Dagprogramma en deelnemerslijst RK Heteren

0
2178
Shamrock Close Call, de dagkampioen van Heteren in 2018

De regionale keuring in Heteren is alweer de laatste regionale NWPCS keuring van het seizoen. De keuring wordt gehouden op zaterdag 3 augustus 2019 op de terreinen van Manege de Fruithof. Onderstaand de lijst met deelnemers en een link naar het dagprogramma.

SECTIE A

Veulens

AIRBORNE OVER THE RAINBOW
SUNWILLOW TROY X BRYNRODYN BONHEDDWR

ARISDONKHOF PJOTR
BUREN’S NELSON X YSSELVLIEDTS YAVENDUMA

BLAAK’S FRANCIS
DARGALE BO-JANGLES X CEULAN CARIADOG

BLACKBLAZE CHEERFUL
BLACKBLAZE CASSIANO X VECHTZICHT’S HYLANDER

DESTINY’S INDIANA LAYTON
POWERFULS ZENJIRO X YSSELVLIEDT’S SVEN

EINDEGOOI’S FERRYN
EINDEGOOI’S PRETTY CHARMER X VECHTZICHT’S HYWEL

GROENOORDS LOEKI
MAESTIR ODYSSEY X CUPPERS ROCKEFELLER

HEECKEREN’S PRINCE PABLO
AMITY’S OCEAN KING X BLACKHILL PICALO

LANGVENNEN NINIAN
LANGVENNEN JON X LACY JAFFA

MACK MYRA KS
PENBOETH AXLE X POIRE WILLIAMS F.W.

NOLA SH
PAASKAMP’S PRINCENHAGE X KASTANJEHOF AMICO

NOORDHOEVE’S MILEY
PENBOETH AXLE X YSSELVLIEDTS YAVENDUMA

OOSTDIJK’S CERIDWEN MEREDITH
SPRINGBOURNE ELMER X KASTANJEHOF AMICO

PAASKAMP’S LEVINA
PAASKAMP’S PRINCENHAGE X YSSELVLIEDTS YAVENDUMA

PAASKAMP’S RIDOLFO
PINEWELL JERONIMO X SPRINGBOURNE GLIDE

PAASKAMP’S ZLATAN
PINEWELL JERONIMO X HENIARTH DANDARE

ROSEMOUNTAIN’S DREAMS COME TRUE
PENBOETH AXLE X KASTANJEHOF AMICO

ROSEMOUNTAIN’S READY FOR SUMMER
PENBOETH AXLE X TWISTHOEVE’S G. RHYDAMAN

SHARONAHOEVE SANTIAGO
KAI MIDAS X RIVENDELLS HY FIDELITY

Jeugd  

AIRBORNE BE A NATURAL
ROTHERDALE HERALD X KNODISHALL GERAINT

AN DE BANE’S CAROL
SINGELWOUD’S NASSAU X DUFFELT’S PANTANI

DESTINY’S REBELLE
SPRINGBOURNE CHAUCER X GULDEN HOEF’S VIVALDI

HIGH FLOWN’S SHELSY
PAASKAMP’S PRINCENHAGE X FORLAN MOHAWK

HILSTHOEVES CALISTA TREASURE
SUNWILLOW TROY X WILCRICK SANDLEWOOD

HONDSBERG’S BIBI
OLDENZIJLSTER ATLANTIS X VLONDERZICHT’S HARM

MIDDAG’S SPICE GIRL
MARAU CYMRO- CADARN X BLAENAU VAIL

SHOREBROOKS CARICE
DARGALE VELVET X SHORE BROOKS HOW EVER

3-Jarigen

HOEKHORST ECLAIR (NLD)
BRYNODYN SAFARI X HOEKHORST ECLIPSE

HONDSBERG’S BIENTU
OLDENZIJLSTER ATLANTIS X VLONDERZICHT’S HARM

ISLYN PERIGNON
DUKESHILL MAGNUM X GREDINGTON CALON-LAN

MIEKE
YSSELVLIEDTS HELLO GOLDSTAR X YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS)

OOSTDIJK’S CERIDWEN MAYFLOWER
GADLYS JACK BLACK X TWISTHOEVE’S G. RHYDAMAN

ROSI-ROSE SV
SLYN GEORGE O’R NORTH X ROETSENEST’S HEDIN

ROSIE’S DRAGONDER
ZOMERDIJK’S WILLIE WORTEL X HEATHSIDE FLASHMAN

SINGELWOUD’S BIEZONDER
NICTON CARREG X SPRINGBOURNE GLIDE

Volwassen

AURIC PURE AMBER (GBR)
LACY CORY X LACY TRYDAR

BALEDON SERENAUR (GBR)
GLYNCOCH KENTUCKY X CRICCIETH BARCUD

BLAAK’S ESMIRALDA
CEULAN CARIADOG X VECHTZICHT’S HYWEL

EINDEGOOI’S FARRAH
VECHTZICHT’S HYWEL X PENUAL MARK

EINDEGOOI’S PHILL
EINDEGOOI’S FELLOW X DUKESHILL MAGNUM

GABBER
PAASKAMP’S PRINCENHAGE X EMILIO VAN DE GARDERENSHOF

GROENOORDS NOORTJE
CUPPERS ROCKEFELLER X SYNOD PROPHET

HEECKEREN’S SWEET SUZY
OLDENZIJLSTER ACTION MAN X SPRINGBOURNE GLIDE

HIGH FLOWN’S JUST IN TIME
ROLLRIGHT GALLANT X HIGH FLOWN’S JAPHET

IDYLLIC PETRUSHKA
LACY BUZBEE X IDYLLIC ENTREPRENEUR

LANGVENNEN NA AMAU
LACY JAFFA X RHYDYFELIN STORY

MUNBUS ARPANA
YSSELVLIEDT’S SVEN X MOORLAND’S PEPPER

OOSTDIJK’S CERIDWEN MAYBELLINE
KASTANJEHOF AMICO X TWISTHOEVE’S G. RHYDAMAN

PAASKAMP’S LEENTJE
YSSELVLIEDTS YAVENDUMA X BIESDEEL’S PLANED

PAASKAMP’S ZONNEMAIRE
HENIARTH DANDARE X VECHTZICHT’S HYWEL

RIVENDELLS SULIEN
RIVENDELLS HY FIDELITY X BOLSTER GOLDLEAF

ROSEMOUNTAIN’S DUCHESS
KASTANJEHOF AMICO X CRICCIETH ARWR

ROSEMOUNTAIN’S RAYAH
TWISTHOEVE’S G. RHYDAMAN X PENWISG DRAIG DU

WIEKSLAGS FINALLY A GIRL
YSSELVLIEDTS YAVENDUMA X SPRINGBOURNE CLARET

WINDHOEK’S ANGELIQUE
KASTANJEHOF AMICO X BOSKANT’S EROS

YSSELVLIEDTS NURLAILA (NLD)
VECHTZICHT’S HYWEL X SPRINGBOURNE GLIDE

ZOMERDIJKS CARIAD
HILLAM LITTLE DRUMMER BOY X BALEDON HY-SOCIETY

SECTIE B

Veulens

AT LAST OLIVERA
MAARLEN’S ROMEO X DEN BRAMEL’S BAYE

BEKVELD’S FELIX
BEKVELD’S DAVE X LINDE HOEVE’S SEBASTIAAN

DAIONI’S DREAM GIRL
WILDZANG’S LUSTRE MADOG X CWRTYCADNO CYMRO

FULNAHO’S MORGAN
YSSELVLIEDTS SONGWRITER (NLD) X BRONHEULOG HENNESSEY

GOLDEN EAGLE’S SILVESTER
WOLDBERG’S SALIERI X LINDE HOEVE’S ELEGANT

HET LOTTER’S BRONCO
MAARLEN’S ROMEO X BOSTON BONAPARTE

KANAALHOEVE DAYENNA
OAKVILLE SOLDIER BOY X FAIRYWOOD TOMBOY

LAKEWAY’S OXFORD
SPRING STAR’S KIMRO X LINDE HOEVE’S ELEGANT

MAARLEN’S ROLLS ROYCE
HILIN PRINCE RONDO X NILANTSHOEVE’S ZIPPO

MANISHOF’S BOWIE
MARONS VALENTINO X LINDE HOEVE’S ELEGANT

MINI HOEVE´S MAEBEL
BESCHENHOF ACTION MAN X MINTFIELD GOLDCREST

NIELS
WHEEMHOEVE’S BOLERO X LINDE HOEVE’S DANIËL

OLDENZIJLSTER NINA
MOELVIEW MASTERPIECE X RHOSON AMLYN

VLIEDBERG’S LAVENDER
OAKVILLE SOLDIER BOY X STOUGJESHOEVE DELUXE

WAANDERVELDS HELENA
WHEEMHOEVE’S BOLERO X LEEMCULEHOEVE’S MR DUNDY

WILD WOUD’S BRITTA
SPRING STAR’S KIMRO X STOUGJESHOEVE ESCUDO

Jeugd

KEULSE HOEVE’S FIENE
MARONS VALENTINO X DEN BRAMEL’S RIO

MINI HOEVE’S VAYANA
RONDO’S BURBERRY X MANISHOF’S IWAN

RONDO’S ARABESQUE
LAITHEHILL ZHIVAGO X RONDO’S GENTLEMAN

STOUGJESHOEVE EDLYNNE (IR)
WAXWING PERU X BREETON DAI

3-Jarigen

AT LAST OHLALA
NILANTSHOEVE’S ZIPPO X SHAMROCK MR. OLIVER

CATALINEHOF’S ROSE OF HOPE
WILDZANG’S LUSTRE MADOG X WILDZANG’S SUNSTAR

MOELGARNEDD DYDDGU (GBR)
MOELGARNEDD STADROS X EYARTH TAYMA

Volwassen

APRIL LADY V.D. PRINSENHOF
LINDE HOEVE’S DANIËL X CARMANA’S EDEL BOY

ARENDSHOEVE’S ROSETTA
ARENDSHOEVE MAGIC RIO X EYARTH HARLEQUIN

DEMI
OLEANDRO X LINDE HOEVE’S ALEXANDER

HOGELAND’S ZAHRA
BOSTON BONAPARTE X CASPERHOF’S FREDDY

MAARLEN’S RANOMY
NILANTSHOEVE’S ZIPPO X DEN BRAMEL’S RIO

MARGRIET HOEVE’S NADINE
RHOSON AMLYN X GRIASHALL KIWI

MEZENNEST’S LOÏS
STOUGJESHOEVE EAGLE EYE X ‘T LEECHHIEM’S BRYAN

MINI HOEVE’S AMYLIA
MINTFIELD GOLDCREST X SARNAU PELYDROG

OOSTDIJK’S DANCING DESTINY
FAIRYWOOD TOMBOY X GRIASHALL KIWI

SPRING DREAMS ORANGE JULIA
CWRTYCADNO CYMRO X WILDZANG’S SUNDANCER

STOUGJESHOEVE BELLA DONNA
STOUGJESHOEVE ESCUDO X CARWED CHARMER

STOUGJESHOEVE ESTELLE
CWRTYCADNO CYMRO X WILDZANG’S ROCCO

VLIEDBERG’S FIRST LADY
STOUGJESHOEVE DELUXE X WILDZANG’S SUNSTAR

VOSCO’S APRIL BLOSSUM
NILANTSHOEVE’S ZIPPO X CASPERHOF’S FREDDY

WILDZANG’S A DREAM GIRL
WILDZANG’S LUSTRE MADOG X WILDZANG’S SOCRATES

WILDZANG’S LADY DI
BESCHENHOF DARWIN X WILDZANG’S SUNSTAR

SECTIE C

Jeugd

LYNARD EVOLVE (GBR)
STARLANS EVOL X BRYNMEILLION LLWELYN

Volwassen

LEYESWICK KATIE PRICE
LEYESWICK THE HUSTLER X LEYESWICK THE POACHER

SECTIE D

Veulens

ALTINGSHOF KIND OF MAGIC
SHAMROCKLAKE OLIVER TWIST (NLD) X SPARKLING BOY

DRENTSCHEAA YARA
TREFAES BRADPIT X GWENLLAN BRYNMOR

Volwassen

ALTINGSHOF WHISPERING WHYKIKI
SPARKLING BOY X THORNDONPARK PRINCE

BRYNCOMIN BRENHINESS (GBR)
GWENLLAN BRYNMOR X GANTRA WELSH COMET

NANTWOOD BRIALLEN (GBR)
JANTON LIGHTING X GWYNFAES CULHWCH

PENYCRUG SELINA (GBR)
ERDYL TYWYSOG X PANTLLEINAU TRYSOR

SECTIE NWR

Veulens

AMALIA’S MARCUS
NIJEBERT’S MARC X KIELSHOOP HONEYMILL

BJIRMEN’S MINKE
NIEUWMOED’S MISTER RIGHT X DE GOEDE REE NOW OR NEVER

MORNING DAWN
SPEYCKSBOSCH DICKENS X ORCHARD BOGINOV

ROOSDONCKEN`S ALEXSANDRA
NIJEBERT’S MARC X BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT

Jeugd

BENTHE
ORCHARD BOGINOV X LEUNS VELD’S WINSTON

MEGANHOEVE MIAMI
HEITRAK’S MARVIN X LEUNS VELD’S WINSTON

3-Jarigen

BONITA W
ORCHARD BOGINOV X SJAPOER

HEIDEHOF’S LA FANCY
KING WILLIAM X MARIETON’S JASPER

LEUNS VELD’S FESTINI
LEUNS VELD’S ZANDRO X BODO

LEUNS VELD’S FINESSE
LEUNS VELD’S WINSTON X AESTER EL NINO

NIJEBERT’S JANTINA
LEUNS VELD’S ZANDRO X HEIDEHOF’S DON DIËGO

ORCHARD COVER GIRL
KING WILLIAM X ORCHARD RED PRINCE

Volwassen

BELINDA
ORCHARD BOGINOV X AESTER EL NINO

BJIRMEN’S MAAIKE
DE GOEDE REE NOW OR NEVER X DOWNLAND FOLKLORE

BJIRMEN’S MAAIKE
DE GOEDE REE NOW OR NEVER X DOWNLAND FOLKLORE

DE BEKELAAR’S RAMONA
COELENHAGE’S PURIOSO X WATERMILL FALCON ( EX. BUFFY)

GOLDWIND EMPIRE’S FREEDOM FOR EVER
BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER X LEUNS VELD’S ELEGANT

HOOIBERG’S FELIEN TELLA
ORCHARD (G) WILDEMAN X FLORA’S HOF MAGIC

LEUNS VELD’S TWISTER
KIELSHOOP HONEYMILL X KOOIHUSTER FOLKERT

NIEUWMOED’S BOGI NOVA
ORCHARD BOGINOV X COELENHAGE’S PURIOSO

NOABERHOEVE’S ANNABELLA
COMPAGNON’S HUMPHREY X ORCHARD BOGINOV

PEARL D’ARBANVILLE
BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER X ORCHARD BOGINOV

TURFHORST TIP TOP
PIPPIN’S PRIDE A.T. X SMALL-LAND MAYTINO

WENUMS VELDZICHT WHY NOT
KING WILLIAM X HEITRAK’S MARVIN

WPBR

Veulens

CARAMEL CUPCAKE
CASSANOVA DU BOIS X HAGELKRUIS VALENTIJN

DEN ÖSTRIK’S NOVA
DESIGNED IN BLACK AT X LEUNS VELD’S LORD

GOLDWIND EMPIRE’S DON’T MISS IT
OSOLUTION (EX:ROYAL COLLECTION’S SOLUTION) X BIJSTERHOF’S DAIMOND DANCER

KLEIN RODERIJS WHITE ROSE
DIAMOND TOUCH X KLEIN RODERIJS COCKTAIL

ORCHARD SPITFIRE
DAHO DU PARADIS X ORCHARD RED PRINCE

3-jarigen

LORDI D’ARBANVILLE
LEUNS VELD’S LORD X ORCHARD BOGINOV

PASSION’S PRETTY PERFECT A.T.
GOLDSTAR DU BOIS X HEITRAK’S MARVIN

PIPPIN’S PRIMROSE A.T.
GOLDSTAR DU BOIS X AESTER EL NINO

Volwassen

TURFHORST LADY SOPHIA
LEUNS VELD’S LORD X SPEYKSBOSCH NANDO

BJIRMEN’S JIRKA
DAVID VAN DEN HOUT X ORCHARD RED PRINCE

Dagprogramma

Afdeling Midden

Voor informatie kunt u terecht bij NWPCS Afdeling Midden:
Mw. Marjolein Neuteboom, Boterhoeksestraat54, 6666 GA Heteren, 06–27104862 midden@nwpcs.nl

Bron: NWPCS Afdeling Midden