Uitslagen RK Utrecht

rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april    
001 528017201400291 PAASKAMP'S TAIVALKOSKI YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) X KNODISHALL GERAINT B. DE JONG, OPHEMERT 1b  
002 528017201400124 ROSEMOUNTAIN JIVE SHAMROCKLAKE ROYAL HEART- BEAT X CEULAN CARIADOG D.C.M. MUILENBURG, CAPELLE A/D IJSSEL 2a  
003 528017201400096 HIGH FLOWN A SNIPER WESLA TRYSOR X HIGH FLOWN'S VIPER M. SPRUYT, RHOON 1a  
004 528017201400148 DE EVERTSHOEVE'S EMERALDO DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X HEATHSIDE FLASHMAN FAM. J. WOUDA, UITGEEST 2b  
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april    
005 528017201400290 PAASKAMP'S SEVILLA ROETSENEST'S BUGATTI X VECHTZICHT'S HYWEL B. DE JONG, OPHEMERT 1e  
006 528017201400120 KOMPAS SIMONE SHORE BROOKS HOT GOSSIP X SUMRIN THOR A.M. MAAT, UITHOORN 1b  
007 528017201400132 'T RIETGELD RIEMAY TREFYNYS MAESTRO (GBR) X FRISIA'S SNOW WIND H. WESSELINK, ZELHEM 1c  
008 201400091 KORNEWEIJDE CALEECHE HILLAM LITTLE DRUMMER BOY X CRICCIETH ALADDIN L. VAN ZANTE, BUREN 3a  
009 VRM2324 LANGVENNEN SOLITAIRE LANGVENNEN NELSON X LANGE VOREN CHARLES M.T.H. MEEUS, OISTERWIJK 1d  
010 VRM2325 SINGELS CATLYN HENIARTH QUESTION X BEYMARK STEPHEN GERRIT EN LENY VAN BEEK, WIJK BIJ DUURSTEDE 1a en Veulenkampioen
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april    
             
011 528017201400336 'T ROETSENEST ROSALIE ROETSENEST'S HEDIN X SPRINGBOURNE GLIDE J.A.M. ROETERS, AMMERZODEN 1a  
012 528017201400352 BEEMSTERHOEVE FAYE-LYNN HENIARTH QUINNELL X YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS) S. SCHOO, PURMEREND 1c  
013 528017201400358 STAL MAASDIJK LEMON HENIARTH QUINNELL X SYNOD BIRTHDAY BOY J. BAAS, MAASDIJK 1b  
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries    
014 056013W02002650 NO LIMIT SHAME ON YOU PAUWHOF'S JAMES X SPRINGBOURNE GLIDE K. BELLEFROID, HASSELT 1b  
015 826046020169399 SHAMROCKLAKE ARCTIC CALANDRA (NLD) SHAMROCKLAKE ROYAL HEART- BEAT X BREACHWOOD MARWYN H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1a+ck Jeugdkampioen
016 528017201300245 EINDEGOOI'S PLAYFAIR YSSELVLIEDTS HIGH-WOOD X JOINERS KILKENNY R.M. VAN DE GREIJN, HILVERSUM/ J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT afw  
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries    
017 528017201200861 SURPRISE FRIARS RED DRAGON X REVEL PAUL-JONES W. BASTIAANSEN, OOSTEIND 2a  
018 528017201200076 HIGH FLOWN'S ALYCIA HIGH FLOWN'S VIPER X CASCOB CALENIG M. SPRUYT, RHOON 1d+ck  
019 528017201200519 ROETSENEST NENA ROETSENEST'S HEDIN X SPRINGBOURNE GLIDE J.A.M. ROETERS, AMMERZODEN 1e  
020 056013W02002593 HORSES FARM MISS HILKE STEENHOEVE RONALDO X FRIARS OSBEK K. BELLEFROID, HASSELT 1a+ck  
021 528017201200638 STAL MAASDIJK'S BLUE SKY VENNEBOS PEARLY DIAMOND X SYNOD BIRTHDAY BOY J. BAAS, MAASDIJK 1b+ck  
022 528017201200269 EGELSHOEK'S MEGAN VOLLENHOF'S HEARTBREAKER X SPRINGBOURNE GLIDE J.C. VAN DE GREIJN, HILVERSUM 1c+ck  
rubriek A9 sectie A 4 en 5 jarige merries met veulen    
023 528019020003544 ZOMERDIJK'S CATOOTJE CRICCIETH ALADDIN X BALEDON HY-SOCIETY L. VAN ZANTE, BUREN 1c  
024 528017200900054 HIGH FLOWN'S AMY HIGH FLOWN'S VIPER X CASCOB CALENIG M. SPRUYT, RHOON 1b  
102   DESTINYS RHILANA YSSELVLIEDT'S SVEN X GULDEN HOEF'S VIVALDI P. Bus 1a+ck  
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
025 528019020003525 ROUGHCLOUDS PRISCILLA BEUKENHOF'S BART X EMILIO VAN DE GARDERENSHOF M. BROUNS, ROTTERDAM 2a  
027 528017201000590 OOSTDIJK'S CERIDWEN MELLOW SHORE BROOKS HIGH FIVE X GLYNCOCH PETER PAN R. DE WILDE, LELYSTAD 1a  
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
028 143776 CWMMEUDWY CATI (A) (GBR) BEYMARK STEPHEN X RHYDYFELIN SILK ROCKET GERRIT EN LENY VAN BEEK, WIJK BIJ DUURSTEDE 1a+ck reserve volwassenkampioen
029 528017000800030 LUSTOORD JORJA CEULAN CARIADOG X VECHTZICHT'S CAROUSEL D.C.M. MUILENBURG, CAPELLE A/D IJSSEL 2a  
             
rubriek A12 sectie A 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen    
030 826046020158557 HEUVELRUG HYFRYD (NLD) CRICCIETH HYWEL X REVEL PAUL-JONES J.H. COES, NIJVERDAL 1a+ck  
031 826046020152285 FLYDON ARIAN TLWS (GBR) NERWYN CADNO X FLYDON HENRI AP PIP STOETERIJ TURFHORST, WEZEP 1b+ck  
             
rubriek A14 sectie A 10 jaar en oudere merries zonder veulen    
032 826046020123405 BRYNRODYN SHIANI CWMHENDY BUSTER X BENGAD DOGBERRY H.R. & Y.B. ZOET, WEZEP 1a+ck  
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
033 528019020003566 SCHUTSBOOMS LYCKE EMILIO VAN DE GARDERENSHOF X REVEL PAUL-JONES P. DE LOUW, SCHAIJK 1a+ck  
101   DE EVERTSHOEVE'S MISS APRIL HEATHSIDE FLASHMAN X VECHTZICHT'S HYWEL FAM. J. WOUDA, UITGEEST 1b  
rubriek A16 sectie A 4 en 5 jarige stermerries zonder veulen    
034 826046020159970 SARUM CHERRY BLOSSOM (GBR) VOERMANHOF NICOLAS X FLYDON CARADOG GERRIT EN LENY VAN BEEK, WIJK BIJ DUURSTEDE 1a+ck  
rubriek A17 sectie A 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen    
035 826046020152473 HAVERFORD LITTLE MIST (GBR) YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS) X PENUAL JUST-SO S. SCHOO, PURMEREND 1a+ck  
             
rubriek A22 sectie A 3 jarige merries zonder veulen    
036 826046020163035 BOOTHSDALE DOLLY MIXTURE (GBR) CRICCIETH ARWR X SWINFORD HIGHWAYMAN D.C.M. MUILENBURG, CAPELLE A/D IJSSEL 2a  
037 826046020166095 FRIARLY DREAMS OF FASHION FRIARS REBEL X MENAI SILVER GOLD H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1c+ck  
038 528017201100495 MOONFLOWER'S HALINA ROETSENEST'S HEDIN X VECHTZICHT'S HARMONY FAM. SCHENKELAARS, BEEK EN DONK 1e+ck  
039 528017201100559 ROETSENEST'S NOÉMIE ROETSENEST'S HEDIN X SPRINGBOURNE GLIDE J.A.M. ROETERS, AMMERZODEN 1a+ck Beste 3 jarige
040 826046020163983 YSSELVLIEDTS SHY BLUEBELL (NLD) THREE-B TYWYSOG X COLNE HEARTSEASE H.R. & Y.B. ZOET, WEZEP 1d+ck  
041 528017201100209 OOSTDIJK'S CERIDWEN MEMORY TWISTHOEVE'S G. RHYDAMAN X GLYNCOCH PETER PAN J. DE KEVER-PANKOW, OSSENISSE 1b+ck  
rubriek A23 sectie A voorlopig keurmerries    
042 01.00970 SHAMROCK SILK HORTENSIA CEULAN CARIADOG X SYNOD HELLO H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1a+ck sectie kampioen
043 52801707.00570 EINDEGOOI'S PHILEINE DUKESHILL MAGNUM X YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1c+ck  
044 M121 IP LANGVENNEN SEIRIAN (IR) LANGE VOREN CHARLES X REVEL JIRO M.T.H. MEEUS, OISTERWIJK 1b+ck  
045 01.00761 CLAYLAND'S PLEASURE VECHTZICHT'S HYWEL X REVEL HAVEN B. DE JONG, OPHEMERT 1c+ck  
rubriek A24 sectie A keurmerries    
046 52801706.00764 PAASKAMP'S PAOLA KNODISHALL GERAINT X ROWFANT SAUL B. DE JONG, OPHEMERT 1a+ck

 

rubriek B1 sectie B hengstveulens geboren t/m 30 april  
047 528017201400045 VLIEDBERG FARLEY NILANTSHOEVE'S ZIPPO X WILDZANG'S SUNSTAR N.J. WERKHOVEN, BORSSELE 1a
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april  
048 528017201400240 STELLA CALVIN WHEEMHOEVE'S MARKO X HOGELAND'S NANDOR J. DOORNEWAARD, WEZEP/ G.G. VAN 'T HUL, WEZEP 1a+veulenkampioen
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april  
049 528017201400354 FEERWERDER DANA CADLANVALLEY LANDLORD X GLANSEVIN GRAFFITI A.K. VISSER, FEERWERD 1a
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april  
050 528017201400355 RONDO CARLIFORNIA GIRL JR NILANTSHOEVE'S ZIPPO X LINDE HOEVE'S OPTIMIST J. FLIER & R. FOKKER, STARNMEER 1a
051 528017201400353 RONDO TALENT NILANTSHOEVE'S ZIPPO X STOAK SPARKLE J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1b
052 528017201400334 WOLDBERG'S MARIACHI BREETON DAI X HILIN ETIFEDD K. MORREN, BIDDINGHUIZEN AFWEZIG
053 528017201400296 CATALINEHOF BEEKEEPER'S BLOSSOM WILDZANG'S LUSTRE MADOG X WILDZANG'S SUNSTAR C.M. DE KUNDER-DEKKER, BORSSELE 1c
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries  
054 528017201300197 OOSTDIJK'S DANCING DESIRE NILANTSHOEVE'S ZIPPO X HAFODYRESGOB BUZBY J. DE KEVER-PANKOW, OSSENISSE 1a+ck Jeugdkampioen
055 528017201300156 SPRING STAR'S KAELA SPRING STAR'S JARNO X EYARTH TOM TOM J.E. VAN LENTE, IJSSELMUIDEN AFWEZIG
056 528017201300014 LAKEWAY'S HYACHINT CILIA WILDZANG'S SINJEUR X WARMWELL PAGEBOY F.R. VENHUIZEN, VRIES 1b
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries  
057 528017201200237 LAKEWAY'S SILENCE WELTEVREDEN'S SANTIAGO X WARMWELL PAGEBOY F.R. VENHUIZEN, VRIES 1a
rubriek B9 sectie B 4 en 5 jarige merries met veulen  
058 528017200900422 STOUGJESHOEVE ENJOY GRIASHALL KIWI X BREETON DAI E. VERBAAS, OUD-BEIJERLAND 1a+ck Sectiekampioen en dagkampioen
059 528017200901064 RONDO'S CELINE LINDE HOEVE'S OPTIMIST X WOLLING'S DANTE J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1b+ck
rubriek B10 sectie B 4 en 5 jarige merries zonder veulen  
060 528017201000696 ALBRECHT'S HOEVE'S CHARLOTTE SHAMROCK BACKSTAGE IMPERIAL X SARNAU PELYDROG A. VAN EGMOND, RIJNSBURG 1a+ck
026 528017201000139 ROSA'S PEGGY BRYN STORM X VIKARIËN'S JONATHAN A. V.D. VELDEN, PIJNACKER 2a
rubriek B13 sectie B 10 jaar en oudere merries met veulen  
061 M121802 VK BRYNGARN TARA STOAK SPARKLE X PENNWOOD MAYO J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1a+ck
rubriek B15 sectie B 4 en 5 jarige stermerries met veulen  
062 528017200900083 ROWOL'S DANA GLANSEVIN GRAFFITI X BLETHNI PUCK A.K. VISSER, FEERWERD 1a+ck
rubriek B19 sectie B 10 jaar en oudere stermerries met veulen  
063 52801704.01152 WILDZANG'S HIGH FLOWER WILDZANG'S SUNSTAR X SARNAU PELYDROG C.M. DE KUNDER-DEKKER, BORSSELE 1a+ck
rubriek B22 sectie B 3 jarige merries zonder veulen  
064 528017201100346 SPRING DREAMS ORANGE JULIA CWRTYCADNO CYMRO X WILDZANG'S SUNDANCER B. VAN DER LINDEN, BRIELLE  
065 528017201100819 NEW CHALLENGE'S GLENYS GLANSEVIN GRAFFITI X EYARTH CALIPH P. WORMGOOR, ZELHEM 1a+ck Beste drie jarige
066 528017201100029 MARGRIETHOEVE'S NAFIRA LUCIFER X EYARTH CALIPH A.K. VISSER, FEERWERD 1a
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries  
067 52801705.00184 VLIEDBERG'S FIDLIN SHERRY WILDZANG'S SUNSTAR X BREETON DAI N.J. WERKHOVEN, BORSSELE 1b+ck
100 52801706.00193 EMMELY'S ELMA HOGELAND'S NANDOR X CAROLINAS LEPRECHAUN J. DOORNEWAARD, WEZEP/ G.G. VAN 'T HUL, WEZEP 1a+ck Reserve volwassenkampioen
rubriek B25 sectie B ruinen  
068 528017000800236 MINI HOEVE'S ALESSANDRO MINTFIELD GOLDCREST X SARNAU PELYDROG T.N. BAKKER, AVENHORN 2a
rubriek N2 sectie NWR hengstveulens geboren na 30 april  
069 528017201400321 GINGER'S COMIC RELIEF BIJSTERHOF'S DAIMOND DANCER X ORCHARD RED PRINCE H.EN F. VAN MUISWINKEL, HENGELO GLD/ D. WORMGOOR, ZELHEM 1a
070 528017201400188 EGG LAND'S BOOGIE BART WOLDHOEVE'S BART X ORCHARD BOGINOV C. MEIJER, DE COCKSDORP 1b
rubriek N4 sectie NWR merrieveulens geboren na 30 april  
071 528017201400351 VLAGBERG'S BLAIRMORE PIPPIN'S PRIDE A.T. X KOOIHUSTER SAMME H. ANGENENT, SINT ANTHONIS 1a Veulenkampioen
rubriek N9 sectie NWR 4 en 5 jarige merries met veulen  
072 528017201000779 VLAGBERG'S COALDALE KOOIHUSTER SAMME X AESTER EL NINO H. ANGENENT, SINT ANTHONIS 1a+ck Sectiekampioen
rubriek N11 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries met veulen  
073 52801706.00614 EGG LAND'S HOTSPOT ORCHARD BOGINOV X MARIETON'S JASPER C. MEIJER, DE COCKSDORP 1a 
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen  
074 528017000800868 BEAU BODO X BOKKESPRONG CZARDAS M.J. VAN DRIEL, SIMONSHAVEN 1a
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen  
075 528017201100754 NOABERHOEVE'S ANNABELLA COMPAGNON'S HUMPHREY X ORCHARD BOGINOV STOETERIJ TURFHORST, WEZEP 1b
076 528017201100156 KARLIJNTJE V.D. WAALSEHOEVE KLEIN RODERIJS COCKTAIL X ORCHARD D'AVRANCHES W. PLOMP/ WAALSEHOEVE, TULL EN 'T WAAL 1a+ck Beste 3 jarige
077 528017201100479 ORCHARD ALANA MOLENHORN'S LUCKY BOY X ORCHARD BOGINOV M. VAN DRUNEN, DUSSEN afw
078 528017201100561 RESERVAART'S CLAUDIA ORCHARD BOGINOV X AESTER EL NINO W. PLOMP/ WAALSEHOEVE, TULL EN 'T WAAL 1c
rubriek C enkelspan tuigponies ruinen en niet goedgekeurde hengsten    
079 H84971 IP HAFODYRYNYS JACK SPARROW BRYNCARREG LIGHTNING JACK X NEBO BOUNCER E. DEKKERS, HOOGE MIERDE 1c+ck  
080 H59543 IP SHAMROCKLAKE THE COOL COLONELL CEULAN CARIADOG X REVEL PAUL-JONES A.DE GEUS, DORDRECHT 1b+ck  
081 96.00702 KASZICHT'S DIOR HIGH CHAPARRAL'S ROLAND X RONDEELS MATHEUS A.DE GEUS, DORDRECHT 1a+ck  
082 52801705.00220 ZELLEMSHOEVE WESLY NACHTEGAAL'S CAPTAIN X SYNOD PROPHET A.DE GEUS, DORDRECHT 1d+ck  
083 H75959 IP GLEBEDALE SAMBURU PHILDON CHIEF X POLARIS ROYAL FLUSH A.DE GEUS, DORDRECHT afw  
rubriek H Bestgaande rijponies Kleine maat 4 jaar en ouder    
084 H1476WPCV RICHARD'S ROEL HENGELHOEF'S PICASSO X GULDEN HOEF'S AMADEUS P.M. VAN DEN BERG, LINSCHOTEN 1a+ck  
085 528017000800236 MINI HOEVE'S ALESSANDRO MINTFIELD GOLDCREST X SARNAU PELYDROG T.N. BAKKER, AVENHORN 1b+ck  
086 01.00799 ROSALIEN PENWISG DRAIG DU X VALENDONK'S SANDER D.C.M. MUILENBURG, CAPELLE A/D IJSSEL 1c  
rubriek I Bestgaande rijponies Grote maat 4 jaar en ouder    
087 528017200900498 CROMMENTUIJNS ESPERANZA HEITRAK'S MARVIN X ORCHARD BOGINOV C.A. OSKAM, VLEUTEN 1a+ck  
rubriek J Fokmerries o.d. zadel Kleine maat    
088 52801706.00193 EMMELY'S ELMA HOGELAND'S NANDOR X CAROLINAS LEPRECHAUN J. DOORNEWAARD, WEZEP/ G.G. VAN 'T HUL, WEZEP 1a+ck  
rubriek L Bestgaande rijponies Grote maat ruiter/amazone ouder dan 18    
089 528017000800868 BEAU BODO X BOKKESPRONG CZARDAS M.J. VAN DRIEL, SIMONSHAVEN  1a+ck  
rubriek M Leading rein    
090 99.01312 VECHTZICHT'S HYMN SPRINGBOURNE CAERWYN X LIGHTFEET E. RUSSCHEN, WIJNJEWOUDE 1a+ck  
97 528017 07.00570 EINDEGOOI'S PHILEINE DUKESHILL MAGNUM x YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT afw  
rubriek O First Ridden    
091 528017201000689 VUGHTERHEIDE'S DELILAH YSSELVLIEDTS YAVENDUMA X REVEL JEEVES P. & E. WIJFFELAARS, VORTUM-MULLEM 1b+ck  
98 M34215 SHAMROCK CORAL PENELOPY REVEL PAUL JONES X SPRINGBOURNE CARAWAY A.E.H. DE BONDT, CULEMBORG 1a+ck  
rubriek U: Jonge voorbrengers    
092 528017201200076 HIGH FLOWN'S ALYCIA HIGH FLOWN'S VIPER X CASCOB CALENIG M. SPRUYT, RHOON 1d+ck los gekeurd aangezien pony nog in kampioenskeuring liep
093 52801706.00193 EMMELY'S TANJA WHEEMHOEVE'S ROBBIN X CAROLINAS LEPRECHAUN J. DOORNEWAARD, WEZEP/ G.G. VAN 'T HUL, WEZEP 1a+ck  
094 99.01312 VECHTZICHT'S HYMN SPRINGBOURNE CAERWYN X LIGHTFEET E. RUSSCHEN, WIJNJEWOUDE 1b+ck  
095 528017201000689 VUGHTERHEIDE'S DELILAH YSSELVLIEDTS YAVENDUMA X REVEL JEEVES P. & E. WIJFFELAARS, VORTUM-MULLEM 1a+ck  
96 528017 07.00570 EINDEGOOI'S PHILEINE DUKESHILL MAGNUM x YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1c+ck  
99 M34215 SHAMROCK CORAL PENELOPY REVEL PAUL JONES X SPRINGBOURNE CARAWAY A.E.H. DE BONDT, CULEMBORG 1b+ck  

Afdeling Midden