Uitslagen en kampioenen keuring Heteren

0
705
ACRESDALE HALLE BERRY
ACRESDALE HALLE BERRY. Foto: Vivian Hesen

Bij deze de uitslagen en kampioenen van de Keuring in Heteren op 24 juli 2021.

Sectie A

Veulenkampioen

UITERWAARDENS TIGERLILY (YSSELVLIEDTS NEW-JERSEY X FLYDON HENRI AP PIP)

Reserve

MARRENK RED RUBY (COLNE TIBO X WAXWING HILL BILLY)

Jeugdkampioen

CHALLENGE CLOE (SPRINGBOURNE COALPORT X SPRINGBOURNE CARAWAY)

Reserve

CHALLENGE CLEVER CHELSEA (SPRINGBOURNE CHARMER X SPRINGBOURNE CARAWAY)

Volwassen kampioen

SINGELS BLANCHEBERRY (SPRINGBOURNE CAPRICORN X BENGAD DOGBERRY)

Reserve

SHOREBROOKS SUMMER BEE (DARGALE VELVET X SHORE BROOKS HOW EVER)

Beste driejarige

SPOORZICHT’S HIGHLIGHT (DARGALE VELVET X DYFED PIPER)

Reserve

YSSELVLIEDTS SHY CAROL (YSSELVLIEDTS NEW-JERSEY X THREE-B TYWYSOG)

Sectie B

Veulenkampioen

KEULSE HOEVE’S DAVINA (LUTMARS JAGGER X BREETON DAI)

Reserve

ARIANNE H (WARMTEBRON’S HIELKE X BEKVELD’S DAVE)

Volwassen kampioen

VOSCO’S APRIL BLOSSUM (NILANTSHOEVE’S ZIPPO X CASPERHOF’S FREDDY)

Reserve

AMALIA H. (BEKVELD’S DAVE X LINDE HOEVE’S SEBASTIAAN)

Beste driejarige

LINDEHOEVE’S AYLA (BREETON DAI X LINDE HOEVE’S ELEGANT)

Reserve

RONDO’S ARABESQUE (LAITHEHILL ZHIVAGO X RONDO’S GENTLEMAN)

Beste ruin

WILDZANG’S SONG DANCER (WILDZANG’S LUSTRE MADOG X SHAMROCK MR. OLIVER)

Sectie C

Volwassen kampioen

SHAMROCKLAKE RED PRESILLA (TREFAES BRADPIT X BRYNMEILLION LLWELYN)

Sectie D

Veulenkampioen

DRENTSCHEAA CATHERINE AMALIA CAEDERWEN SARACEN X GWENLLAN BRYNMOR

Volwassen kampioen

ACRESDALE HALLE BERRY DERWEN RAILWAY EXPRESS X TREVALLION VALENTINO

NWR

Veulenkampioen

MAESTRO (JONKERS’ JAYDEN X VITA NOVA’S HANASSIE)

Volwassen kampioen

TURFHORST TIP TOP (PIPPIN’S PRIDE A.T. X SMALL-LAND MAYTINO)

Reserve

RESERVAAT’S FRANCIS (BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER X AESTER EL NINO)

Beste driejarige

BEUKENOORD’S ARIANA (WESTERHUIS CUPIDO X HAGELKRUIS VALENTIJN)

Reserve

OAKLEY’S MILAGRO (LEUNS VELD WINSTON JR. X LEUNS VELD’S ZANDRO)

Welsh Partbred

Veulenkampioen

GOLDEN HOTSHOT DB (CASSANOVA DU BOIS X COELENHAGE’S PURIOSO)

Jeugdkampioen

VPOWER HAILEY (CASSANOVA DU BOIS X YSSELVLIEDT’S NO LIMIT)

Volwassen kampioen

ROOSENDAAL’S SUMMERTIME (LEUNS VELD’S WINSTON X JONKERS’ OLIVIER)

Reserve

PIPPIN’S PRIMROSE A.T. (GOLDSTAR DU BOIS X AESTER EL NINO)

Beste driejarige

SMIDSHOEVE’S JASMINE (NUMERUS CLAUSUS X ORCHARD RED PRINCE)