RK Tolbert: Singels Blancheberry Algemeen Dagkampioen

0
161
RK Tolbert. Singels Blancheberry. Wil Smeets
RK Tolbert. Singels Blancheberry werd algemeen dagkampioen. Foto: Wil Smeets

De sectie A keurmerrie Singels Blancheberry (v. Springbourne Capricorn) van Gerrit en Leny van Beek werd Algemeen Dagkampioen op de Regionale keuring in Tolbert op 30 juli 2022. Reservekampioen werd de NWR-stermerrie Special Jolight (v. Orchard Boginov).

Sectie A

Sectiekampioen: SINGELS BLANCHEBERRY
Reserve: OLDENZIJLSTER ADDISON

Veulens

Kampioen: BEUKENHOF’S JAYDA (BEUKENHOF’S JAYSON X BLAENAU VAIL)
Reservekampioen: CHANEL W (YSSELVLIEDTS IRRESISTIBLE X LANGVENNEN NELSON)

Jeugd

Kampioen: OLDENZIJLSTER AIREN (HENIARTH YESTERYEAR X VECHTZICHT’S COMMANCHERO)
Reserve:

Driejarigen

Beste driejarige: OLD AVENUE’S HINKE (POTTERIES SIMON X DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE)
Reserve: MEEDENBLIK PRETTY SMILE (SHOREBROOKS HAPPY SMILE X SPOORZICHT’S HILFIGER)

Volwassenen

Kampioen: SINGELS BLANCHEBERRY (SPRINGBOURNE CAPRICORN X BENGAD DOGBERRY)
Reserve: OLDENZIJLSTER ADDISON(FRIARS DIVINE SPIRIT X BLANCHE GWILLYM)

Sectie B

Sectiekampioen: EVERGREENS ELMI
Reserve: LAKEWAY’S AMBER

Veulens

Kampioen: PICARDTHOEVE’S KLAAS (MAARLEN’S ROMEO X WHEEMHOEVE’S GAMEKEEPER)
Reserve: LAKEWAY’S AVALANCHE (MAARLEN’S ROMEO X BEKVELD’S DAVE)

Jeugd

Kampioen: EVERGREENS ELMI (YSSELVLIEDTS LORD MARKHAM X THISTLEDOWN BALLYHOO)

Volwassenen

Kampioen: LAKEWAY’S AMBER (WEYDOWN LIONHEART X STEEHORST SHOWMAN)
Reserve: HAMBROEK’S RIGA (DEN BRAMEL’S BAYE X CASPERHOF’S FREDDY)

Sectie C

Sectiekampioen: TROMP’S ROBBY BOX
Reserve: ABERLOGIN RUBY

Veulen

Kampioen: TROMP’S ROBBY BOX (GLEBEDALE RAZAMATAZ X FRONARTH DEFOE)
Reserve: DRENTSCHEAA OLIVIA-ROSE (TYNTYLA MAN O WAR X THORNEYSIDE THE SARACEN)

Jeugd

Kampioen: ABERLOGIN RUBY (DONYS IMPORTANCE X DANAWAY TANGO)

Volwassen

Kampioen: EVA (MANISHOF’S IWAN X PARVADEAN REACTION)
Reserve: HONEY BEE’S GINADETTE (LLANFIHANGEL COMET X PARVADEAN GERAINT)

Sectie D

Sectiekampioen: PWLLMELIN WELSH ROSE
Reserve: DRENTSCHEAA ALEXIA

Veulen

Kampioen: DRENTSCHEAA ALEXIA (FRONARTH BE DUTCH X GWENLLAN BRYNMOR)

Volwassen

Kampioen: PWLLMELIN WELSH ROSE (THORNEYSIDE THE SARACEN X PARVADEAN THE GENERAL)
Reserve: CRAIGGOCHFACH MARY ROSE (TREVALLION FLYING COMET X CASCOB DAFYDD DDU)

NWR

Sectiekampioen: SPECIAL JOLIGHT
Reserve: NIJEBERT’S MARJAN

Veulens

Kampioen: NIJEBERT’S MARJAN (NIEUWMOED’S MR. DARCY X LEUNS VELD’S ZANDRO)
Reserve: KOLSTEIN’S ZHIVAGO (BEAUTY W X KIELSHOOP HONEYHILL)

Jeugd

Kampioen: KOLSTEIN’S SISSI (COELENHAGE’S PURIOSO X KIELSHOOP HONEYHILL)
Reserve: KOLSTEIN’S BLOOM (ANJERSHOF SHADOK X KIELSHOOP HONEYHILL)

Driejarigen

Beste driejarige: JONKERS’ MAYRA (JONKERS’ JAYDEN X DESPERADO)
Reserve: HULST AMELIA (KING WILLIAM X COELENHAGE’S PURIOSO)

Volwassenen

Kampioen: SPECIAL JOLIGHT (ORCHARD BOGINOV X HAGELKRUIS VALENTIJN)
Reserve: BOLHEIM’S BLACK PEARL (DE GOEDE REE’S ALWIN X MANOLITO)

WPBR

Sectiekampioen: UILDRIKS GOLDEN HERO
Reserve: RIFEI’S A PERFECT DOT

Veulens

Kampioen: STEERWOLDE’S CAITLIN (REITLAND’S BON COEUR B X LEUNS VELD’S WINSTON)
Reserve: GOUD VAN ‘T IEPENHOF (CASSANOVA DU BOIS X COELENHAGE’S HAPPY HOUR)

Jeugd

Kampioen: AROSHOEVE’S DOUBLE DIAMONDS ONIQUE (REITLAND’S DIAMONDS GOLD X VEENSTRA’S PROMISE)

Volwassenen

Kampioen: VELVET ‘S ANGEL (STEEHORST PRIDE X CADLANVALLEY GOLDSTAR)
Reserve: GOLDFEVER VAN RAVENSBOS (DE GOEDE REE’S ALWIN X LE MATSJO ( EX.VEENSTRA’S MATSJO))

Driejarigen

Beste driejarige: RIFEI’S A PERFECT DOT (CASSANOVA DU BOIS X ‘T HOGELAND’S FERDINAND)
Reserve: NAOMI (JONKERS’ JAYDEN X VEENSTRA’S PROMISE)

Ruin

Beste ruin: UILDRIKS GOLDEN HERO (JONKERS’ JAYDEN X ROMANO)

Gebruik

Kampioen: AMY LACY QUEEN BEE (YSSELVLIEDTS NUSHKI X THREE-B TYWYSOG)
Reserve: LIBERTYS (D) FIZZY FLOELLA (POWYS (NL) FIZZ ( OS) X SALTERSFORD JUSTIN)

Jonge voorbrengers

Kampioen: LIBERTYS (D) FIZZY FLOELLA (POWYS (NL) FIZZ ( OS) X SALTERSFORD JUSTIN)
Reserve: EVERGREENS ELMI (YSSELVLIEDTS LORD MARKHAM X THISTLEDOWN BALLYHOO)

Uitslagen