RK Hellendoorn: Shamrocklake Tea Tamarak Algemeen dagkampioen

0
216
Shamrocklake Tea Tamarak
Shamrocklake Tea Tamarak. Foto: Vivian Hesen

Op de Regionale keuring op 16 juli 2022 is Shamrocklake Tea Tamarak Algemeen Dagkampioen geworden. Bijsterhof Diva werd reserve dagkampioen.

Sectie A

Sectiekampioen: DE WEIJERD HALLOWEEN
Reserve: EINDEGOOI’S FERRYN

Veulen

Kampioen: RED MADY v. ISLYN FFRWYDRYN
Reserve: HYFWYN HEGE v. GARTCONNEL SCOTSMAN

Jeugd

Kampioen: CHALLENGE CLEVER CHELSEA v. SPRINGBOURNE CHARMER

Volwassen

Kampioen: DE WEIJERD HALLOWEEN v.YSSELVLIEDTS YAVENDUMA
Reserve: ABERVALLEY CHERISH CLEVER GIRL (NLD) v. IDYLLIC SENATOR

Driejarigen

Beste driejarige: EINDEGOOI’S FERRYN v. EINDEGOOI’S PRETTY CHARMER
Reserve: SHOREBROOKS HAPPY FEE v. THREE-B PLAYBOY

Sectie B

Sectiekampioen: HILIN DELILAH
Reserve: OLDENZIJLSTER NIRVANA

Veulen

Kampioen: OLDENZIJLSTER NIRVANA v. PADDOCK DIPLOMAT
Reserve: LAKEWAY’S VERMONT v. MAARLEN’S ROMEO

Jeugd

Kampioen: RONDO’S APRIL v. HILIN PRINCE RONDO
Reserve: RIBBON’S SARENDA v. SPRING STAR’S KENSINGTON

Volwassen

Kampioen: HILIN DELILAH v. EYARTH TAYMA
Reserve: MARGRIET HOEVE’S NADINE v. RHOSON AMLYN

Driejarigen

Beste driejarige: MEZENNEST’S LOBKE v. SPRING STAR’S KIMRO
Reserve: RIBBON’S SEQUIN v. LUCIANO

Sectie C

Sectiekampioen: HAMROCKLAKE TEA TAMARAK
Reserve: DONYS DAY DREAM

Veulen

Kampioen: HONEY BEE’S CROWN v. WILLOW CONSTANTINE
Reserve: HONEY BEE’S MAGIC MAXX C v. HONEY BEE’S CRACK

Volwassen

Kampioen: SHAMROCKLAKE TEA TAMARAK v. GLEBEDALE RAZAMATAZ
Reserve: DONYS DAY DREAM v. LEYESWICK HAGRO

Sectie D

Sectiekampioen: ALTINGSHOF WHISPERING WHYKIKI
Reserve: SELIZA VAN ESINGHE

Veulen

Kampioen: SELIZA VAN ESINGHE v. CAEDERWEN SARACEN
Reserve: ALTINGSHOF KINGSTON TOWN v. SHAMROCKLAKE OLIVER TWIST (NLD)

Volwassen

Kampioen: ALTINGSHOF WHISPERING WHYKIKI v. SPARKLING BOY
Reserve: MANORDEILO SMARTY SOCKS v. DANAWAY DEMETRIUS

NWR

Sectiekampioen: BIJSTERHOF’S DIVA
Reserve: BEKELAAR’S VALARY

Jeugd

Kampioen: BEKELAAR’S VALARY v. SPOORZICHT’S JUPILER

Volwassen

Kampioen: BIJSTERHOF’S DIVA v. BIJSTERHOF’S VIVALDI
Reserve: ROOSKAMPS MORENA v. SPOORZICHT’S RED FLYER

Driejarige

Beste driejarige: COELENHAGE’S HAVANNA v. KING WILLIAM

WPBR

Sectiekampioen: VPOWER HAILEY
Reserve: DANIËLLE’S CUSTOM MADE

Veulen

Kampioen: DANIËLLE’S CUSTOM MADE v. CASSANOVA DU BOIS
Reserve: SLASH EMELWERTH v. CROWN CHARM OF ROYAL

Driejarigen

Beste driejarige: VPOWER HAILEY v. CASSANOVA DU BOIS
Reserve: NIEUWMOED MISS NOVA v. NIGHTFEVER II

Gebruik

Kampioen: DE WEYERDS OLYMPIC SUPERSTAR v. LLWYNHYWEL SUPER MAN
Reserve: NOVELLA’S EQUUS ROSABEL v. EQUUS RASPOETIN

Jonge voorbrengers

Kampioen: NOVELLA’S EQUUS ROSABEL v. EQUUS RASPOETIN

Fokgroep

GELPENBERG’S SARINA > Allen eerste premie + verwijzing CMK