Predicaat- en fokpremie hengsten in de spotlights

0
741
spotlights op predicaten

Dit is de eerste editie van ‘Predicaat- en fokpremie-hengsten in de spotlights’ van 2023.

De NWR Stamboekhengst Leuns Veld’s Lord verkreeg zowel het prestatie– als het elite predicaat. De sectie A-stamboekhengst Maestir Odyssey is preferent. De Stamboekhengsten Dargale Velvet (A) en Maarlen’s Romeo (B) hebben de fokpremie verdiend.

Elite

Leuns Veld’s Lord

NWR, geboren 1996, prestatie en elite
V. Vita Nova’s Celesto sport prestatie
M. Sonhof’s Sabine kroon elite
MV. Silvertop’s Ricco
Fokker: A. Peeters, Leunen
Aanvrager: K. Levin-Angergard, Degeberga

Het predicaat elite verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Leuns Veld’s Onyx (1999 m. Leuns Veld’s Gibby) 1 e premie merrie
  • Vegelin’s Cupido (1999 m. Kraneveld’s Leonie) 1 e premie hengst
  • Vegelin’s Cozmo (1999 m. Leuns Veld’s Jill) 1 e premie hengst
  • Vegelin’s Da Vinci (2000 m. Leuns Veld’s Jill) 2 e bezichtigingshengst
  • „Kiekuuts“ Tira (2000 m. Odie) 1e premie merrie
  • Bisschops Nuba (2000 m. Rosita) 2 e bezichtigingshengst
  • Den Östriks Emely (2001 m. Hagelkruis Pascalle) stermerrie
  • Vegelin’s Equita (2001 m. Leuns Veld’s Gibby) 1 e premie twenter
  • Castenrayseweg’s Lars (2002 m. Castenrayseweg Julia) 1e premie hengst
  • Den Östriks Chardon (2002 m. Leuns Veld’s Norelja) 1e premie jaarling
  • Bekelaar’s Merel (2002 m. Finesse) 1e premie merrie
  • Hagelkruis Valentijn (2002 m. Zeldenrust’s Lucy) stamboekhengst
  • Kraneveld’s Vivaldie (2002 m. Kleef’s Jessica) 1 e premie hengst
  • Wisper Girl (2003 m. Kraneveld’s Nancy) kroonmerrie
  • Castenrayseweg’s Hanneke (2003 m. Castenrayseweg Julia) elitemerrie
  • Vegelin’s Gershwin (2003 m. Leuns Veld’sJill) 1 e premie hengst
  • Hoekhorst Gabriella (2003 m. Hoekhorst Gracia) 1 e premie merrie
  • Blue (2003 m. Zilverster) 1 e premie merrie
  • Molenwiel’s Staysie (2003 m. Sonjahof’s Ulise) 1e premie merrie
  • „Kiekuuts“ First Lady (2003 m. Odie) 1e premie merrie
  • Schadijkershof’s Zorro (2004 m. Schadijkershof’s Sharon) 2e bezichtigingshengst
  • Den Östriks Lizet (2004 m. Leuns Veld’s Norelja) stermerrie
  • Campsterhoven’s Lady Lavinia (2004 m. Kleef’s Simone) 1e premie merrie
  • Blakt’s Thamar (2004 m. Toma) 1e premie merrie
  • Kraneveld’s Zorro (2004 m. Kraneveld’s Fabiola) 1 e premie hengst
  • Castenrayseweg’s Lord of the Dance (2004 m. Castenrayseweg Julia) 2e bezichtigingshengst
  • Kooihuster Berber (2004 m. Aester Lowinda) 1e premie merrie
  • Hagelkruis Anouk (2005 m. Hagelkruis Olympia) 1 e premie merrie
  • Jannick (2005 m. Kelly) 2 e bezichtigingshengst
  • Schadijkershof’s Angel (2005 m. Schadijkershof’s Sharon) 1 e premie merrie
  • Albrechtshoeve Iris (2005 m. Castenrayseweg Saartje) 1 e premie merrie
  • Steerwolde’s Lotte (2005 m. Campsterhoven’s Whitney) 1e premie merrie
  • Kraneveld’s Audette (2005 m. Kraneveld’s Fabiola) stermerrie
  • Were Di’s Norelja (2005 m. Frances B) 1e premie merrie
  • Castenrayseweg Black Beauty (2005 m. Castenrayseweg Julia) preferente merrie
  • Den Östriks Norlan (2006 m. Leuns Veld’s Norelja) 1 e premie hengst
  • Kraneveld’s Boris (2006 m. Kraneveld’s Fabiola) 1 e premie hengst
  • Molenbeek’s Chara (2006 m. Meerke’s Eduna) 1e premie jaarling
  • Den Östriks Florian (2006 m. Hagelkruis Pascalle) 2e bezichtigingshengst
  • Kraneveld’s Donald (2008 m. Kraneveld’s Fabiola) 1 e premie hengst
  • Den Östriks Anjo (2008 m. Hagelkruis Pascalle) kroonmerrie
  • Brouwershaven Stephanie (2008 m. Brouwershaven Loesje) 1 e premie merrie
  • Brouwershaven Peligrini (2008 m. Marquerite) 1 e premie hengst
  • Valentina T.M. (2009 m. Bianca) 1e premie merrie
  • Den Östriks Marah (2009 m. Hagelkruis Pascalle) stermerrie
  • Goldwinshoeve Marlin (2009 m. Maya’s Martine) stermerrie
  • Castenrayseweg’s Black Lady (2010 m. Castenrayseweg Julia) keurmerrie
  • Schadijkerhof Hidde (2012 m. Schadijkerhof’s Sharon) 1 e premie twenter
  • Coelenhage’s Macarena (2013 m. Coelenhage’s Move on Two) stermerrie
  • Coelenhage Peggy Sue (2013 m. Coelenhage’s Pamela) stermerrie
  • Coelenhage’s Alanis (2013 m. Mastro’s Aimee) stermerrie
  • Coelenhage’s The Count (2013 m. Coelenhage’s Campari) 2e bezichtigingshengst
  • Castenrayseweg’s Romance WNE (2013 m. Castenrayseweg Julia) 1e premie merrie
  • Turfhorst Lady Sophia (2013 m. Turfhorst Lady Luna) stermerrie
  • Houdringe’s Raspoetin (2013 m. Orchard Apple Bee) stamboekhengst
  • Hendi’s Carleen (2013 m. Wester Aikema’s Carolien) 1e premie merrie
  • Majans Kay (2016 m. Majans Ashley) 2e bezichtigingshengst
  • Coelenhage’s Primrose (2016 m. Coelenhage’s Perfect Match) stermerrie
  • Den Östrik’s Gold Rush (2016 m. Hagelkruis Pascalle) 1e premie hengst
  • Lordi d’Arbanville (2016 m. Orchard Esther) stermerrie
  • Castenrayseweg’s Black Pearl (2016 m. Castenraijseweg’s Black Diamand) stermerrie
  • Houdringe Black Rock (2016 m. Orchard Apple Bee) stermerrie
  • Hulst Samiera (2016 m. Campsterhoven’s Esmee) stermerrie
  • Zelders Cosmo (2020 m. Kooihuster Marwina) aangewezen hengst

Preferent

Maestir Odyssey

Sectie A, geboren 1993, preferent
V. Pendock Legend
M. Maestir Odette
MV. Baledon Crackerjack
Fokker: Mrs. A. Daunt, Leics
Aanvrager: D. Wormgoor, Zelhem

Het predicaat preferent verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Shamrocklake Chelsea Fun (1999 m. Springbourne Chorus) 2e bezichtiging hengst
  • Odessa (2000 m. Elferink’s Winny) stermerrie
  • Thunder’s Renske (2000 m. Thunder’s Rose) keurmerrie
  • Tenkshoeve’s Rianneke (2000 m. Tenkshoeve’s Rian) 1 e premie veulen
  • Cuppers Maikel (2000 m. Cuppers Mirella) 1 e premie veulen
  • Brurenhof’s Tobias (2000 m. Brurenhof’s Koosje) 1 e premie veulen
  • Polhaars Daffodil (2002 m. Laarhoek’s Daphne) keurmerrie
  • Sosja (2003 m. Tosca) 1 e premie veulen
  • Jessica (2003 m. Abberthome’s Tessa) stermerrie
  • Cuppers Mona Lisa (2003 m. Cuppers Melodi) 1 e premie merrie
  • Cuppers Ranger (2003 m. Cuppers Madonna) 2 e bezichtiging hengst
  • Selehem’s Odancy (2005 m. Selehem’s Purdey) stermerrie
  • Amity’s Ocean King (2005 m. Selehem’s Saray) stamboekhengst
  • Selehem’s Oceana (2005 m. Selehem’s Saffira) stermerrie
  • Tenkshoeve Thera (2005 m. Tenkshoeve’s Tosca) stermerrie
  • Selehem’s Olissy P. (2006 m. Selehem’s Purdey)1 e premie veulen
  • Selehem’s Osally S. (2006 m. Selehem’s Saffira) 1e premie veulen
  • Tenkshoeve Monkie (2006 m. Winkelshoeve’s Melissa) 1 e premie veulen
  • New Challenge’s Ophelia (2006 m. Llanarth Athene) 1 e premie veulen
  • Selehem’s Obayana S. (2007 m. Selehem’s Saffira) 1 e premie veulen
  • Amity’s Ocen (2007 m. Selehem’s Saray) 1 e premie veulen
  • Selehem’s Obi Crocus (2007 m. Shamrock Clan Crocus) 1 e premie veulen
  • Zellemshoeve Lucky (2008 m. Jesmie) 1 e premie veulen
  • Singelwoud’s Magnum (2008 m. Singelwouds Manon) 1 e premie veulen
  • Selehem’s Oriana (2009 m. Selehem’s Hadjina) 1e premie jaarling
  • Selehems Olympic Queen (2009 m. Shamrock Clan Crocus) 1e premie tweejarige
  • Selehem’s Odine (2009 m. Selehem’s Purdey) 1e premie jaarling
  • Clayland’s Forever (2009 m. Clayland’s Follow Me) 1 e premie veulen
  • Amity’s Olivie (2009 m. Amity’s Paisley) 1 e premie merrie
  • An de Bane’s Cesar (2010 m. Mercus Cleo) 1 e premie veulen
  • An de Bane’s Camilla (2011 m. Mercus Cleo) 1 e premie merrie
  • Selehems Oprah Winfrey (2016 m. Shamrock Clan Crocus) 1e premie jaarling
  • Selehems Oelala (2016 m. Selehem’s Charming Charlyne) 1e premie merrie
  • Hoekhorst Exithing (2017 m. Hoekhorst Elizabeth) sterhengst
  • Groenoords Loeki (2019 m. Groenoords Noortje) 1 e premie veulen
  • Selehems Olsen (2019 m. Gilfach Queen of Hearts) stamboekhengst

Leuns Veld’s Lord

NWR, geboren 1996, prestatie en elite
V. Vita Nova’s Celesto sport prestatie
M. Sonhof’s Sabine kroon elite
MV. Silvertop’s Ricco
Fokker: A. Peeters, Leunen
Aanvrager: K. Levin-Angergard, Degeberga

Het predicaat prestatie verkregen door de volgende nakomelingen:

Fokpremie

Dargale Velvet

Sectie A, geboren 2012, fokpremie
V. Three-B Playboy erkend
M. Dargale Uptown Girl
MV. Llanerch Sirius
Fokker: A.G. Jeffries, Banburry Oxon
Aanvrager: L. van Zante en A. Poot, Nieuwerkerk a/d Ijssel

Fokpremie verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Spoorzichts Hannah (2016 m. Spoorzicht’s Holiday) 1 e premie merrie
  • Shorebrooks Happy Smile (2016 m. Shorebrooks Happy Feet) stamboekhengst
  • Spoorzichts Honeymoon (2016 m. Spoorzicht’s Helena) stermerrie
  • Noordpolder Spetter (2017 m. Shorebrooks Holly) 1e premie jaarling
  • Shorebrooks Carice (2017 m. Shorebrooks Cherish) 1e premie tweejarige
  • Shorebrooks Summer Bee (2017 m. Shorebrooks Summerfun) stermerrie
  • Spoorzicht’s Highlight (2018 m. Spoorzicht’s Holiday) stermerrie
  • Spoorzicht’s Heel Apart (2018 m. Spoorzicht’s Happiness) 1 e premie veulen
  • Meedenblik’s Paradise (2018 m. Meedenblik Patty) keurmerrie
  • Turfhorst Habiba (2019 m. Shore Brooks Holly) stermerrie
  • Heuvelrug High Hopes (2019 m. Maesgwyn Highthyme) 1e premie veulen

Maarlen’s Romeo

Sectie B, geboren 2014, fokpremie
V. Rondo’s Gentleman 2 e bezichtiging
M. Linde Hoeve’s Romy keur, preferent
MV. Den Bramel’s Rio elite
Fokker/aanvrager: J. Plender, Ijsselmuiden

Fokpremie verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Maarlen’s Golden Rose (2018 m. Talachddu Rosanna (GBR)) 1 e premie veulen
  • Polhorst Romy (2018 m. Mezennest Louise) 1 e premie veulen
  • Gelpenberg’s Walter (2018 m. Gelpenberg’s Winanda) stamboekhengst
  • Maxima Boslust (2018 m. Gabriëlla Boslust) 1 e premie veulen
  • Rondo’s Coco Chanel Jr (2018 m. Rondo’s California Girl Jr) stermerrie
  • Paralels Dylano (2018 m. Spring Star’s Aida) 2e bezichtiging hengst
  • Paralels Free Lana (2018 m. Steehorst Free Golden Eagle) 1 e premie veulen
  • Mini Hoeve’s Myloe (2018 m. Mini Hoeve’s Amylia) 1 e premie veulen
  • At Last Opium Poppy (2018 m. Den Bramel’s Olivia) stermerrie
  • Sun Ranch Romie (2018 m. Sun Ranch Rosalie) stermerrie
  • Danielle Armani (2019 m. Rondo’s Allure) 1 e premie veulen
  • Stella’s Maye (2019 m. Emmely’s Elma) 1 e premie veulen
  • HSH One Perfect Lady (2019 m. HSH First Lady) stermerrie
  • Vosco’s Amir (2019 m. Amika) stamboekhengst
  • Maarlen’s Anna (2020 m. Maarlen’s Ariadne) 1e premie jaarling
  • Lakeway’s Vermont (2022 m. Lakeway’s Charmayne) 1 e premie veulen
  • Lakeway’s Avalanche (2022 m. Lakeway’s Maybelline) 1 e premie veulen
  • Picardthoeve’s Klaas (2022 m. Waanderveld’s Gina) 1 e premie veulen
  • Picardthoeve’s Shanelle (2022 m. Waanderveld’s Gerlinde) 1 e premie veulen

Sport

De Stamboekhengsten die het Sportpredicaat verdiend hebben worden genoemd in het bericht ‘Sportpony’s in de spotlights