Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Regionale keuring Oosterland

24 juni 2023

 

Regionale keuring Oosterland

Op de Zeeuwse Dag van het Paard

Locatie: Evenemententerrein Oosterland, Bredeweg (Zeeland)
GRATIS ENTREE, VRIJ PARKEREN EN FIETSENSTALLING

Huishoudelijke regels:

  • Gelieve u tijdig te melden bij het secretariaat.
  • Meld u vervolgens aan bij de ringmeester voor de stamboekopname en/of bij de ring. Zorg dat u op tijd aanwezig bent!
  • Alle pony’s dienen correct geënt te zijn, er wordt gecontroleerd bij het aanmelden bij het secretariaat.

STAMBOEKOPNAME + VETERINAIRE KEURING

Aanvang: 08.30 uur

Stamboekopname dient te gebeuren voor u met de pony in de ring moet verschijnen. Gelieve u tijdig te melden. Uw drie jaar of oudere veulenboek Welsh pony wordt eerst geschetst en gemeten. Tevens wordt het chipnummer gecontroleerd, waarna de veterinaire keuring plaatsvindt. Voor inschrijving in het stamboek dient de pony minimaal een 2e premie te behalen.
U dient het originele stamboekpapier te overleggen.
Pony’s die niet zijn gechipt worden niet toegelaten.

Catnr. Naam
010 HIGH FLOWN’S BE MINE
012 TRYFEL RUBY ROSE
013 TERVAKE CLOE
020 KORNEWEIJDES HAYLYNN ROSE
021 HIGH FLOWN’S BANANA MILKSHAKE
022 HAANTJES APRIL
024 HIGH FLOWN’S BREEZER
032 STOUGJESHOEVE ESMAY (IR)
035 VLIEDBERG’S LILIWEN FAIRYTALE
036 STOUGJESHOEVE ESMAY
044 SUNSHINE VAN DE WESTERHOEVE
046 VANILLA’S GIGI
055 CUI PEARLY QUEEN

DAGINDELING

RINGEN 1 & 2
Ring 1: Sectie D, C en A
Ring 2: WPBR, NWR en B

08.00 uur: Secretariaat open
08.30 uur: Stamboekopname (zorg dat u op tijd bij de stamboekopname aanwezig bent)
09.30 uur: Start keuring aan de hand in Ringen 1 (C) & 2 (WPBR)

Let op!

  • Na de veulenrubrieken volgt direct het Veulen- en Reserve Veulenkampioenschap per sectie.
  • Na de jeugdrubrieken volgt direct het Jeugd- en Reserve Jeugdkampioenschap.
  • De 1e geplaatste 3-jarige is direct ook de Kampioen bij de 3-jarigen in haar sectie.
  • Na de volwassen rubrieken volgen direct het Volwassen- en Reserve Volwassen kampioenschap.
    (alleen de 1e en 2e geplaatste pony’s die ook een 1e premie hebben behaald mogen hier aan meedoen).
  • Alle kampioenen en reserve kampioenen van hun sectie mogen mee strijden voor het Sectie- en Reserve Sectie Kampioenschap!

± 12.00-13.00 uur Middagpauze

13.00 uur Sectie Kampioenschappen per sectie (A, B, C, D, NWR en WPBR)

HOOFDRING ZDvhP:
13.15 uur: Fokgroepen presentatie aan de hand in de hoofdring (met uitleg)
14.00 uur: Gebruiksrubrieken in de hoofdring

Het betreft richttijden. Als deelnemer ben je er zelf verantwoordelijk voor dat je op tijd bij de ring bent. Het programma kan in- of uitlopen.

DEELNEMERSLIJSTEN

SECTIE A
Wordt gesponsord door SAMANTHA LAKERVELD – PAARDENTRANSPORT ANTWERPEN

RUBRIEK A1 SECTIE A HENGSTVEULENS GEB T/M 30 APRI
Catalogusnummer Naam
01 ARISDONK WOODY
02 HIGH FLOWN’S BENJI
03 ZEEMEEUWS ROCKABILLY

RUBRIEK A2 SECTIE A HENGSTVEULENS GEB NA 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
04 HILAKKERS VAYA CON DIOS

RUBRIEK A3 SECTIE A MERRIEVEULENS GEB T/M 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
05 HIGH FLOWN’S BELLA

RUBRIEK A5 SECTIE A 1 JARIGE MERRIES
Catalogusnummer Naam
06 PEDROSHOF SUNSHINE

RUBRIEK A7 SECTIE A 2 JARIGE MERRIES
Catalogusnummer Naam
07 SHAMROCKLAKE SWEETLIFE DUTCH CALIMERO
08 OOSTDIJK’S CERIDWEN MIRIEL
09 HIGH FLOWN’S A FOGGY SURPRISE

RUBRIEK A9 SECTIE A 4 T/M 7 JARIGE MERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
10 HIGH FLOWN’S BE MINE

RUBRIEK A10 SECTIE A 4 T/M 7 JARIGE MERRIES ZONDER VEULEN
11 HIGH FLOWN’S SHELSY
12 TRYFEL RUBY ROSE
055 CUI PEARLY QUEEN

RUBRIEK A11 SECTIE A 8 JARIGE E.O. MERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
13 TERVAKE CLOE

RUBRIEK A13 SECTIE A 4 T/M 7 JARIGE STERMERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
14 VUGHTERHEIDE SWEET ERIN
15 CUPPERS WILD ROMANCE

RUBRIEK A14 SECTIE A 4 T/M 7 JARIGE STERMERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
16 BOLDERSHOF AMY
17 SELEHEMS COLOR BOOST

RUBRIEK A16 SECTIE A 8 JARIGE E.O. STERMERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
18 HIGH FLOWN’S BALLERINA GIRL
19 HIGH FLOWN’S PAINTED BLACK LADY

RUBRIEK A18 SECTIE A 3 JARIGE MERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
20 KORNEWEIJDES HAYLYNN ROSE
21 HIGH FLOWN’S BANANA MILKSHAKE
22 HAANTJES APRIL

RUBRIEK A19 SECTIE A KEURMERRIES
Catalogusnummer Naam
23 SHAMROCKLAKE CLEVER CHARISE

RUBRIEK A21 SECTIE A RUINEN
Catalogusnummer Naam
24 HIGH FLOWN’S BREEZER

AANSLUITEND
VEULENKAMPIOEN SECTIE A
RES. VEULENKAMPIOENSCHAP SECTIE A
JEUGKAMPIOEN SECTIE A
RES. JEUGDKAMPIOEN SECTIE A
BESTE 3-JARIGE SECTIE A
VOLWASSEN KAMPIOEN SECTIE A
RESERVE VOLWASSEN KAMPIOEN SECTIE A
Deze kampioenen strijden mee om het Sectie- & Reserve Sectie Kampioenschap Sectie A.
De Sectie Kampioen en Reserve Sectie Kampioen strijden mee om het Dagkampioenschap + Reserve

FOKGROEPEN
RUBRIEK 22 SECTIE A FOKGROEP
CAT.NR.: 25 NAAM: HIGH FLOWN’S BALLERINA GIRL met haar nakomelingen:
21 HIGH FLOWN’S BANANA MILKSHAKE
10 HIGH FLOWN’S BE MINE MET EEN VEULEN V. COSFORD TIC TOC
48 HIGH FLOWN’S BREEZER

CAT.NR.: 26 NAAM: HIGH FLOWN’S BLACK ROSE (veulen v. Paaskamp’s Princehage) met haar nakomelingen:
02 HIGH FLOWN’S BENJI
27 HIGH FLOWN’S BEAUTIFULL PEARLY PRINCESS
19 HIGH FLOWN’S PAINTED BLACK LADY
18 HIGH FLOWN’S BALLERINA GIRL

SECTIE B
Wordt gesponsord door KRAKER STABLES – Ellen en Sarah de Kraker, Axel

RUBRIEK B1 SECTIE B HENGSTVEULENS GEB T/M 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
28 STEENZWAANSHOF LORD LUCAS
29 WILDZANG’S HAZY PATRIOT

RUBRIEK B2 SECTIE B HENGSTVEULENS GEB NA 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
30 WILDZANG’S DAY DREAMER

RUBRIEK B6 SECTIE B 1-JARIGE HENGSTEN
Catalogusnummer Naam
31 VLIEDBERG’S LOOK AT ME

RUBRIEK B9 SECTIE B 4 T/M 7 JARIGE MERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
32 STOUGJESHOEVE EDLYNNE (IR)

RUBRIEK B13 SECTIE B 4 T/M 7 JARIGE STERMERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
33 WILDZANG’S A DREAM TIME
34 WILDZANG’S GALA’S SAFFRON

RUBRIEK B18 SECTIE B 3 JARIGE MERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
35 VLIEDBERG’S LILIWEN FAIRYTALE
36 STOUGJESHOEVE ESMAY

RUBRIEK B19 SECTIE B KEURMERRIES
Catalogusnummer Naam
37 LAKEWAY’S VIENNA

VEULENKAMPIOEN SECTIE B
RES. VEULENKAMPIOENSCHAP SECTIE B
JEUGKAMPIOEN SECTIE B
RES. JEUGDKAMPIOEN SECTIE B
BESTE 3-JARIGE SECTIE B
VOLWASSEN KAMPIOEN SECTIE B
RESERVE VOLWASSEN KAMPIOEN SECTIE B
Deze kampioenen strijden mee om het Sectie- & Reserve Sectie Kampioenschap Sectie B.
De Sectie Kampioen en Reserve Sectie Kampioen strijden mee om het Dagkampioenschap + Reserve.

SECTIE C
Wordt gesponsord door STAL DE VLIEDBERG – NICO WERKHOVEN

RUBRIEK C1 SECTIE C HENGSTVEULENS GEB T/M 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
38 ALTINGSHOF TAKE THAT

RUBRIEK C20 SECTIE C KROONMERRIES
Catalogusnummer Naam
39 DABERNON SUGABABE

VEULENKAMPIOEN SECTIE C
VOLWASSEN KAMPIOEN SECTIE C
Deze kampioenen strijden mee om het Sectie- & Reserve Sectie Kampioenschap Sectie C.
De Sectie Kampioen en Reserve Sectie Kampioen strijden mee om het Dagkampioenschap + Reserve.

SECTIE NWR
Wordt gesponsord door PIM VAN WELIE

RUBRIEK N3 SECTIE NWR MERRIEVEULENS GEB T/M 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
40 SCHIMORTERA’S SHA-MIA

RUBRIEK N12 SECTIE NWR 8 JARIGE E.O. MERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
41 HOOIBERG’S LADY TELLA WILDEMAN
42 FLAME’S MIRACLE

RUBRIEK N13 SECTIE NWR 4 T/M 7 JARIGE STERMERRIES MET VEULEN
Catalogusnummer Naam
43 SONJA

RUBRIEK N18 SECTIE NWR 3 JARIGE MERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
44 SUNSHINE VAN DE WESTERHOEVE

VEULENKAMPIOEN NWR
BESTE 3-JARIGE NWR
VOLWASSEN KAMPIOEN NWR
RESERVE VOLWASSEN KAMPIOEN NWR
Deze kampioenen strijden mee om het Sectie- & Reserve Sectie Kampioenschap NWR.
De Sectie Kampioen en Reserve Sectie Kampioen strijden mee om het Dagkampioenschap + Reserve.

SECTIE WPBR
Wordt gesponsord door STAL OOSTDIJK – Jacqueline en Gwendolyn de Kever, Ossenisse

RUBRIEK W1 SECTIE WPBR HENGSTVEULENS GEB T/M 30 APRIL
Catalogusnummer Naam
45 HILAKKERS VENI VIDI VICI

RUBRIEK W18 SECTIE WPBR 3 JARIGE MERRIES ZONDER VEULEN
Catalogusnummer Naam
46 VANILLA’S GIGI

VEULENKAMPIOEN SECTIE WPBR
BESTE 3-JARIGE SECTIE WPBR
Deze kampioenen strijden mee om het Sectie- & Reserve Sectie Kampioenschap Sectie WPBR.
De Sectie Kampioen en Reserve Sectie Kampioen strijden mee om het Dagkampioenschap + Reserve.

GEBRUIKSRUBRIEKEN
Wordt gesponsord door RESTAURANT DEN BAAS EN ZIJN MADAM, WOLPHAARTSDIJK

A ENKELSPAN TUIGPONY’S
Catalogusnummer Naam
47 SHAMROCKLAKE HEART OF STONE MET MENNER H. LEEUWENHAAG

D: BESTGAANDE MENPONY DUBBELSPAN
Catalogusnummer Naam
48 HIGH FLOWN’S BREEZER EN HIGH FLOWN’S BEAUTIFULL PEARLY PRINCESS

P1. RIJRUBRIEK SECTIE NWR EN WPBR
Catalogusnummer Naam
49 HOOIBERG’S LADY TELLA WILDEMAN MET AMAZONE JASMINE PETTY

S. FIRST RIDDEN
Wordt gesponsord door ZEALAND STUD, DANIELLE VAN ROSSUM
Catalogusnummer Naam
50 TRYFEL RUBY ROSE MET AMAZONE VIENNA LILLY BRANDT

V. JONGE VOORBRENGERS 12 T/M 16 JAAR
Catalogusnummer Naam
51 HOOIBERG’S LADY TELLA WILDEMAN MET VOORBRENGER JASMINE PETTY

± 12.00-13.00 uur Middagpauze
13.00 uur Sectie Kampioenschappen per sectie (A, B, C, D, NWR en WPBR)
HOOFDRING ZEEUWSE DAG VAN HET PAARD:
13.15 uur: Fokgroepen presentatie aan de hand in de hoofdring (met uitleg)
14.00 uur: Gebruiksrubrieken in de hoofdring

Meer informatie

Gegevens

Datum:
24 juni 2023
Evenement Categorie:

Locatie

Oosterland
Bredeweg Zeeland Nederland

Organisator

NWPCS afdeling Zuid

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in