Uitslagen en kampioenen keuring Tolbert

0
920
Ysselvliedts Sierra Grande
Ysselvliedts Sierra Grande. Foto: Wil Smeets.

Bij deze de uitslagen en kampioenen van de keuring in Tolbert op 31 juli 2021.

Sectie A

Veulenkampioen

BROEKLAND ACTION MAN (HENIARTH QUESTION X HAVERFORD JACK)

Reserve

SINGELS WELSH DREAM-ROSE (SINGELS BELLINO X SPRINGBOURNE CAPRICORN)

Jeugdkampioen

STERRE M FROM DOUBLE C RANCH (OLDENZIJLSTER AXEL X ERICA’S MANNY)

Reserve

EINDEGOOI’S PRINCESS (CANNENBURG’S DARK PRINCE X VARPULLAN PEPIJN)

Volwassen kampioen

YSSELVLIEDTS SIERRA GRANDE (HENIARTH QUINNELL X VECHTZICHT’S HYWEL)

Reserve

VENNEBOS DANCING GIRL (HENIARTH YESTERYEAR X LACY RUPERT)

Beste driejarige

YSSELVLIEDTS HONEY GOLD (YSSELVLIEDTS NEW-JERSEY X PENDOCK LEGEND)

Reserve

DÛBELSILE’S CINDY (POTTERIES SIMON X HENIARTH QUIP)

Beste ruin

EINDEGOOIS PIERCE (EINDEGOOI’S FELLOW X VARPULLAN PEPIJN)

Sectie B

Veulenkampioen

YSSELVLIEDTS MABEL (YSSELVLIEDTS LORD MARKHAM X YSSELVLIEDTS VELVET WOODBREEZE)

Reserve

LAKEWAY’S STANFORD (STOUGJESHOEVE ARMANI X WEYDOWN LIONHEART)

Jeugdkampioen

MEZENNEST’S LOBKE (SPRING STAR’S KIMRO X ‘T LEECHHIEM’S BRYAN)

Reserve

RONDO’S APRIL (HILIN PRINCE RONDO X RONDO’S GENTLEMAN)

Volwassen kampioen

YSSELVLIEDTS MAUREEN (YSSELVLIEDTS VELVET WOODBREEZE X GLANSEVIN GRAFFITI)

Reserve

LAKEWAY’S MAYBELLINE (BEKVELD’S DAVE X WEYDOWN LIONHEART)

Beste driejarige

MEZENNEST’S ALEXIA (ALEXANDRO H. X ‘T LEECHHIEM’S BRYAN)

Reserve

HENIARTH DO-RE-MI (TOORAVALE HOUSTON X STEEHORST KYRO)

Sectie C

Veulenkampioen

ALTINGSHOF SUGA’S MR. RED (GLEBEDALE RAZAMATAZ X DABERNON TAKE THAT)

Volwassen kampioen

DABERNON SUGABABE (GBR) (DABERNON TAKE THAT X HENGWYS TYWYSOG)

Reserve

EVA (MANISHOF’S IWAN X PARVADEAN REACTION)

Sectie D

DRENTSCHEAA YARA (TREFAES BRADPIT X GWENLLAN BRYNMOR)

NWR

Veulenkampioen

STEERWOLDE CELYN (NIEUWMOED’S MILORD X ORCHARD RED PRINCE)

Reserve

RED BULL S (SPOORZICHT’S JUPILER X VEENSTRA’S GRAPJAS)

Jeugdkampioen

WESTERHUIS HAPPY STAR (STEERWOLDE’S V.I.P. X KIELSHOOP HONEYHILL)

Volwassen kampioen

VLAGBERG’S BANFF (NIA DOMO’S BOLERO X FLORA’S HOF MAGIC)

Reserve

JACKY (LEUNS VELD’S WINSTON X HAGELKRUIS VALENTIJN)

Beste driejarige

SPECIAL JOLIGHT (ORCHARD BOGINOV X HAGELKRUIS VALENTIJN)

Reserve

STUKHUSTER LIJARDA (WESTERHUIS CUPIDO X BODO)

Welsh Partbred

Veulenkampioen

PAARDEWEIDE’S ACDC (VEENSTRA’S KRACK X HEIDEHOF’S DYLANO)

Reserve

BELLA DONNA’S PRIVATE DANCER (NIEUWMOED’S MR. DARCY X HEIDEHOF’S DON DIËGO)

Volwassen kampioen

HENDI’S BIANCA (BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER X POWER AND PAINT)

Beste driejarige

MEIDOORNHOEVE’S ANOUK (REDUSTER ADIOS X VERONA’S BO-GI)

Reserve

GOLDWINSHOEVE MORNING STAR (SPEYCKSBOSCH DICKENS X LEUNS VELD’S LORD (RHEINL.020047196))

Beste ruin

PLEKENPOL’S PAPILLON (OSOLUTION (EX:ROYAL COLLECTION’S SOLUTION) X BLACK BOY)