CHK 2021: uitslagen

0
2861

Onderstaand de uitslagen van de Centrale hengstenkeuring van vrijdag 12 en zaterdag 13 februari 2020.

Op Clipmyhorse.tv. kunt u de live uitgezonden beelden nog eens terugkijken. Zonder abonnement is dat de komende week nog gratis (op klein scherm). Voor een groot scherm en vanaf volgende week heeft u een (proef)abonnement nodig.

Uitslagen

Zaterdag 13 februari 2021:
Stamboekhengsten en 2e bezichtiging

Plaatsing is vanwege de coronaregels niet toegestaan. Bij de uitslagen worden de hengsten op catalogusvolgorde genoemd.

Sectie A

2e bezichtiging

Goedgekeurd

003         Kastanjehof Nash (Kastanjehof Chip x Kastanjehof Amico), 1,18m

005         Paaskamp’s Rijptsjerk (Paaskamp’s Princenhage x Springbourne Glide), 1,20m

009         Noordpolders Spirit (Spoorzicht’s Hilfiger x Criccieth Hywel), 1,20m

010         Beukenhof’s Jayson (Springbourne Capricorn x Cui Pendragon), 1,17m

012         Oldenzijlster Ambassador (Springbourne Capricorn x Springbourne Glide), 1,17m

019         Islyn Ffrwydryn (Blackhill Picalo x Lacy Buzbee), 1,17m

020         Islyn Hafgan (Islyn Hafoc x Lacy Buzbee), 1,20m

Ster

001         Springbourne Corinthian (Cascob Silverghost x Yaverland Carousel), 1,19m

006         Sdmv Limelight (Rotan’s Camelot x Nantdywyll Barcud Ap Bargen), 1,19m

008         Singels Bellino   (Singels Burberry x Heniarth Beaudacious), 1,17m

014         Wensley Mirage (Thistledown Stroma x Idyllic Nimrod), 1,18m

015         Cosford Teal (Thistledown Vierra x Knodishall Gwillym), 1,21m

4-jarige Stamboekhengsten

105         Blue Dyfa’s Jaimy (Penboeth Axle x Blaenau Dion)

106         Oosterslags Satchmo (Potteries Simon x Vikariën’s Jolyon)          

107         Rhosbrenin Calon Aur (Springbourne Charmer x Ceulan Cariadog)           

108         Airborne Montgomery (Sunwillow Troy x Brynrodyn Bonheddwr)

Oudere Stamboekhengsten

109         Heniarth Yesteryear (Colne Turbo x Pendock Legend)

Sectie B

2e bezichtiging

Goedgekeurd

032         Spring Star’s Kane (Breeton Dai x Eyarth Tom Tom), 1,34m

040         Moorkieker Giordano (Moorkieker Giacomo x Locksley Don Secret), 1,34m

041         Ysselvliedts Master Tom (Navy Blue Du Vignault x Glansevin Graffiti), 1,32m

051         Warmtebron’s Luther King (Warmtebron’s Hielke x Linde Hoeve’s Sebastiaan), 1,32m

056         Wildzang’s Time Life (Wildzang’s Socrates x Thistledown Lawrence Of Arabia), 1,32m

059         Waxwing Eye Catcher (Moelview Masquerade x Eyarth Beau Geste), 1,37m

Ster

034         Wheemhoeve’s Igor (Byley Aragorn x Shamrock Backstage Imperial), 1,34m

038         Wheemhoeve’s Zamigo (Byley Aragorn x ‘t Hogeland’s Ferdinand), 1,36m

039         Maarlen’s Rhodin (Laithehill Zhivago x Nilantshoeve’s Zippo), 1,32m

044         Laithehill Lorenzo (Paddock Lorenzo x Laithehill Oberon), 1,34m

045         Margriet Hoeve’s Nadonis (Rhoson Amlyn x Griashall Kiwi), 1,28m

046         Danielle’s Cervito (Rondo’s Cerruti x Priestwood Sonnet), 1,33m

049         Ribbon’s Specter (Spring Star’s Kimro x Cadlanvalley Goldstar), 1,36m

053         Heidepeel’s Stitch (Waxwing Penny Guy x Rowol’s Poko), 1,31m

054         Pytron’s Brenin (Waxwing Perrin x Spring Star’s Jarno), 1,32m

4-jarige Stamboekhengsten

110         JS Bastian (Rondo’s Burberry x Wolling’s Dante)

111         Heidepeel’s King George (Waxwing Penny Guy x Bartolin)

112         Lutmars Jagger (Woldberg’s Salieri x Linde Hoeve’s Sebastiaan)

Oudere Stamboekhengsten

113         Maarlen’s Renzo (Nilantshoeve’s Zippo x Den Bramel’s Rio)

Sectie C

Goedgekeurd

028         Shamrocklake Perfect Perfection (Glebedale Razamataz x Trefaes Bradpit), 1,35m

114         Honey Bee’s Crack (New Challenge’s Braveheart x Bryncarreg Lightning Jack), 1,34m

Sectie D

Goedgekeurd

029         Fronarth Be Dutch (Fronarth Joshua x Derwen Desert Express), 1,50m

NWR

Aangewezen voor verrichtingsonderzoek

066         Majans Milan Houdringe’s Raspoetin x Bodo), 1,48m

072         Daisy Doerak (Nieuwmoed’s Mister Right x Orchard Boginov), 1,44m

080         Amalia’s Pieter (Vlagberg’s Bowden x Leuns Veld’s Lord (Rheinl.020047196)), 1,47m

081         Chiron (Vlagberg’s Carway x Leuns Veld’s Lord (Rheinl.020047196)), 1,50m

083         Harm’s Lightfeet (Westerhuis Cupido x De Goede Ree’s Metall), 1,48m

Ster

063         Hooiberg’s Nobel (Coelenhage’s Happy Hour x Leuns Veld’s Winston), 1,46m

064         Hulst Double Diamond (Coelenhage’s Purioso x Oosting Amigo), 1,46m

068         Bonito  (Jonkers’ Jayden x Bodo), 1,45m

069         Dempsy Tren (Nia Domo’s Bolero x Orchard Red Prince), 1,50m

071         Heitraks Enzo (Nieuwmoed’s Mister Right x Heitrak’s Marvin), 1,49m

075         Spoorzicht’s Jägermeister (Speycksbosch Dickens x Valerio), 1,48m

076         Hoiii (Speycksbosch Dickens x Orchard Red Prince), 1,46m

078         Steerwolde’s Desperado (Turfhorst Landlord x Brouwershaven Diamond Hit), 1,49m

082         Old Avenue’s Camelot (Westerhuis Cupido x Compagnon’s Humphrey), 1,49m

087         Millroads Nozem (De Goede Ree’s Alwin x Le Matsjo ( Ex. Veenstra’s Matsjo)), 1,49m

4-jarige Stamboekhengsten

099         Hulst Moonlight (Houdringe’s Raspoetin x Oosting Amigo)          

100         Boas V. H. Enkershof (Houdringe’s Raspoetin x De Goede Ree Now Or Never)   

101         Dempsy Sil (Nia Domo’s Bolero x Watermill Falcon ( Ex. Buffy))

102         Westerhuis Mercury (Steerwolde’s V.I.P. x  Kielshoop Honeyhill )

103         Nieuwmoed’s Milord (Turfhorst Landlord x Coelenhage’s Purioso)

104         Sloot’s Sir Thor (Westerhuis Zorro x Heitrak’s Marvin)

WPBR

Goedgekeurd

084         Reitland’s Bon Coeur B (Brouwershaven Black Caviar x High Flown’s Oxford)

086         Coco (Coelenhage’s Happy Hour x Orchard Red Prince), 1,48m

090         Castenrayseweg’s Casablanca Wne (Fs Champion De Luxe x Leuns Veld’s Lord), 1,49m

094         Hendi’s Picasso (Nieuwmoed’s Mister Right x Power And Paint), 1,48m

Ster

085         Plekenpol’s Bellamy (Cassanova Du Bois x Black Boy), 1,48m

088         Mochyndaear Dragonfly In Amber (Double Dutch x Kenwood’s Tomahawk), 1,46m

091         Monaco Wne     (Fs Mr. Right (Dr) x Sorento), 1,45m

096         Hot’n Cold Krystal (Keizerskroon Edison x Aester El Nino)

4-jarige Stamboekhengsten

097         Castenrayseweg’s Mr. Sensation Wne (Fs Mr. Right (Dr) x Bokkesprong Casjmier)

098         Meedenblik Linfield (Meedenblik’s General x De Goede Ree Now Or Never)      

Vrijdag 12 februari 2021: Longeren

De bevindingen van het longeren worden door de juryleden meegenomen naar de tweede bezichtiging. Hiervan komen geen aparte uitslagen.

Vrijdag 12 februari 2021: eerste bezichtiging

Sectie A

3- jarige doorverwezen hengsten:

001         Springbourne Corinthian (Cascob Silverghost x Yaverland Carousel)

003         Kastanjehof Nash (Kastanjehof Chip x Kastanjehof Amico)

005         Paaskamp’s Rijptsjerk (Paaskamp’s Princenhage x Springbourne Glide)

006         Sdmv Limelight (Rotan’s Camelot x Nantdywyll Barcud Ap Bargen)

008         Singels Bellino   (Singels Burberry x Heniarth Beaudacious)

009         Noordpolders Spirit (Spoorzicht’s Hilfiger x Criccieth Hywel)

010         Beukenhof’s Jayson (Springbourne Capricorn x Cui Pendragon)

012         Oldenzijlster Ambassador (Springbourne Capricorn x Springbourne Glide)

014         Wensley Mirage (Thistledown Stroma x Idyllic Nimrod)

015         Cosford Teal (Thistledown Vierra x Knodishall Gwillym)

4-jaar en oudere doorverwezen hengsten

019         Islyn Ffrwydryn (Blackhill Picalo x Lacy Buzbee)

020         Islyn Hafgan (Islyn Hafoc x Lacy Buzbee)

023         Toytown Tornado (Penboeth Jazz x Llwynan Llewelyn)

Sectie B

3- jarige doorverwezen hengsten:

032         Spring Star’s Kane (Breeton Dai x Eyarth Tom Tom)

033         Bronheulog Louis (Bronheulog Royal x Hilin Glyndwr)

034         Wheemhoeve’s Igor (Byley Aragorn x Shamrock Backstage Imperial)

036         Brunstings Vito (Byley Aragorn x Casperhof’s Freddy)

038         Wheemhoeve’s Zamigo (Byley Aragorn x ‘T Hogeland’s Ferdinand)

039         Maarlen’s Rhodin (Laithehill Zhivago x Nilantshoeve’s Zippo)

040         Moorkieker Giordano (Moorkieker Giacomo x Locksley Don Secret)

041         Ysselvliedts Master Tom (Navy Blue Du Vignault x Glansevin Graffiti)

044         Laithehill Lorenzo (Paddock Lorenzo x Laithehill Oberon)

045         Margriet Hoeve’s Nadonis (Rhoson Amlyn x Griashall Kiwi)

046         Danielle’s Cervito (Rondo’s Cerruti x Priestwood Sonnet)

049         Ribbon’s Specter (Spring Star’s Kimro x Cadlanvalley Goldstar)

050         Zweelerhof Casemiro (Stella Calvin x Paddock Sahara)

051         Warmtebron’s Luther King (Warmtebron’s Hielke x Linde Hoeve’s Sebastiaan)

053         Heidepeel’s Stitch (Waxwing Penny Guy x Rowol’s Poko)

054         Pytron’s Brenin (Waxwing Perrin x Spring Star’s Jarno)

056         Wildzang’s Time Life (Wildzang’s Socrates x Thistledown Lawrence Of Arabia)

4-jaar en oudere doorverwezen hengsten

059         Waxwing Eye Catcher (Moelview Masquerade x Eyarth Beau Geste)

Sectie C

3- jarige doorverwezen hengsten:

027         Tyntyla Man O War (Donys Importance x Colnevalley Rasgall)    

028         Shamrocklake Perfect Perfection (Glebedale Razamataz x Trefaes Bradpit)

4-jaar en oudere doorverwezen hengsten

114         Honey Bee’s Crack (New Challenge’s Braveheart x Bryncarreg Lightning Jack) (1e bez. op zaterdag)

Sectie D

3- jarige doorverwezen hengsten:

029         Fronarth Be Dutch (Fronarth Joshua x Derwen Desert Express)

NWR

3- jarige doorverwezen hengsten:

063         Hooiberg’s Nobel (Coelenhage’s Happy Hour x Leuns Veld’s Winston)

064         Hulst Double Diamond (Coelenhage’s Purioso x Oosting Amigo)

066         Majans Milan Houdringe’s Raspoetin x Bodo)

068         Bonito  (Jonkers’ Jayden x Bodo)

069         Dempsy Tren (Nia Domo’s Bolero x Orchard Red Prince)

071         Heitraks Enzo (Nieuwmoed’s Mister Right x Heitrak’s Marvin)

072         Daisy Doerak (Nieuwmoed’s Mister Right x Orchard Boginov)

074         Thrianta’s Jagger (Speycksbosch Dicken x Leuns Veld’s Winston)

075         Spoorzicht’s Jägermeister (Speycksbosch Dickens x Valerio)

076         Hoiii (Speycksbosch Dickens x Orchard Red Prince)

078         Steerwolde’s Desperado (Turfhorst Landlord x Brouwershaven Diamond Hit)

080         Amalia’s Pieter (Vlagberg’s Bowden x Leuns Veld’s Lord (Rheinl.020047196))

081         Chiron (Vlagberg’s Carway x Leuns Veld’s Lord (Rheinl.020047196))

082         Old Avenue’s Camelot (Westerhuis Cupido x Compagnon’s Humphrey)

083         Harm’s Lightfeet (Westerhuis Cupido x De Goede Ree’s Metall)

087         Millroads Nozem (De Goede Ree’s Alwin x Le Matsjo ( Ex. Veenstra’s Matsjo))

4-jaar en oudere doorverwezen hengsten

Nr 84 is bij WPBR ingedeeld

WPBR

3- jarige doorverwezen hengsten:

085         Plekenpol’s Bellamy (Cassanova Du Bois x Black Boy)

086         Coco (Coelenhage’s Happy Hour x Orchard Red Prince)

088         Mochyndaear Dragonfly In Amber (Double Dutch x Kenwood’s Tomahawk)

090         Castenrayseweg’s Casablanca Wne (Fs Champion De Luxe x Leuns Veld’s Lord (Rheinl.020047196))

091         Monaco Wne     (Fs Mr. Right (Dr) x Sorento)

094         Hendi’s Picasso (Nieuwmoed’s Mister Right x Power And Paint)

4-jaar en oudere doorverwezen hengsten

084         Reitland’s Bon Coeur B (Brouwershaven Black Caviar x High Flown’s Oxford)

096         Hot’n Cold Krystal (Keizerskroon Edison x Aester El Nino)

Wijzigingen voorbehouden