expand_more
search

Welsh hengstenshow noord: 22 maart wil je in Sonnega zijn!

calendar_today 17 maart 2025

Na het overweldigende succes van vorig jaar, hebben Emma van der Burg, Dieke Slingerland en Anneke Dijkstra de handen weer in één geslagen om nogmaals de Welsh Hengstenshow te organiseren in Noord. Dat het gemist was, hebben wij vorig jaar al wel gemerkt aan de leuke reacties. Maar ook nu stroomden de inschrijvingen weer binnen.

De Welsh Hengstenshow vindt plaats in Sonnega op 22 maart 2025 en we beginnen om 19:00.

Tribune

Het wordt een prachtige avond met maar liefst 32 Welsh hengsten: 6x een sectie A, 10x een sectie B, 3x een sectie D, 5x een NWR en 8x een WPBR. Kijk vooral op de website en Facebook-pagina van Welsh Hengstenshow voor alle deelnemende hengsten. Net als vorig jaar hebben wij weer een tribune!

Vind hier alle deelnemende hengsten

Maar ook aan de deelnemers hebben wij gedacht! Er komt iemand om de hele avond vast te leggen zodat hier reels van besteld kunnen worden. Het is natuurlijk helemaal van deze tijd met het gebruik van social media. En het is natuurlijk een prachtige reclame voor de hengsten. Dankzij de vele sponsoren komt er een verloting met hele mooie prijzen, waaronder 5x een gratis dekking, maar er zijn nog veel meer mooie prijzen te winnen. Ook is er een B&B overnachting beschikbaar.

Programma

De avond begint met een spectaculaire openingsshow, zorg dus vooral dat je op tijd aanwezig bent. Daarna zullen alle deelnemende hengsten aan de hand getoond worden en tussendoor zijn er shows met hengsten in de lange lijnen of onder het zadel. Tevens worden de eerste nakomelingen geshowd. Zo zullen er een aantal veulentjes komen.

De net goedgekeurde hengsten vanuit Noord worden gehuldigd en krijgen allemaal een leuke attentie. En we eindigen de avond met een superleuke eindshow. Maar tussendoor kunt u natuurlijk genieten van een hapje en een drankje en muziek! Daarnaast staat er een goed gevuld strodorp en kan je hier allerlei aankopen doen.

Er is ruime parkeergelegenheid. Dit jaar is er extra ruimte beschikbaar gesteld voor de vele bezoekers.

Gratis entree en gratis parkeren!

Zorg dat je als Welsh-liefhebber 22 maart in Sonnega bent om 19:00!

Deel dit bericht