Welsh Cup: 47 combinaties geselecteerd voor finale

0
435

Er hebben zich op de vier Welsh Cup selectiewedstrijden in Putten, Hellendoorn, Sevenum en Tolbert in totaal 47 combinaties geselecteerd voor de Welsh Cup finale op 17 augustus in Kootwijk

Putten

Op de selectiewedstrijd op 29 juni 2019 in Putten hebben zich 9 combinaties geselecteerd.

B/D Julia Ruiter met Caramac
L1/P Sharon Bruggink met Benz SSS
L1/E Joyce Van Soest met Red Moon van het Gildeland
L1/D Sophie Hoogendorp met First Time
L2/D Joyce van Soest met Heidepeel’s Sydney
M1/P Anthea Kramer Grease Emelwerth
M1/D Willeke den Besten met Grace Kelly
Z2/D Anouk Schothorst met Oosting Eyecatcher
Z1/D Britt van Hunen met Oosting Vayatella

Hellendoorn

Op de selectiewedstrijd op 11 juli 2019 in Hellendoorn hebben zich 16 combinaties geselecteerd.

B/B Pippa den Toom met Esperado’s Equisage
L1/C Yelin Kayalar met Heidepeels’s Constantijn
L1/B Pippa den Toom met Heidepeels’s Natalja
B/C Louise van Nes met Lydarthill Special Reserve
B/D Bibi den Toom met Coelehage’s Macarena
L1/D Lily Borden met Starlight
L2/AB Nynke Prins met Shore Brooks Bon Jovi
L2/AB Yelin Kayalar met Taggerty
L2/DE Britt Oonk met Ruby W
M1/C Louise van Nes met Haanpaol’s Rossi
M1/E Nikki Radstake met Coelehage’s Queeny
M2/D Alana Toxopeus met Bolino
Z1/E Floor Spanjaard met Orville-Greverit
Z2/D Veerle Farla met Brouwenhage’s Black Swan
L2/P Rosanna Meerveld met Pippin’s Angel AT
Z1/P Thera v.d. Werff met Wenums Veldzicht Bogigi

Sevenum

Op de selectiewedstrijd op 20 juli 2019 in Sevenum hebben zich 10 combinaties geselecteerd.

Z1/D Xanthe Danielse met Iscar
M1/D Veerle van Hof met Equine Parkcander
M1/P Lizz Kok met Houdringe’s Cinette
L1/C Sophie van Rooij met Willow Tree Garwyn
L1/B Jurre Goertz met Roeventerpeelhoeve’s Queenie
L1/D Willemijn van Rooij met Melantho’s Thruster
B/A Julia Goertz met Blackblaze Norah
B/C Silke Emonts met Beach Boy
B/D Gaby Versleijen met Mauriks Azalea
M1/B Nienke van Asseldonk met Annelotte

Tolbert

Op de selectiewedstrijd op 27 juli in Tolbert hebben zich 12 combinaties geselecteerd.

Z2/D Nické Miskotte met Brouwershaven’s Leonie
Z1/D Ilona Van den Berg met Constantijn T.G.
B/P van Dijk met Daylight Ontario’s M
M2/P Tryntsje Van Gosliga met Heidehof’s Alina
M1/P Saskia Kemps met Creekman’s Camaron
B/B Djoa Plak met Hambroek’s Rachel
B/C Jens Prins met Classics
B/D Sarah-Anna Brinkman met Steerwolde’s Dior
L1/D Sarah-Anna Brinkman met Bjirmen’s Jens
L2/D Rianne Ashley Ubels met Beukenoord’s Bastion
M1/E Dominique Lanjouw met Heitrak’s Yari
L1/E Melanie Reinders met Meidoorns Hoeve’s Christel

Het vraagprogramma voor de finale is online, zodat alle geselecteerde combinaties zich kunnen inschrijven voor de finale. De sluitingsdatum is 10 augustus 2019

Bekijk hier het vraagprogramma en meer informatie