Inspectiedag Putten: Graadverhoging voor zeventien merries

0
347
UITERWAARDENS ESTEVANA Inspectie Putten 2021
Uiterwaardens Estevana werd keur op de Inspectiedag in Putten 2021.

Op de Insepectiedag in Putten op zaterdag 26 juni 2021 werden zeventien merries in graad verhoogd. Het Keurpredicaat was er voor acht merries. Negen merries werden ster. Daarnaast werden nog eerste en tweede premies uitgedeeld.

Op de Inspectiedag was geen plaatsing, zoals dat wel op de keuringen zal zijn.

Keur

Sectie A

STEENZWAANSHOF’S BELLA MAY, 17-04-2010, 1,17 M, SCHIMMEL
V. POWYS (NL) SPRITE ( OS) V. HENIARTH QUINNELL
M. STEENZWAANHOF’S BELLA FACH STER, KEUR, PREF
V. LLWYFO BLEDDYN M. STEENZWAANSHOF BERNADETTE STER, PREF
MV. ROWFANT SAUL — ROLLRIGHT GALLANT SPORT
FOK./EIG.: FAM. M.A.W. KATER, NIEUWERKERK – ZLD

KORNEWEIJDES CELWA CAILLOU, 23-02-2017, 1,16 M, SCHIMMEL VOS GEB
V. DIRION DEWI V. BRYNRODYN SION
M. TUNNELS CANDY KEUR
V. BALEDON VALPARISO M. TUNNELS ANDI
MV. VARPULLAN PEPIJN — VARPULLAN WIEROCH
FOK./EIG.: L. VAN ZANTE, NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL
VEULEN VAN: EINDEGOOI’S PRETTY CHARMER

UITERWAARDENS ESTEVANA (NLD), 21-05-2017, 1,20 M, PALOMINO
V. COLNE TANA V. NANTDYWYLL TELOR
M. LACY ELLEN STER
V. BLACKHILL PICALO M. LACY EIRA
MV. SALTERSFORD JUSTIN — CRIBAN KING HARRY
FOKKER: COMB. BOSMAN, ELBURG
EIG.: FAM. BOSMAN, ELBURG

Sectie B

DANIELLE CINDERELLA, 28-04-2016, 1,35 M, VALK
V. NILANTSHOEVE’S ZIPPO V. CADLANVALLEY GOLDSTAR
M. RONDO’S CERDICE KEUR
V. WOLLING’S DANTE 2E-BEZ M. JANE STER
MV. CASPERHOF’S FREDDY ELITE — BLETHNI PUCK
FOKKER: C. DE JONG, GORINCHEM
EIG.: A.M.U. VRIES, GORINCHEM
VEULEN VAN: JS BASTIAN

LANDZICHTS VAYA CON DIOS, 31-05-2014, 1,29 M, SCHIMMEL BRUIN GEB
V. EYARTH SYENA V. EYARTH TOM TOM
M. YSSELVLIEDTS VELVET VICTORIA (IR) KEUR
V. GLANSEVIN GRAFFITI M. BERKENHORST VENUS STER
MV. COED COCH NYE — TETWORTH ICARUS PREF
FOK./EIG.: P.D. PETERS, HEESCH

RIBBON’S SHAIRISHA, 17-05-2011, 1,35 M, VOS
V. CADLANVALLEY GOLDSTAR V. BOSTON BONAPARTE ERK
M. GELPENBERG’S SARINA KEUR, PREF
V. CASPERHOF’S FREDDY ELITE M. GELPENBERG’S SANDRA KEUR, ELITE
MV. ROELAND — TETWORTH MASSINE KEUR
FOK./EIG.: H.R. DEKKERS, ZANDPOL

NWR

ORCHARD ESTHER, 22-04-2006, 1,46 M, ZWARTBRUIN 47,66%
V. ORCHARD BOGINOV FOKPREMIE, SPORT, ELITE V. VERONA’S BO-GI PREF
M. ORCHARD SWETLANA KROON, PREF, PREST
V. WESTER AIKEMA’S NORBERT M. ORCHARD PERESTROJKA KROON, ELITE, PREST
MV. VITA NOVA’S GOLDEN BORIS ELITE — COCKY DUNDAS BB
FOKKER: W. VAN DE ZALM, ROSSUM GLD
EIG.: R. BONHOF, EPE
VEULEN VAN: HENDI’S ARROW
IBOP M. S.16 D.16 G.16 H.9 K.18 SPR.18 T.93

WPBR

MIDDENDORP’S SANAA, 30-04-2009, 1,46 M, BRUIN 33,2%
V. HEITRAK’S MARVIN ELITE, SPORT, PREST V. DE GOEDE REE NOW OR NEVER
M. ANMIKLAGE’S SUNGMI KROON, PREF, PREST
V. ORCHARD D’AVRANCHES PREF, PREST M. FLYER NPA STB 85 131
MV. PERSTEN — FAIR DAYMOND
FOKKER: DHR. J. GOMMER, MIDDENDORP 3, 7761 PP SCHOONEBEEK
EIG.: B.S.H.C. DOOPER-BOSMAN, L.R. BEIJNENLAAN 3, 6971 LE BRUMMEN
IBOP M. S.16 D.15 G.16 H.7 K.16 SPR.15 T.85

Ster

Sectie A

PHANETTE’S PRECIOUS VAJÈN, 22-05-2018 , VOS
V. ROTHERDALE HERALD ERK V. TRYFEL TRIUMPH
M. YSSELVLIEDTS HELLO PRECIOUS (NLD) STER
V. COLNE TABOO M. YSSELVLIEDTS HEYDAY’S PRIDE (OS) KEUR, PREF
MV. PINEWELL BUCKS FIZZ — SPRINGBOURNE CAREGAN
FOK./EIG.: A. POOT-VERHOEKS, ECHTELD

SINGELS CATWYNN, 20-04-2017 , SCHIMMEL
V. SPRINGBOURNE CAPRICORN V. CASCOB RED KITE
M. CWMMEUDWY CATI (A) (GBR) KEUR
V. BEYMARK STEPHEN M. ZONNEWEIDE (N) CINDERELLA (GBR)
MV. RHYDYFELIN SILK ROCKET — VERDREFAWR DANIEL
FOK./EIG.: GERRIT EN LENY VAN BEEK, WIJK BIJ DUURSTEDE

SHAMROCKLAKE ROYAL CHORDERLES, 12-03-2013 , SCHIMMEL
V. SHAMROCKLAKE ROYAL HEART- BEAT FOKPREMIE V. SPRINGBOURNE CHARMER
M. SPRINGBOURNE CHORUS KEUR, ELITE
V. SPRINGBOURNE CARAWAY M. SPRINGBOURNE CROESAN
MV. SPRINGBOURNE HALWYN — COED COCH ASA
FOK./EIG.: H. LEEUWENHAAG, ROSSUM

Sectie B

WARMTEBRON’S LUCHANNA, 05-05-2017 , SCHIMMEL BRUIN GEB
V. WARMTEBRON’S FIFTY-FIFTY V. WILLOW TREE’S AMIGO
M. LUCILLE KEUR, PREF
V. LINDE HOEVE’S SEBASTIAAN PREF M. COTTRELL LUCINDA KEUR, ELITE
MV. CWRTYCADNO CADFRIDOG — ROTHERWOOD STATE OCCASION
FOKKER: H. V.D. WEERD, OLDEBROEK
EIG.: J. V.D. WEERD-BRUINS, OLDEBROEK

WARMTEBRON’S NYMFE, 08-05-2016 , BRUIN
V. WARMTEBRON’S FIFTY-FIFTY V. WILLOW TREE’S AMIGO
M. WHEEMHOEVE’S NIKITA KROON, ELITE
V. WOLDBERG’S BART PREF, PREST M. WHEEMHOEVE’S LESLY
MV. WOLDBERG’S JEROEN — SARNAU SHOWMAN
FOKKER: H. V.D. WEERD, OLDEBROEK
EIG.: J. V.D. WEERD-BRUINS, OLDEBROEK
VEULEN VAN: WARMTEBRON’S KING BHUMIBOL
IBOP M. OPT.7 S.13 D.13 H.14 GEWIHD.16 TEMP.7 K.7 T.77

SUN RANCH ROSALIE 13-05-2008, 1,30 M, SCHIMMEL VOS GEB
V. ‘T HOGELAND’S OSCAR V. WHEEMHOEVE’S ROBBIN
M. SUN RANCH SALINA KEUR
V. LINDE HOEVE’S ALEXANDER PREF M. GELPENBERG’S SASKIA KROON, PREF
MV. TETWORTH MASSINE KEUR — GWYNEDD GWYNDAF
FOK./EIG.: W.J. LANTING, BINNENWEG 5, 9431 AW WESTERBORK

Sectie C

RHYDEILIAN MANDY, 15-05-2007 , ZWART
V. TALYLLYN TYWYSOG V. SYNOD REAGAN
M. RHYDEILIAN SEREN WEN
V. TELYNAU DERYN DU M. RHYDEILIAN IRIS
MV. MENAI CADFRIDOG — MABNESSCLIFFE ADVISOR
FOKKER: T. & A. HUGHES, GB
EIG.: I. V.D. PLAAT, MEERKERK

NWR

BIJSTERHOF’S DIANA 5, 18-05-2018 , BRUIN 53,04%
V. SPOORZICHT’S RED FLYER V. ORCHARD (G) WILDEMAN
M. SPEYKSBOSCH DESTINY KROON, PREF
V. VITA NOVA’S GOLDEN BORIS ELITE M. SPEYKSBOSCH DIVINE KROON, ELITE
MV. BOOMER — CUSOP FLAMINGO R.P.S.
FOKKER: J. VAN DRIE, PUTTEN
EIG.: E. BORGSTIJN, TER AAR
IBOP M. S.17 D.16 G.17 H.8 K.17 SPR.18 T.93

BIJSTERHOF’S DAGMAR, 18-04-2018 , DONKERBRUIN 49,61%
V. WESTERHUIS CUPIDO V. STEERWOLDE’S V.I.P.
M. SPEYCKSBOSCH DAHLIA
V. BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER SPORT M. SPEYKSBOSCH DONNA STER, ELITE
MV. AESTER EL NINO ELITE, PREST — BOOMER
FOKKER: J. VAN DRIE, PUTTEN
EIG.: P. JANSEN, HAALDEREN