Juryopstelling voor de keuringen bekend

0
15
Sfeer, Jury, Juryleden Keuring, Placeholder
Foto: Wil Smeets

Sinds vandaag is de inschrijving voor de regionale keuring geopend, nu zijn er zelfs al oplettende mensen welke al hebben ingeschreven! Zorg jij ook dat je alles op tijd regelt voor het keuringsseizoen. Hier vind je een lijstje waar je aan moet denken.

De juryopstelling voor het keuringsseizoen is als volgt:

Juryopstelling Regionale-/Centrale keuring & Inspectiedag

06-07-2024 Hellendoorn
Reserve: Jan van Beek
Sectie A: Dick Valk, Jouke Dijkstra
Sectie B: Berry Bakker, Jouke Dijkstra
Sectie C & D: Berry Bakker, Jouke Dijkstra
Sectie NWR & WPBR: Ben Platzer, Chantal Elzinga
Gebruiksrubrieken: Helma de Jong, Renske Bakker

13-07-2024 Coevorden
Reserve jury: Emma van der Burg en Jan van Beek
Sectie A: Dick Valk, Davy Wormgoor
Sectie B: Berry Bakker, Fred Venhuizen
Sectie C & D: Berry Bakker, Fred Venhuizen
Sectie NWR & WPBR: Chantal Elzinga, Edwin Langevoort
Aspirant jurylid Willard Leeuwis

20-07-2024 Heeswijk Dinther
Reserve jury: Berry Bakker
Sectie A: Emma van der Burg, Jouke Dijkstra
Sectie B: Emma van der Burg, Jouke Dijkstra
Sectie C & D: Emma van der Burg, Jouke Dijkstra
Sectie NWR & WPBR: Marjolein vd Bosch, Trudi Houwen
Gebruiksrubrieken: Marjolein vd Bosch, Trudi Houwen
Aspirant juryleden Willard Leeuwis

27-07-2024 Heteren
Reserve jury:
Mascha Reijs en Ben Platzer
Sectie A: Jouke Dijkstra, Emma van der Burg
Sectie B: Berry Bakker, Fred Venhuizen
Sectie C & D: Berry Bakker, Fred Venhuizen
Sectie NWR & WPBR: Marjolein vd Bosch, Trudi Houwen

03-08-2024 Tolbert
Reserve jury:
Jan van Beek
Sectie A: Dick Valk, Davy Wormgoor
Sectie B: Berry Bakker, Mascha Reijs
Sectie C & D: Berry Bakker, Mascha Reijs
Sectie NWR & WPBR: Ben Platzer, Johan Hamminga
Gebruiksrubrieken: Renske Bakker, Helma de Jong

31-08-2024 Centrale Keuring
Reserve jury:
Edwin Langevoort, Trudi Houwen, Emma van der Burg
Sectie A: Dick Valk, Jouke Dijkstra
Sectie B: Berry Bakker, Fred Venhuizen
Sectie C & D: Berry Bakker, Mascha Reijs
Sectie NWR: Johan Hamminga, Ben Platzer
Sectie WPBR: Marjolein vd Bosch, Chantal Elzinga
Gebruiksrubrieken: Astrid de Vocht – van Grootheest, Dick Hols

Opstelling juryleden Inspectiedag

14-09-2024 Putten
Reserve:
Ben Platzer
Sectie A: Berry Bakker, Jouke Dijkstra, Dick Valk
Sectie B: Berry Bakker, Jouke Dijkstra, Dick Valk
Sectie C & D: Berry Bakker, Jouke Dijkstra, Dick Valk
Sectie NWR & WPBR: Chantal Elzinga, Marjolein vd Bosch, Edwin Langevoort
Aspirant jurylid Willard Leeuwis

Opstelling juryleden late veulenkeuring

14-09-2024 Putten
Alle secties:
Davy Wormgoor, Emma van der Burg, Marjolein vd Bosch

Hieronder is het vraagprogramma voor de keuringen te vinden