Nia Domo’s Bolero

Nia Domo's Bolero met Tom Verhoeven Foto Aniek Rolf
Nia Domo’s Bolero met Tom Verhoeven Foto Aniek Rolf

528017000800836 STB sectie NWR, geboren 2008, STB prestatie en preferent
V. Orchard Boginov fokpremie, sport, elite
M. Wester Aikema’s Berthine preferent
MV. Orchard D’Avranches preferent prestatie
Fokker: Comb. A. Vloet & H. Nabuurs, Boxmeer
Eigenaar/aanvrager: J. Smits, Wechelderzande (B)

Het predicaat preferent verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Poseidon’s Gucciero (2012 m. Nia Domo’s Golden Princess mv. Orchard Red Prince) 2e bezichtiging
  • Goldwind Empire’s Secret (2012 m. Goldwind Empire’s Bride mv. Orchard Red Prince) 2e bezichtiging
  • Dempsy Black Pearl (2012 m. Dempsy Anita mv. Kooihuster Teake) ster merrie
  • Vlagberg’s Diamond (2012 m. Eindershof Carmen mv. Aester El Nino) 1e premie merrie
  • Dempsy Svennie Boy (2012 m. Dempsy Jellow Star mv. Vitano) 1e premie veulen
  • Pieke’s Phoebe (2012 m. Wester Aikema’s Nardy mv. Morgenland’s Andor) 1e premie veulen
  • Coelenhage’s Ferro (2012 m. Wengelo’s Frauke mv. Vita Nova’s Golden Boris) 2e bezichtiging
  • Heide’s Berg Troy (2012 m. Dempsy Tiffany mv. Bokkesprong Czardas) 2e bezichtiging
  • Heide’s Berg Aron (2013 m. Fleuramo’s Ananke mv. Bodo) 1e premie veulen
  • Ruby’s Faylinn (2013 m. Kielshoop Honeybee’s Daizzy mv. De Goede Ree Now Or Never) 1e premie merrie
  • Reduster Bertine (2013 m. Orchard Crown Gold mv. Wester Aikema’s Adios) 1e premie merrie
  • Sloot’s Lady Lieve (2013 m. Speycksbosch Dorma mv. Heitrak’s Marvin) 1e premie veulen
  • Dempsy Roza (2013 m. Heide’s Berg Naomi mv. Orchard D’Avranches) 1e premie veulen
  • Vlagberg’s Pincher (2013 m. Einderhof Carmen mv. Aester El Nino) ster merrie
  • Rooy’s E Teuntje (2014 m. Warmtebron’s Nina mv. Den Bramels Baye) 1e premie veulen
  • Dempsy Bobby (2014 m. Dempsy Jellow Star mv. Vitano) 2e bezichtiging
  • Heide’s Berg Amira (2014 m. Heide’s Berg Amalia mv. Orchard red Prince) ster merrie
  • Ruby’s Finest Friday (2014 m. Kielshoop Honeybee’s Daizzy mv. De Goede Ree Now Or Never) ster merrie
  • Castenrayseweg Blac Dancer (2014 m. Catenrayseweg Julia mv. Bokkesprong Casjmier) 1e premie merrie
  • Bella Donna (2014 m. Anjershof Daisy mv. Heidehof’s Don Diëgo) 1e premie merrie
  • Sloot’s Lady Noor (2014 m. Speycksbosch Dorma mv. Heitrak’s Marvin) 1e premie veulen
  • Nobis Jelske (2014 m. Nobis Juliëtte mv. Aester El Nino) 1e premie merrie
  • Eindershof Waylon (2014 m. Kleef’s Sabine mv. Flora’s Hof Magic) 1e premie veulen
  • Issabel (2014 m. Annabel mv. Orchard Red Prince) 1e premie veulen
  • Heide’s Berg Treasure (2014 m. Dempsy Tiffany mv. Bokkesprong Czardas) 1e premie veulen
  • Heide’s Berg Belle Fleur (2015 m. Heide’s Berg Anne-Fleur mv. Orchard (G) Wildeman) 1e premie merrie
  • Nobis Bolera (2015 m. Nobis Juliëtte mv. Aester El Nino) 1e premie veulen
  • Rooys’E Basje (2015 m. Warmtebron’s Nina mv. Den Bramel’s Baye) 1e premie veulen
  • Heide’s Berg Alvaro (2015 m. Heide’s Berg Amalia mv. Orchard Red Prince) 1e premie veulen
  • Heide’s Berg Ariël (2015 m. Fleuramo’s Ananke mv. Bodo) 1e premie veulen
  • Sloots Lady Olga (2015 m. Speycksbosch Dorma mv. Heitrak’s Marvin) ster merrie
  • Myrabel (2015 m. Annabel mv. Orchard Red Prince) 1e premie veulen
  • Eindershof Relinde (2015 m. Kleef’s Sabine mv. Flora’s Hof Magic) ster merrie
  • Blommerschot’s Ultimate (2016 m. Kleef’s Simone mv. Bokkesprong Czardas) 1e premie merrie
  • Boa’s Bolero (2016 m. Annabel mv. Orchard red Prince) 1e premie veulen
  • Dempsy Chicago (2016 m. Dempsy Pursley mv. Orhard Red Prince) goedgekeurde hengst
  • Sloot’s Sir Prince (2016 m. Sloot’s Lady Majestic mv. De Goede Ree Now Or Never) 1e premie hengst
  • Rooskamp’s Mabon (2016 m. Campsterhoven’s Marlies mv. Heitrak’s Marvin) aangewezen
  • Rooskamp’s Raisa (2016 m. Starwin’s Roos mv. De Goede Ree Now Or Never) 1e premie merrie
  • Heide’s Berg Alves (2016 m. Heide’s Berg Amalia mv. Orchard Red Prince) 1e premie veulen
  • Melody van ’t Oosterzand (2016 m. Harmonie H&C mv. Winston) 1e premie merrie
  • Roosdoncken’s Rosita (2017 m. Vlagberg’s Iron Springs mv. Brouwershaven Diamond Hit) 1e premie jaarling
  • Vlagberg’s Banff (2017 m. Kleef’s Sabine mv. Flora’s Hof Magic) ster merrie
  • Dempsy Sil (2017 m. Maryland’s Irene mv. Watermill Falcon) goedgekeurde hengst
  • Dempsy Tren (2018 m. Dempsy Pursley mv. Orchard Red Prince) ster hengst
  • Marybel (2018 m. Annabel mv. Orchard Red Prince) ster merrie

Het predicaat prestatie verkregen door de volgende nakomelingen:

  • Quellie van Blommerschot (sportnaam Blommerschot’s Diva – 2012) M1+10
  • Qarma van Blommerschot (2012) M1+1
  • Poseidon’s Gucciëro (2012) Z2+25
  • Goldwin Empire’s Secret (sportnaam Mr. Reddington 2012 enkelspan pony’s) M+4
  • Kuikhornster Jarno (2012) ZZL+9
  • Den Östrik’s Sjors (2012) Z2+10
  • Coelenhage’s Ferro (2012) Z2+9
  • Castenrayseweg’s Ballerina WNE (sportnaam Diamond enkelspan pony’s 2013) M+12
  • Den Östrik’s Nio (2013) M2+17
  • Dempsy Mientje (sportnaam Calvitio’s Diamond 2013) Z2+1
  • Dempsy Showtime (2014) M2+10
  • Eindershof Waylon (2014) M1+10
  • Amalia’s Queen (2014) M1+1
  • Collector’s Item (2015) M2+14
  • Nobis Bolera (2015) M2+11
  • Demsy Chicago (sportnaam Dempsy Chicago JR 2016) M1+1
  • Den Östrik’s Sjors (2012 m. Hagelkruis Pascalle mv. Kraneveld’s Kadans) sport