CHK 2023: uitslagen 1e bezichtiging

0
1583
Centrale hengstenkeuring chk

Op deze pagina staan de voorlopige uitslagen van de eerste bezichtiging op de Centrale hengstenkeuring op vrijdag 10 februari 2023 in Ermelo.

Vrijdag 10 februari 2023

Eerste bezichtiging

Uitslagen

Sectie WPBR

3-jarige hengsten

Groep 1

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
96.BIJSTERHOF’S COER NOBLECOER NOBLE x BIJSTERHOF’S VANITY KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
97.PARADISO EMELWERTHCOSMO CALLIDUS NRW x VOGELENZANG’S CARLIJN SPORTdoor naar 2e bezichtiging
91.BON CREMELL ROYALE’S’ VAN PRINSENHOFANJERSHOF SHADOK x SYMPHONIE ROYALE “D” VAN PRINSENHOF’S1e bezichtiging
94.BEUKENOORDS BALANSCASSANOVA DU BOIS SPORT x BEUKENOORD’S BONNETTE KROON1e bezichtiging
95.GOLDFLYCASSANOVA DU BOIS SPORT V. FS CHAMPION DE LUXE1e bezichtiging
92.PURSUIT OF PERFECTIONafwezig
93.KARLITO DU KRYSTALafwezig

Groep 2

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
98.ORCHARD CARDIFFDAHO DU PARADIS x ORCHARD RED ELSTAR KEURdoor naar 2e bezichtiging
101.PIEKE’S ARCHIEFS CHAMPION DE LUXE x ORCHARD BOGINA STERdoor naar 2e bezichtiging
102.ORCHARD BELLINGCATFS CHAMPION DE LUXE x ORCHARD JR ANNA PALOWNA KEURdoor naar 2e bezichtiging
104.NACHOFS NUMERO UNO x AMEDIJK’S ARTEMISdoor naar 2e bezichtiging
99.POWERPLAY EMELWERTHDEMPSY CHICAGO x HESTER EMELWERTH SPORT1e bezichtiging
100.DUTCH POWERD-POWER AT x PEARL D’ARBANVILLE KEUR1e bezichtiging
103.CASTENRAYSEWEG’S CHAMPAGNEROFS CHAMPION DE LUXE x CASTENRAYSEWEG’S HANNEKE STER, ELITE1e bezichtiging

Groep 3

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
106.HAPPY VAN DE PONDEROSAHOEVEHENDI’S ARROW x SUNSET VAN DE PONDEROSAHOEVE STB. ELITE  RÖNTGEN  PRESTATIE-SPORT (NRPS)door naar 2e bezichtiging
107.ROOSENDAAL’S LIVING DREAMHESSELTEICH’S GOLDEN DREAM x ROOSENDAAL’S LADY LUNAdoor naar 2e bezichtiging
108.REITLAND’S SIR OBAMAHIGH FLOWN’S OXFORD x REITLAND’S MARLENEdoor naar 2e bezichtiging
109.JUPITER JVHIS ROYAL BADNESS DK x KARLIJNTJE V.D. WAALSEHOEVE STERdoor naar 2e bezichtiging
111.HENDI MONDRIAANNIEUWMOED’S MISTER RIGHT x HENDI’S BEAUTY LADY KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
110.MILENTE’S PRINCE WINSTONLEUNS VELD WINSTON JR. x PASSION’S PRETTY PERFECT A.T. STER, SPORT1e bezichtiging
112.O’ATJE A.T.HSL.RMOOSTING ALEXANDER SPORT x ANGEL’S ABIGAIL A.T. STB VOORLOPIG KEUR (NRPS)1e bezichtiging
105.SAFFIERHEIDEPEEL’S SYDNEY 2E-BEZ, SPORT x VLAGBERG’S PINCHER STERafwezig

4-jarige en oudere hengst

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
113.TURFHORST LORD DUDLEYCORNETTO KV x TURFHORST LADY LUNA STER1e bezichtiging

Sectie NWR

3-jarige hengsten

Groep 1

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
61.ELMOHOEVE’S VALEGROANJERSHOF SHADOK x ORCHARD RED RUBY STERdoor naar 2e bezichtiging
62.AMALIA’S SHADOWANJERSHOF SHADOK x CASTENRAYSEWEG BLACK BEAUTY PREFdoor naar 2e bezichtiging
63.NIEUWMOED’S MR. VALENTINEBEAUTY W SPORT x NIEUWMOED’S LITTLE PRINCESS STERdoor naar 2e bezichtiging
64.ALBRECHT’S HOEVE FREDDYBEAUTY W SPORT x CASTENRAYSEWEG SAARTJEdoor naar 2e bezichtiging
68.HULST CURIOSOCOELENHAGE’S PURIOSO SPORT x CAMPSTERHOVEN’S ESMEEdoor naar 2e bezichtiging
67.DAMIROCOELENHAGE’S PURIOSO SPORT x ROSANNE “F” STER, PREF1e bezichtiging
69.AGLAYA’S XANTINOJONKERS’ JAYDEN SPORT x AGLAYA’ S LOUSANNE STER, PREF1e bezichtiging

Groep 2

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
65.MADAM’S MILORDBEAUTY W SPORT x MADAM’S MELANIE KROON, PREFdoor naar 2e bezichtiging
70.A NEW STORYJONKERS’ JAYDEN SPORT x JONKERS’ CELINE KEURdoor naar 2e bezichtiging
71.SMIDSHOEVE’S JAFARLEUNS VELD’S LORD SPORT x BJIRMEN’S JELTSJE KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
72.VEENSTRA’S POPCORNLEUNS VELD’S LORD SPORT x VEENSTRA’S LENTE KROONdoor naar 2e bezichtiging
73.ZELDERS COSMOLEUNS VELD’S LORD SPORT x KOOIHUSTER MARWINA KEURdoor naar 2e bezichtiging
74.LORD DIAMOND “F”LEUNS VELD’S LORD SPORT x ROSANNE’S LADY “F”STER1e bezichtiging
75.STEERWOLDE’S GALAXYLEUNS VELD’S LORD SPORT x ORCHARD GRENNY SMITH KROON1e bezichtiging

Groep3

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
76.COELENHAGE’S CHAPLINLEUNS VELD’S LORD SPORT x COELENHAGE’S CAMPARIdoor naar 2e bezichtiging
80.DREAMBOYNIJEBERT’S MARC SPORT x SLOOTS LADY ROSA STERdoor naar 2e bezichtiging
82.ROOSDONCKENS MAURONIJEBERT’S MARC SPORT x ROOSDONCKEN’S AMBER KEURdoor naar 2e bezichtiging
66.PERFECT LIGHTFEETCOELENHAGE’S HANDSOME KING x KOMPAS EMMA PREF1e bezichtiging
77.DEMPSY TYCHONIA DOMO’S BOLERO PREF, PREST x HEIDE’S BERG NAOMI STER1e bezichtiging
85.THRIANTA’S PRIMETIMESPOORZICHT’S JUPILER SPORT x TURFHORST POWER GIRL STER1e bezichtiging
86.PLOEG SALVADORSPOORZICHT’S JUPILER SPORT x NOBIS JUULKE KEUR1e bezichtiging

Groep 4

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
78.MAURIK’S GUY LAROCHENIEUWMOED’S MISTER RIGHT x MAURIK’S ANAIS ANAIS STERdoor naar 2e bezichtiging
79.STEERWOLDE’S DAILY DIAMONDNIEUWMOED’S MISTER RIGHT x STEERWOLDE’S DO KEURdoor naar 2e bezichtiging
81.VLAGBERG’S ROCKY MOUNTAINNIJEBERT’S MARC SPORT x VLAGBERG’S BLAIRMORE KEURdoor naar 2e bezichtiging
83.NIJEBERT’S FELIXNIJEBERT’S MARC SPORT x NIJEBERT’S JANTINA1e bezichtiging
84.STORMORCHARD BOGINOV FOKPREMIE, SPORT, ELITE x HEIDY1e bezichtiging
88.MARQUISESPOORZICHT’S JUPILER SPORT x MARIANNE1e bezichtiging
89.MR. APPLESPOORZICHT’S JUPILER SPORT x J.D.J. LUNA STER1e bezichtiging
87.MADAM’S MASTERSPOORZICHT’S JUPILER SPORT x MADAM’S MISS MABEL STERnakeuring

4-jarige en oudere hengst

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
90.BROUWERSHAVEN MASSINECOELENHAGE’S PURIOSO SPORT x DRIKKUSHOF ROOS STER1e bezichtiging

Sectie A

3-jarige hengsten

Groep 1

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
25.HEUVELRUG GRIFFYNAFAN SCOTTIE x RONSWOOD GLADYS STERdoor naar 2e bezichtiging
26.SDMV PAXTON REDCEULAN CARIADOG ELITE x DUKESHILL PINATAdoor naar 2e bezichtiging
29.KORNEWEIDES CASSIUS CLAYHEIDEPARKS HIM xTUNNELS CANDY KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
30.SINGELS WELSH DYMARHENIARTH QUESTION x SINGELS WELSH DREAMSTAR KEURdoor naar 2e bezichtiging
32.WINDHOEK’S RIANT RESAKASTANJEHOF CHIP x WINDHOEK’S JASMIJNdoor naar 2e bezichtiging
27.MARRENK’S SILK HENNESYCOLNE TIBO x MARRENK’S MARTY KEUR, PREF1e bezichtiging
28.SHOREBROOKS SUCH A DANCERDARGALE VELVET FOKPREMIE x SHOREBROOKS SUMMERFUN1e bezichtiging

Groep 2

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
31.DEWEYERDS HELLO I’M INCREDIBLEHENIARTH QUESTION x DE WEYERDS HELLO SHOWSTAR STER, PREFdoor naar 2e bezichtiging
33.DE EVERTSHOEVE’S ELMARPINEWELL JERONIMO x DE EVERTSHOEVE’S ANGALI KROON, ELITEdoor naar 2e bezichtiging
34.EINDEGOOI’S PRETTY DANCERPINEWELL JERONIMO x EINDEGOOI’S PRYD KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
37. OOSTERSLAG’S ZEPHYRPOWERFULS ZENJIRO x OOSTERSLAG STERRENSTOFdoor naar 2e bezichtiging
41.SHAMROCKLAKE ROYAL CORNETTOSHAMROCK LORD CAERNARFON FOKPREMIE x SHAMROCKLAKE ROYAL CHORDERLES STERdoor naar 2e bezichtiging
35.SIJTSEMA’S HETMANPOWERFULS ZENJIRO x OLD AVENUE’S HEIDY KROON1e bezichtiging
36.DUFFELT’S ARMANIPOWERFULS ZENJIRO x DUFFELT’S ZENNY1e bezichtiging

Groep 3

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
38.HOPE STARLIGHTROOKERY STARDUST x HOPE JANETTEdoor naar 2e bezichtiging
39.ROTAN RED FLASHROTAN’S CAMELOT x ROTAN’S SUGARCUBE STERdoor naar 2e bezichtiging
40.VOERMANHOF CLARINETSARUM RAPHAEL x VOERMANHOF SWEET MELODYdoor naar 2e bezichtiging
44.SPOORZICHT’S HOLD UPSHOREBROOKS HAPPY SMILE x SPOORZICHT’S HOLIDAY STERdoor naar 2e bezichtiging
42.MEEDENBLIK’S PUCKSHAMROCK MICRO CLEVELAND x MEEDENBLIK’S PALOMA STER, SPORT1e bezichtiging
46.SINGELS WELSH DWIGHTSINGELS BEEKBERRY x FRIARS WELSH DOLL STER1e bezichtiging
47.TURFHORST CHARLIESPRINGBOURNE CHARMER x SHAMROCK CLOSE CALL KEUR1e bezichtiging

Groep 4

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
45.SPOORZICHT’S SILVANOSHOREBROOKS HAPPY SMILE x SPOORZICHT’S SONATE STERdoor naar 2e bezichtiging
50.OOSTDIJK’S CERIDWEN MIRDAINVOLLENHOFS GALACTIC POWER x OOSTDIJK’S CERIDWEN MAYBELLINE KEURdoor naar 2e bezichtiging
43.MEEDENBLIK’S PRIMETIMESHAMROCK MICRO CLEVELAND x MEEDENBLIK PATTY KEUR, PREF1e bezichtiging
49.ROUGHCLOUDS EMYRTIFFWYL MARK ONE x RICHARD’S LADY PEPPER KEUR1e bezichtiging
51.RUJAS BYRONYSSELVLIEDTS IRRESISTIBLE x LANGVENNEN SAMANTHA STER1e bezichtiging
52.EASTERN AVALANCHEYSSELVLIEDTS IRRESISTIBLE x UITERWAARDENS XTRA BEAUTIFUL STER1e bezichtiging
48.SDMV TYWYSOGafwezig

4-jarige en oudere hengsten

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
54.TROMP’S SUGAR RUSHDARGALE BO-JANGLES ERK x SHAMROCK SUGAR STEP STERdoor naar 2e bezichtiging
55.PINEWELL HARRISONIDYLLIC IDRIS x LACY HOLLY BEdoor naar 2e bezichtiging
56.OLIEBRON’S HUGOIDYLLIC SENATOR x PERLHOF HONEYPOP KEURdoor naar 2e bezichtiging
57.TWROG BRENIN AURISLYN HAFOC x WHISTLINGSANDS ROWENAdoor naar 2e bezichtiging
58.PAASKAMP’S LEMIERSPAASKAMP’S PRINCENHAGE x VRILKHOVEN’S LESLIE KROONdoor naar 2e bezichtiging
59.OOSTDIJK’S CERIDWEN MR. ELMERSPRINGBOURNE ELMER x OOSTDIJK’S CERIDWEN MEMORY KEURdoor naar 2e bezichtiging
53.SHAMROCKLAKE CLAY CASSANDERCEULAN CARIADOG ELITE x SHAMROCKLAKE SWEET PEPPER CIANHA STER1e bezichtiging
60.MEAENADDWYN HOT CHOCLATESYNOD MR BIG SHOT x SYNOD LARINA1e bezichtiging

Sectie D

3-jarige hengst

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
23.DRENTSCHE AA KING’S NIGHT ALEXCAEDERWEN SARACEN x BRYNCOMIN BRENHINESS (GBR) KEURdoor naar 2e bezichtiging

Oudere hengst

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
24.DESACH JACK SPARROWSAKAMA HARRI x DESACH GOLDEN MODEL1e bezichtiging

Sectie C

3-jarige hengst

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
19.BRYNSEION LOCKDOWNafwezig

4-jarige en oudere hengsten

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
20.DONYS IMPORTANCE DONYS LLAWEN x SYNOD GLAMOUR CHICKdoor naar 2e bezichtiging
22.ORMOND GEORGIE BOYPARVADEAN RHYDIAN x SYNOD RAMONTIdoor naar 2e bezichtiging
21.HONEY BEE’S CHARTONHONEYBEE’S GRADDOCK x SHAMROCKLAKE BOUNCING CHARITY KEUR1e bezichtiging

Sectie B

3-jarige hengsten

Groep 1

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
2.CINQ VAN DE PRINSENHOFBYLEY ARAGORN x RONDO’S CERDICE KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
3.PARALLELS GOLDEN PRINCEHILIN PRINCE RONDO x STEEHORST FREE GOLDEN EAGLE KEURdoor naar 2e bezichtiging
4.KOEKOEKSHOF LEXHILIN PRINCE RONDO x KOEKOEKSHOF WILLEMIJNdoor naar 2e bezichtiging
5.RONDO’S CALL ME HANDSOMEHILIN PRINCE RONDO x RONDO’S CALIFORNIA GIRL JR STERdoor naar 2e bezichtiging
6.LEEMCULEHOEVE’S TYGO HILIN PRINCE RONDO x CADLANVALLEY GOLDSTARdoor naar 2e bezichtiging
8.WILDZANG’S TIME SPECTATORPADDOCK DIPLOMAT x WILDZANG’S FAIRY LUSTRE KEUR, PREFdoor naar 2e bezichtiging
9.WILDZANG’S A DREAM OBERONPADDOCK DIPLOMAT x WILDZANG’S GOLDEN DREAM KEUR, ELITEdoor naar 2e bezichtiging
1.STRUBBENLOO’S DANTEBESCHENHOF ACTION MAN x SARINA1e bezichtiging

Groep 2

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
11.RIBBON’S FLORISSPRING STAR’S KENSINGTON x RIBBONS FAYE STERdoor naar 2e bezichtiging
14.WHEEMHOEVE’S CLIFFHANGERWOLDBERG’S ROSSINI x WHEEMHOEVE’S BLANCH KEURdoor naar 2e bezichtiging
15.MOONLIGHT HWOLDBERG’S ROSSINI x DAI H. KEURdoor naar 2e bezichtiging
10. SAM VON DEN DÜRENRIBBON’S STORM x WILDZANG’S ROXZETTA1e bezichtiging
13.LEIDIJK’S BOEFWOLDBERG’S CARDOSO x ‘T LEECHHIEM’S INCA KEUR1e bezichtiging
12.BINK HWARMTEBRON’S HIELKE x ASTRID KEUR, PREF1e bezichtiging
16.AWLWOODS DANCING ROSCUDOWOLDBERG’S ROSSINI x OOSTDIJK’S DANCING QUEEN STER1e bezichtiging
7.LAKEWAY’S VALENTINOafwezig

4-jarige en oudere hengsten

Cat.nr.NaamAfstamming (V x M)Uitslag
17.CADLANVALLEY VOYAGERCADLANVALLEY V.I.P. x CADLANVALLEY ELEGANT HEIRESSdoor naar 2e bezichtiging
18.MOLENHOF’S OLIVIERafwezig

Foutje gezien? Mail webredactie.nwpcs@gmail.com