Vacature ledenraadslid afdeling noord

0
30
vacature

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en betrokken ledenraadslid die het NWPCS, onze Welshpony en de afdeling Noord een warm hart toe dragen.

Als lid van de ledenraad ben je de oren en ogen van onze afdeling en spreek je ook namens deze groep leden in de raad. De ledenraad is een belangrijk orgaan binnen onze vereniging en vormt de schakel tussen de leden en het hoofdbestuur.

In bijgevoegd functieprofiel lees je alle benodigde informatie over deze vacature. Voor extra informatie kun je bellen met één van onze ledenraadsleden afdeling Noord. Melissa Mol, Esther van Riet of Jan Tienstra voor contact gegevens klik hier

Kandidaten kunnen zich aanmelden voor 17 april a.s. bij de afdelingsvoorzitter via welshnoord@nwpcs.nl. Uit de kandidaten die zich melden worden door het afdelingsbestuur een kandidaat geselecteerd, die tijdens de afdelingsvergadering op vrijdag 19 april worden voorgelegd aan de leden van afdeling Noord.