Uitslagen Keuring de Gasselte 2013

GASSELTE
rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april
001 WELSHRIJK’S OLLIE VIERHOEKS FIGO X MAESGWYN HI TEC J. MENNINGA-LOK, RHEDE ( EMS) afw
002 NOORDPOLDER BRUTUS SHORE BROOKS HOT GOSSIP X LANGE VOREN CHARLES H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE 1B
003 REITDIEPSTER PRINCE HARRY OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VLONDERZICHT’S HARM E. DE JONGE, SAUWERD 1A
004 WELTEVREDEN’S KING OF ORANGE SPRINGBOURNE CHARMER X YSSELVLIEDT’S HIGH GUY N. EN J. VENHUIZEN, VRIES 1C
rubriek A2 sectie A hengstveulens geboren na 30 april
005 SAM YSSELVLIEDT’S SPECIAL EDITION (OS) X YSSELVLIEDT’S SVEN G. LANGENBACH SELLES, DALFSEN 1A
006 MIDDENDORP’S HEARTBREAKER VECHTZICHT’S HYWEL X VECHTZICHT’S HARMONY DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1B
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april
007 DE EVERTSHOEVE’S AMBERLY DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X VECHTZICHT’S HYWEL E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A
008 MELODIE OLDENZIJLSTER AXEL X REVEL PAUL-JONES J. JANSEN, SCHOONEBEEK 1B
009 KIELSHOOP BEATRICE OF ROSE OLDENZIJLSTER AXEL X MARRENK’S WESLEY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER 1C
010 GOLDENHORSES JENNA OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VLONDERZICHT’S HARM SANDRA SCHUILING, TYNAARLO 1D
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april
011 CEMLYS BLUE IVY SHORE BROOKS HOT GOSSIP X CRICCIETH HYWEL I. LAUWERS, APPINGEDAM 1B
012 LADY OF THE FIELDS OLDENZIJLSTER AXEL X YSSELVLIEDT’S SHY CHARMER (OS) J.H. EBELS, 2E EXLOERMOND 1D
013 FRISIA’S SARAH GOLD WRENTNALL GOLD X SPRINGBOURNE CLARET STEFFEN PROCEE, NIJEGA 1C
014 OLIEBRON CIZANDRA BLACKBLAZE CAVALLINO X HENIARTH QUIP ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK 1A Veulenkampioen sectie A
015 OLIEBRON FLEUR BLACKBLAZE CAVALLINO X NERWYN LYGON ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK afw
016 NOA VAN DE ES YSSELVLIEDTS HIGH-WOOD X ERICA’S MANNY J. SMIDT, AALDEN 2A
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries
017 BIJDORP’S QUINTY OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VECHTZICHT’S HARMONY C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN afw
018 WELTEVREDEN’S LADY BLUE SPRINGBOURNE CHARMER X YSSELVLIEDT’S HIGH GUY N. EN J. VENHUIZEN, VRIES 1B CK
019 DE EVERTSHOEVE’S ARIANE WRENTNALL GOLD X VECHTZICHT’S HYWEL E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A CK Jeugdkampioen sectie A
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries
020 FRISIA’S TRACEY GOLD WRENTNALL GOLD X VERDREFAWR DANIEL STEFFEN PROCEE, NIJEGA 1A CK
rubriek A9 sectie A 4 en 5 jarige merries met veulen
021 CORDIAL’S QUEEN OF THE DAY YSSELVLIEDT’S SHY CHARMER (OS) X CHURCHWOOD PRESIDENT J.H. EBELS, 2E EXLOERMOND 1A CK
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen
022 CHARDONNAY F.W. FRISIA’S SNOW WIND X VECHTZICHT’S HYWEL O.L. & M.C. V.D. WEIDE, ANSEN 2A
023 KIELSHOOP HAZEL OF ROSE VECHTZICHT’S CHALLENGER X MARRENK’S WESLEY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER 1A CK
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige merries met veulen
024 VOLLENHOF’S GWYNFAES (OS) YSSELVLIEDT’S SVEN X REVEL JEEVES G. LANGENBACH SELLES, DALFSEN 1A CK
rubriek A14 sectie A 10 jaar en oudere merries zonder veulen
025 DWEE SERENADE PENDOCK LEGEND X REVEL JANUS H.P. KOELE, WEZEP 1A CK
026 BEUKENHOF’S SISKA ZONNEWEIDE’S NICO X TONGELRE’S WYATT C.G.A.M. MEEREBOER, EES 1B
027 BEUKENHOF’S ISABELLA ZONNEWEIDE’S NICO X SPRINGBOURNE CLARET C.G.A.M. MEEREBOER, EES 2A
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen
028 TERVAKE BEYONCE CRICCIETH HYWEL X MAESTIR ODYSSEY I. LAUWERS, APPINGEDAM 1A
rubriek A17 sectie A 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen
029 WELSHRIJK’S GLORIE ERICA’S MANNY X BRYN STORM J. SMIDT, AALDEN 1B CK
030 BEUKENALLEE’S NICOLE LANGE VOREN CHARLES X REVEL JEEVES H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE 1C
031 WELTEVREDEN’S GOLDEN GIRL VLONDERZICHT’S HARM X AMSTELHOEVE’S ANTON SANDRA SCHUILING, TYNAARLO 1D
032 OLDENZIJLSTER ALICIA YSSELVLIEDT’S SHY CHARMER (OS) X REVEL JEEVES FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1A CK
rubriek A23 sectie A voorlopig keurmerries
033 REITDIEPSTER HARIËTTE VLONDERZICHT’S HARM X COLNE HEARTSEASE E. DE JONGE, SAUWERD 1A CK Reserve Kampioen sectie A
rubriek A24 sectie A keurmerries
034 KASTANJEHOF CONFETTI HENIARTH QUIP X VERDREFAWR DANIEL ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK 1B CK
035 KASTANJEHOF FLAME NERWYN LYGON X LACY RUPERT ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK afw
036 DE EVERTSHOEVE’S ANGALI VECHTZICHT’S HYWEL X FOXHUNTER PANTHEON E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A CK Kampioen sectie A + Sectiekampioen
rubriek B1 sectie B hengstveulens geboren t/m 30 april
037 GERINE HOEVE’S DANNICK CADLANVALLEY LANDLORD X HOGELAND’S NANDOR G. BIES, GASSELTERNIJVEEN 1A
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april
038 HEAVENLY CREAM WILLOW TREE’S AMIGO X HOGELAND’S NANDOR M.L. VOS-POLS, VALTHE 1B
039 SUN RANCH WILROS WILLOW TREE’S AMIGO X CASPERHOF’S FREDDY W.J. LANTING, WESTERBORK 1C
066 STELLA’S MON AMI SPRING STAR’S JARNO X HOGELAND’S NANDOR J.DOORNEWAARD/G.v.’t HUL,Wezep 1D
067 WHEEMHOEVE’S GAMEKEEPER WHEEMHOEVE’S MARKO X THORNBERRY GAMEKEEPER J.ASKES, ZWEELOO 1A
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april
040 MEZENNEST’S FANTASTIC STOUGJESHOEVE EAGLE EYE X DEN BRAMEL’S RIO M. HAZELEGER, GRAFHORST afw
041 GELPENBERG’S SUZAN WHEEMHOEVE’S MARKO X DEN BRAMEL’S BUCCO E. BOERSMA, BENNEVELD 1A
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april
042 WOLLING’S DOLABELLA SPRING STAR’S JARNO X STEEHORST CELEBRATION H. BLEKER, VLAGTWEDDE 1A Veulenkampioen sectie B
043 HAMBROEK’S RACHEL WILDZANG’S SINJEUR X EYARTH RIO G.V.D. SCHEER, GASSELTERNIJVEEN 1B
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries
044 ZWALUWENBURG’S CAMELIA EYARTH HANSEL X BALEDON COMMANCHERO E. ZOET, OLDEBROEK 1A CK Jeugdkampioen sectie B
045 BETTENAKKER’S BELINDA WARMTEBRON’S HIELKE X STOUGJESHOEVE EAGLE EYE FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1C CK
068 WHEEMHOEVE’S ROYAL PRINCES PADDOCK SAHARA X HOGELAND’S NANDOR A.H & A.G. ASKES, ZWEELOO 1B CK
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries
046 RIBBON’S SHAIRISHA CADLANVALLEY GOLDSTAR X CASPERHOF’S FREDDY H.R. DEKKERS, KOEKANGE 1A CK
047 WOLLING’S DEWI KULLTORPS JUVENTUS X PENDOCK PLATO H. BLEKER, VLAGTWEDDE afw
048 MARGRIETHOEVE’S NAFIRA LUCIFER X EYARTH CALIPH A.K. VISSER, FEERWERD afw
071 MAARLEN’S ALAYA SHAMROCK BACKSTAGE IMPERIAL x EYART TOM TOM J. PLENDER,IJSSELMUIDEN 1B
rubriek B10 sectie B 4 en 5 jarige merries zonder veulen
049 FEERWERDER LUCY STEEHORST PRIDE X MYNACH FLOWER POWER A.K. VISSER, FEERWERD 1A CK
rubriek B11 sectie B 6 t/m 9 jarige merries met veulen
050 GELPENBERG’S SOUZA DEN BRAMEL’S BUCCO X ROELAND E. BOERSMA, BENNEVELD 1A CK
051 ZUUDWIEK’S UTOPIA HOGELAND’S NANDOR X EYARTH HARLEQUIN M.L. VOS-POLS, VALTHE 1B
rubriek B15 stectie B 4 en 5 jarige stermerries met veulen
052 NILANTSHOEVE’S YOLENTHE LINDE HOEVE’S OPTIMIST X EYARTH HARLEQUIN F.J. AALBERS, BALKBRUG 1A CK Reserve Kampioen sectie B
rubriek B22 sectie B 3 jarige merries zonder veulen
053 WARMTEBRON’S MARY POPPINS WARMTEBRON’S HIELKE X WARMWELL PAGEBOY FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1A CK Beste 3-jarige sectie B
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries
054 SUN RANCH ROSE CASPERHOF’S FREDDY X LINDE HOEVE’S ALEXANDER W.J. LANTING, WESTERBORK 1C CK
055 DEN BRAMEL’S FAMKE DEN BRAMEL’S RIO X SHAMROCK MR. OLIVER M. HAZELEGER, GRAFHORST afw
069 EMMELY’S ELMA HOGELAND’S NANDOR X CAROLINAS LEPRECHAUN J.DOORNEWAARD/G.v.’t HUL,WEZEP 1A CK Kamp sectie B + Sectiekampioen+ Alg Dagkamp
070 THORNBERRY CAMEO  THORNBERRY GAMEKEEPER X SKELLORN CONSORT J.ASKES, ZWEELOO 1B CK
rubriek N2 sectie NWR hengstveulens geboren na 30 april
056 RAFAL “F” OOSTING AMIGO X BLOKLANDS HOEVE’S MR. SILVANO J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1A
rubriek N4 sectie NWR merrieveulens geboren na 30 april
057 VEENSTRA’S INCREDIBLE DESPERADO X WESTER AIKEMA’S ADIOS E. VEENSTRA, NUIS 1A Veulenkampioen NWR
rubriek N5 sectie NWR 1 jarige merries
058 ROSANNE’S LADY “F” BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1A CK Jeugdkampioen NWR + Sectiekampioen
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen
059 NIJDAM’S VALENTINA HAGELKRUIS VALENTIJN X ORCHARD D’AVRANCHES H. DRENT, ONSTWEDDE 1A CK Kamp 4 jr e.o. NWR
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen
060 VEENSTRA’S FELINE KLEIN RODERIJS COCKTAIL X KOMPAS SOLFERINO E. VEENSTRA, NUIS 1A Beste 3-jarige NWR
061 TURFHORST LUCKY LADY ORCHARD D’AVRANCHES X SPEYKSBOSCH NANDO H.P. KOELE, WEZEP afw
062 VOSSENTIP’S DAGMA ORCHARD RED PRINCE X PIONIER’S CASPER G. VOS, MEPPEN 2A
rubriek W2 sectie WPBR hengstveulens geboren na 30 april
063 MIDDENDORP’S SABU OOSTING AMIGO X ORCHARD D’AVRANCHES DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1A
rubriek W3 sectie WPBR merrieveulens geboren t/m 30 april
064 HESTER DESPERADO X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA’S MATSJO) L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A Veulenkampioen sectie WPBR + Sectiekampioen
rubriek W22 sectie WPBR 3 jarige merries zonder veulen
065 ENNIA KLEIN RODERIJS COCKTAIL X VEENSTRA’S PROMISE L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A CK Beste 3-jarige sectie WPBR