Keuring Sevenum 2021: uitslagen & kampioenen

0
399
Familie Valk keuring sevenum 2021
Famillie Valk.

Onderstaand de kampioenen van de keuring in Sevenum op zaterdag 10 juli 2021 en de uitslagen.

Sectie A

Veulenkampioen

ABERVALLEY CLEVER CLAY, 25-04-2021 , SCHIMMEL VOS GEB
V. COLNE TIBO V. NANTDYWYLL TELOR
M. ABERVALLEY CHERISH CLEVER GIRL (NLD)
V. IDYLLIC SENATOR M. SHAMROCKLAKE CHERISH CLEMANTINE (NLD) STER
MV. SHAMROCKLAKE ROYAL HEART- BEAT FOKPREMIE — SPRINGBOURNE CARAWAY
FOK./EIG.: J.A.G. LAMBERS

Reserve veulenkampioen

MARRENK BAMBI, 06-05-2021 , SCHIMMEL BRUIN GEB
V. CHALLENGE CHARMING VINCE V. YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS)
M. MARRENK’S MELODY STER
V. CEULAN CARIADOG ELITE M. MARRENK’S MANDY KEUR, PREF
MV. SINGEL’S CHIP WIP — COED COCH BRODOR KEUR, PREF
FOK./EIG.: H. BEUDEL

Jeugdkampioen

OOSTDIJK’S CERIDWEN MEREDITH, 22-04-2019 , VALK
V. SPRINGBOURNE ELMER ERK V. SPRINGBOURNE CARAWAY
M. OOSTDIJK’S CERIDWEN MAYBELLINE STER
V. KASTANJEHOF AMICO M. OOSTDIJK’S CERIDWEN MEMORY KEUR
MV. TWISTHOEVE’S G. RHYDAMAN ERK — GLYNCOCH PETER PAN
FOK./EIG.: J. DE KEVER-PANKOW

Kampioen

EINDEGOOIS PRETTY ROSE, STER 14-05-2016, 1,18 M, SCHIMMEL VOS GEB
V. EGOES PICKLE-O V. BLACKHILL PICALO
M. EINDEGOOI’S PRYD KEUR
V. VOLLENHOF’S HYNOD ( OS) M. VARPULLAN POMME KEUR, PREF
MV. VARPULLAN PEPIJN — DYFED GERAINT
EIG.: J.J. VAN DE BUNT

Eindegoois Pretty Rose. Foto: Wil Smeets

Reservekampioen

ABERVALLEY CHERISH CLEVER GIRL (NLD), 09-05-2016, 1,22 M, SCHIMMEL
V. IDYLLIC SENATOR V. IDYLLIC ENTREPRENEUR
M. SHAMROCKLAKE CHERISH CLEMANTINE (NLD) STER
V. SHAMROCKLAKE ROYAL HEART- BEAT FOKPREMIE M. SHAMROCK CLEVER CHERRISE KEUR, PREF
MV. SPRINGBOURNE CARAWAY — BREACHWOOD MARWYN
FOK./EIG.: J.A.G. LAMBERS

Beste driejarige

UITERWAARDENS HONEY BEE, SECTIE A, 07-06-2018 , SCHIMMEL
V. YSSELVLIEDTS HYRAM ERK V. VECHTZICHT’S HYWEL ELITE
M. FLYDON EOS STER
V. FLYDON CARADOG M. FLYDON PIODEN WEN
MV. FLYDON HENRI AP PIP — CLAN PIP
FOK./EIG.: FAM. BOSMAN

Sectie B

Jeugdkampioen

WILDZANG GALA´S SAFFRON, 20-04-2019 , ROAN VOS
V. WILDZANG’S SOCRATES 2E-BEZ V. DEN BRAMEL’S BUCCO 2E-BEZ
M. WILDZANG’S GOLDEN GALA STER, KEUR
V. WILDZANG’S LUSTRE MADOG M. WILDZANG’S ROSWITA KEUR, ELITE
MV. SHAMROCK MR. OLIVER ELITE — BREE JAGO
FOK./EIG.: G.G. & D.A. VALK

Reserve jeugdkampioen

VLIEDBERG’S LILIWEN FAIRYTALE, 25-03-2020 , PALOMINO
V. CWRTYCADNO GLYNDWR ERK V. EYARTH BEAU GESTE
M. VLIEDBERG’S FIRST LADY KEUR
V. STOUGJESHOEVE DELUXE M. VLIEDBERG’S FIDLIN SHERRY KEUR, PREF
MV. WILDZANG’S SUNSTAR — BREETON DAI ELITE
FOK./EIG.: N.J. WERKHOVEN

Kampioen

WILDZANG’S CHARMING SABINA, 14-05-2016 , VOS
V. WILDZANG’S LUSTRE MADOG V. THISTLEDOWN LAWRENCE OF ARABIA
M. WILDZANG’S CHARMAINE
V. WILDZANG’S SINJEUR M. WILDZANG’S SABINA KEUR
MV. DEN BRAMEL’S BUCCO 2E-BEZ — LINKSBURY CELEBRATION
FOK./EIG.: G.G. & D.A. VALK

Wildzang’s Charming Sabina. Foto: Wil Smeets

Reservekampioen

SADIA’S JUST A DREAM 276435350078217, VB, SECTIE B, 03-05-2017 , PALOMINO
V. NILANTSHOEVE’S ZIPPO V. CADLANVALLEY GOLDSTAR
M. JUNA
V. BREETON DAI ELITE M. BLUEMERS JODY
MV. DEN BRAMEL’S BAYE PREF — WARMWELL PAGEBOY
FOKKER: S. DIEPEN (D)
EIG.: J. FLIER

Beste driejarige

YSSELVLIEDTS MERYL, 12-05-2018 , PALOMINO
V. WAXWING PERRIN V. EYARTH BEAU GESTE
M. YSSELVLIEDTS MONA LISA
V. SOUDLEY ZEUS M. CAWDOR (H) MONICA (OS) KEUR
MV. GLANSEVIN GRAFFITI — EYARTH HARLEQUIN ELITE
FOK./EIG.: H.R. & Y.B. ZOET

Sectie C

Kampioen

SHAMROCKLAKE TEA TAMARAK, STER 22-03-2016, 1,34 M, VOS
V. GLEBEDALE RAZAMATAZ V. GLEBEDALE MIRI MAWR (GBR)
M. LLANIDAN TRUFFLE
V. GWENLLAN BOSSY M. BRYNITHON MORWENA
MV. THORNEYSIDE THE TERMINATOR — THORNEYSIDE THE GUVNOR
FOK./EIG.: H. LEEUWENHAAG

Sectie D

Kampioen

RHYDEILAN WELSH LADY, 01-05-2017 , BRUIN
V. BRYNITHON NEW IMAGE V. THORNEYSIDE THE TERMINATOR
M. KYLEBECK RUBY WAX
V. LLANARTH WELSH FLYER M. KYLEBECK CERIDWEN
MV. LLANARTH BRENIN SIARL — ONBEKEND
FOKKER: T. & A. HUGHES
EIG.: S. LAKERVELD en R. BECK

NWR

Veulenkampioen

CS HORSES CACHAREL, 21-03-2021 , DONKERBRUIN 45,49%
V. FLORIS VAN DEN HOUT AANGW V. VLAGBERG’S CARWAY SPORT
M. VLAGBERG’S COALDALE STER
V. KOOIHUSTER SAMME M. EINDERSHOF CARMEN KROON, PREF
MV. AESTER EL NINO ELITE, PREST — FLORA’S HOF MAGIC SPORT
FOKKER: H. ANGENENT
FOK./EIG.: C. SMIT

Kampioen

MAJANS NYA, 17-05-2017 , ZWART 43,09%
V. HOUDRINGE’S RASPOETIN V. LEUNS VELD’S LORD (RHEINL.020047196) SPORT
M. MAJANS ASHLEY STER
V. BODO PREF, SPORT M. MAJANS NAOMIE
MV. BOKKESPRONG CASJMIER — NAIVNYI
FOK./EIG.: J.G. JANSSEN
VEULEN VAN: WESTERHUIS MERCURY

Reservekampioen

VLAGBERG’S COALDALE, STER 01-06-2010, 1,45 M, BRUIN 45,02%
V. KOOIHUSTER SAMME V. ORCHARD RED PRINCE ELITE, SPORT
M. EINDERSHOF CARMEN KROON, PREF
V. AESTER EL NINO ELITE, PREST M. KLEEF’S SABINE KEUR, PREF
MV. FLORA’S HOF MAGIC SPORT — NAIVNYI
FOK./EIG.: H. ANGENENT
EIG.: C. SMIT

Beste driejarige

SLOOT’S LADY UNIQUE, 28-04-2018 , BRUIN 41,01%
V. NIEUWMOED’S MISTER RIGHT V. ORCHARD RED PRINCE ELITE, SPORT
M. SPEYCKSBOSCH DORMA KEUR
V. HEITRAK’S MARVIN ELITE, SPORT, PREST M. SPEYKSBOSCH DONNA STER, ELITE
MV. AESTER EL NINO ELITE, PREST — BOOMER
FOK./EIG.: FRANS LOVERBOS

WPBR

Veulenkampioen

DEN ÖSTRIK´S JACKY, 10-06-2021 , VALK 35,95%
V. CASSANOVA DU BOIS SPORT V. FS CHAMPION DE LUXE
M. HAGELKRUIS PASCALLE ELITE, PREST
V. KRANEVELD’S KADANS SPORT M. HAGELKRUIS LIZZY
MV. KOOIHUSTER FOLKERT SPORT — MR. RICHARDS V.D. CORIJON
FOK./EIG.: M. DUYTS & H. V. DIJK

Reserve veulenkampioen

SHARONAHOEVE MEDUSA, 15-02-2021 , VALK 12,7%
V. CASSANOVA DU BOIS SPORT V. FS CHAMPION DE LUXE
M. MIRANDA
V. ONBEKEND M. ONBEKEND
MV. ONBEKEND — ONBEKEND
FOK./EIG.: B.U. FRANKE

Kampioen

AMALIA’S BLACK DIAMOND, STER 14-05-2017, 1,44 M, ZWART 18,55%
V. FS NUMERO UNO V. NOIR DE LUXE
M. AMALIA’S ALEXIA KEUR
V. HEITRAK’S MARVIN ELITE, SPORT, PREST M. BRINCKHOFF’S WILD ROSE STER
MV. ORCHARD BOGINOV FOKPREMIE, SPORT, ELITE — SJAPOER
FOK./EIG.: L. VAN LAARHOVEN

Reservekampioen

GOLDEN TEMPTATION W.N.E., STER 02-05-2017, 1,46 M, PALOMINO 28,13%
V. FS CHAMPION DE LUXE V. FS COCKY DUNDEE
M. AMIRAH “S”
V. KASANOVA VAN KLAVERBORCH M. BEAU “S”
MV. HIGHLIGHT — NETRON
FOKKER: H.W.M. STRIK
EIG.: W.C.M. EGELMEERS

Beste driejarige

VPOWER HEAVENLY, 13-04-2018 , VALK 62,7%
V. CASSANOVA DU BOIS SPORT V. FS CHAMPION DE LUXE
M. DE WEYERDS HUNIQUE KEUR
V. YSSELVLIEDT’S NO LIMIT 2E-BEZ M. VECHTZICHT’S HENOL KROON, PREF
MV. VECHTZICHT’S HARMONY ELITE — REVEL HUMMING TOP
FOK./EIG.: D.J. LEEUWIS