Uitslagen RK Houten 2013

rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april premie ck Kampioenschappen
001 528017201300294 OLDENZIJLSTER BOSTON OLDENZIJLSTER AXEL X SYNOD THE COLONEL FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1a n  
002 528017201300170 PAASKAMP'S READTSJERK HENIARTH DANDARE X CWMNANTGWYN LITTLE GIANT B. DE JONG, OPHEMERT 1b n  
               
rubriek A2 sectie A hengstveulens geboren na 30 april      
003 814VRH HEUVELRUG HARV MAESGWYN HIGH JACK X BOLSTER GOLDLEAF J.H. COES, NIJVERDAL 1b n  
004 528017201300254 BEEMSTERHOEVE'S ROYAL MISTRAL MOARZICHT'S SEBASTIAAN X YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS) S. SCHOO, PURMEREND 1a n  
005 528017201300250 STAL MAASDIJK'S HOT FUDGE VENNEBOS PEARLY DIAMOND X MULLIGEN'S DUCO J. BAAS, MAASDIJK 2a n  
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april      
006 528017201300177 STAL MAASDIJK'S ATTITUDE VENNEBOS PEARLY DIAMOND X SYNOD BIRTHDAY BOY J. BAAS, MAASDIJK 1a j veulenkampioen
               
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april      
007 528017201300246 EINDEGOOI PHOEBE YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) X VARPULLAN PEPIJN R.M. VAN DE GREIJN, HILVERSUM/ J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1a n  
               
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries      
008 528017201200861 SURPRISE FRIARS RED DRAGON X REVEL PAUL-JONES W. BASTIAANSEN, OOSTEIND afw    
009 528017201200147 ROUGHCLOUDS WINALDA VLONDERZICHT'S HARM X GULDEN HOEF'S VIVALDI S. SCHOO, PURMEREND 1b n  
010 528017201200184 EINDEGOOI'S PINUP VOLLENHOF'S HEARTBREAKER X VARPULLAN PEPIJN R.M. VAN DE GREIJN, HILVERSUM/ J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1a n  
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries      
011 528017201100559 ROETSENEST'S NOÉMIE ROETSENEST'S HEDIN X SPRINGBOURNE GLIDE J.A.M. ROETERS, AMMERZODEN 1b j  
012 826046020163836 SHAMROCKLAKE JOLLY HYGIENE (NLD) SHAMROCK ROYAL HEART- BEAT X FRIARS OSBEK H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1a j sectiekampioen, dagkampioen
013 528017201100738 EINDEGOOI'S PHILIPPA THREE-B TYWYSOG X YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 2a n  
014 528017201100209 OOSTDIJK'S CERIDWEN MEMORY TWISTHOEVE'S G. RHYDAMAN X GLYNCOCH PETER PAN J. DE KEVER-PANKOW, OSSENISSE 1c j  
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen      
015 528017200900671 AMITY'S OLIVIE MAESTIR ODYSSEY X SYNOD PROPHET M. DE GROOT, HOOGBLOKLAND 1a n  
               
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige sectie A merries met veulen      
016 826046020152473 HAVERFORD LITTLE MIST (GBR) YSSELVLIEDTS GOLDEN BOY (OS) X PENUAL JUST-SO S. SCHOO, PURMEREND 1a j  
               
rubriek A13 sectie A 10 jaar en oudere merries met veulen      
017 M2283 WPCV HEUVELRUG HAPPY MORN BOLSTER GOLDLEAF X BALEDON VIP J.H. COES, NIJVERDAL 1a j  
               
rubriek A14 sectie A 10 jaar en oudere merries zonder veulen      
018 01.00799 ROSALIEN PENWISG DRAIG DU X VALENDONK'S SANDER D.C.M. MUILENBURG, CAPELLE A/D IJSSEL 2a    
               
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen      
019 528017000800633 PAASKAMP'S RITA CWMNANTGWYN LITTLE GIANT X WINKELDORP'S KING B. DE JONG, OPHEMERT 1a n  
               
rubriek A17 sectie A 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen      
020 52801706.00136 ROATERSHOEVE'S CATHY SPRINGBOURNE CAERWYN X SPRINGBOURNE GLIDE A.M. V.D. WIELEN, VINKEL 1a j reserve sectiekampioen
               
rubriek A20 sectie A 10 jaar en oudere stermerries zonder veulen      
021 M112135 IP SUNWILLOW EUROA SPRINGBOURNE CARAWAY X WAXWING HILL BILLY H.P. KOELE, WEZEP 1a n  
               
rubriek A22 sectie A 3 jarige merries zonder veulen      
022 528017201000906 HIGH FLOWN'S ANDREA BRYN STORM X CASCOB CALENIG P.J. STOLK, ROCKANJE 1f    
023 528017201000414 CLAYLAND'S VANILLA CHARM CEULAN CARIADOG X YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) J.A.P.M. WEYERS, BEUGEN 1d    
024 826046020160857 SHOREBROOKS HAPPY HOUR (NLD) SHORE BROOKS DYFED PROPHET X VECHTZICHT'S HARMONY J. DE BOER, TERWOLDE 1b j  
025 528017201000748 MELADELLE'S BONA DEA FRIARS SUPERMAN X BOLSTER GOLDLEAF E.J.J. CLAASSENS & J.J.H.M. VAN WIJK, HORST 1c    
026 826046020160156 LANGVENNEN SIEW GENETH LANGEVOREN STAR ROYAL X REVEL JIRO M.T.H. MEEUS, OISTERWIJK 1e    
027 528017201000576 ROETSENEST'S NAJADE ROETSENEST'S HEDIN X SPRINGBOURNE GLIDE J.A.M. ROETERS, AMMERZODEN 1a j beste 3 jarige
028 528017201000449 ROUGHCLOUDS LELIEV'S PRESCA YSSELVLIEDT'S SVEN X EMILIO VAN DE GARDERENSHOF DARUMA STABLES, HERVELD AFW    
rubriek A23 sectie A voorlopig keurmerries      
029 01.00970 SHAMROCK SILK HORTENSIA CEULAN CARIADOG X SYNOD HELLO H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1a j sectiekampioen
030 M124048 IP RHYDYFELIN SALADIN SYNOD BIRTHDAY BOY X BENGAD RUSH J. BAAS, MAASDIJK afw    
               
rubriek A24 sectie A keurmerries      
031 97.00532 SEVENHEIM'S KOOSJE MULLIGEN'S DUCO X MOORCOCK BRACKEN J. BAAS, MAASDIJK 1a j  
               
rubriek B1 sectie B hengstveulens geboren t/m 30 april      
032 528017201300274 FEERWERDER PRIDE VALENTINO STEEHORST PRIDE X GRIASHALL VALENTINO A.K. VISSER, FEERWERD 2a    
33 528017201300331 MAARLEN'S ATLAS PRIESTWOOD SONNET X EYARTH TOM TOM J. PLENDER, IJSSELMUIDEN 1b    
92 528017201300327   MINI HOEVE'S VALCO STOUGJESHOEVE'S EAGLE EYE X MANISHOF'S IWAN H.J. BRINKMAN, HATTEMERBROEK 1a    
               
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april      
93 528017201300327   VANDIJKS MOONLIGHT HAMBROEK'S BRANDUS X COEDANA CELT C.H. VAN DIJK, BUNNIK      
97   RONDO’S TERRANO NILANTSHOEVE'S ZIPPO X STOAK SPARKLE J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1a j veulenkampioen
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april      
034 528017201300031 MEZENNEST'S LOLA LUCA X 'T LEECHHIEM'S BRYAN M. HAZELEGER, GRAFHORST 2a    
               
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april      
035 528017201300197 OOSTDIJK'S DANCING DESIRE NILANTSHOEVE'S ZIPPO X HAFODYRESGOB BUZBY J. DE KEVER-PANKOW, OSSENISSE 1b    
036 528017201300196 CASPERHOF'S ELISABETH BRONHEULOG LIMITED EDITION X 'T HOGELAND'S FERDINAND C.C.A. ZANDBERGEN, SASSENHEIM 2a    
037 528017201300296 WARMTEBRON'S SARIE MARIJS WARMTEBRON'S HIELKE X DESARBRE SHOESTRING FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1a    
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries      
038 528017201200907 SHAMROCK SKINNY MISS SAIGON CADLANVALLEY LANDLORD X NEW CHALLENGE´S MADDOG MC GREE H. LEEUWENHAAG, ROSSUM GLD 1b j  
039 826046020168356 ZWALUWENBURG'S FAIRY LUSTRE ZWALUWENBURG'S SILVER LUSTRE LAST X LLANARTH CADET TT E. ZOET, OLDEBROEK 1a j jeugdkampioen, sectiekampioen
               
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries      
040 528017201100765 LAKEWAY'S ESPRIT WEYDOWN LIONHEART X LINDE HOEVE'S ELEGANT F.R. VENHUIZEN, VRIES 1b    
041 528017201100064 WARMTEBRON'S FINESSE WILLOW TREE GLYNN X DEN BRAMEL'S BAYE FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1a    
               
rubriek B9 sectie B 4- en 5-jarige merries met veulen      
042 528017200900067 CASPERHOF'S MELLODY 'T HOGELAND'S FERDINAND X WOLDBERG'S JEROEN C.C.A. ZANDBERGEN, SASSENHEIM 1b    
043 528017000801042 RONDO'S BLOSSOM CASPERHOF'S FREDDY X EYARTH HARLEQUIN J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1a j  
               
rubriek B11 sectie B 6 t/m 9 jarige merries met veulen      
94   COEDANA STARLIGHT COEDANA CELT X PENNWOOD MALAGA C.H. VAN DIJK, BUNNIK afw    
044 52801706.00608 NEW CHALLENGE'S SHOERAYA DESARBRE SHOESTRING X EYARTH HARLEQUIN FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1a j  
045 M137993 IP TALACHDDU PEARLY GRIASHALL VALENTINO X ROTHERWOOD STATE OCCASION A.K. VISSER, FEERWERD 1b    
046 52801706.00350 MINI HOEVE'S EVITA MANISHOF'S IWAN X SARNAU PELYDROG H.J. BRINKMAN, HATTEMERBROEK 1c    
rubriek B12 sectie B 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen      
047 826046020143595 CADLANVALLEY MYSTIQUE BOSTON BONAPARTE X TETWORTH NIJINSKI M. BROEKHUIZEN, KAMPEN AFW    
               
rubriek B13 sectie B 10 jaar en oudere merries met veulen      
048 97.00550 STOUGJESHOEVE DANCING QUEEN HAFODYRESGOB BUZBY X TWICKEL'S JULIUS J. DE KEVER-PANKOW, OSSENISSE 1a    
98   BRYNGAM TARA STOAK SPARKLE X . PENNWOOD MAYO J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1b    
rubriek B15 sectie B 4 en 5 jarige stermerries met veulen      
049 528017200900352 WARMTEBRON'S LODDY-LO 'T LEECHHIEM'S BRYAN X SHAMROCK MIDNIGHT INVASION M. HAZELEGER, GRAFHORST 1a j  
               
rubriek B22 sectie B 3 jarige merries zonder veulen      
050 528017201001000 FULNAHO'S LADY SURPRISE GLANSEVIN GRAFFITI X LEMONSHILL HYLIGHT I.W.H.M. OLSTHOORN, PAPEKOP 1b    
051 528017201000398 VLIEDBERG'S FIRST LADY STOUGJESHOEVE DELUXE X WILDZANG'S SUNSTAR M. WERKHOVEN, BORSSELE 1a j beste 3 jarige
               
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries      
052 00.00544 NEW CHALLENGE'S HAYFA EYARTH HARLEQUIN X ARKELSHOF'S SUNSTAR P. WORMGOOR, ZELHEM 1a j kamp oudere
102   MALTASHOF ARENKA EYARTH TOM TOM X EYARTH HARLEQUIN, J. PLENDER, IJSSELMUIDEN 1b j res kamp oudere
rubriek N1 sectie NWR hengstveulens geboren t/m 30 april      
053 528017201300329 JARNO VAN DEN HOUT VLAGBERG'S CARWAY X BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO H.A. VAN ERP, SINT-OEDENRODE 1b n  
054 528017201300078 KEIZERSKROON EDISON DESPERADO X VERONA'S BO-GI A. DE GRAAF- SPRUIJT, STRIJEN 1a j veulenkampioen, sectiekampioen
               
rubriek N3 sectie NWR merrieveulens geboren t/m 30 april      
055 528017201300033 RUBY'S DAYDREAM NIA DOMO'S BOLERO X ORCHARD RED PRINCE KATJA.R. BLEEKER, ROCKANJE 2b n  
056 528017201300032 RUBY'S FAYLINN NIA DOMO'S BOLERO X DE GOEDE REE NOW OR NEVER KATJA.R. BLEEKER, ROCKANJE 2a n  
               
rubriek N4 sectie NWR merrieveulens geboren na 30 april      
057 528017201300262 DEMPSY ROZA NIA DOMO'S BOLERO X ORCHARD D'AVRANCHES W.M.J. CAMPS, SWOLGEN 1a    
058 528017201300240 BIJSTERHOF'S DESTINY'S CHILD ORCHARD (G) WILDEMAN X VITA NOVA'S GOLDEN BORIS FAM. VAN DRIE, PUTTEN AFW    
               
rubriek N10 sectie NWR 4 en 5 jarige merries zonder veulen      
059 528017000800123 BEUKENOORD'S BAYAN BODO X PIONIER'S SJOERD R. BAARS, LOPIK 2b    
060 528017000801030 MORNING BREEZE KIELSHOOP HONEYHILL X COELENHAGE'S LET'S BE THE BEST J. LETSCH, BENTHUIZEN 2b    
               
rubriek N11 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries met veulen      
061 52801706.00337 KIELSHOOP HONEYBEE'S DAIZZY DE GOEDE REE NOW OR NEVER X OAKLEY (C) BUBBLING BOBBETY KATJA.R. BLEEKER, ROCKANJE 2a    
062 52801707.00411 OOSTING TELLA WENGELO'S RICARDO X VERONA'S BO-GI H.P. KOELE, WEZEP 2b    
               
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen      
063 52801707.00796 RIETHEIM'S IRIS HAGELKRUIS VALENTIJN X VITA NOVA'S GOLDEN BORIS CLAUDIA TIELEMAN, TERHOLE 1a j kampioen ouderen
99   STELLA ORCHARD BOGINOV X COELENHAGE'S LET'S BE THE BEST E. V.D. VOORT. HOOGMADE 2a    
rubriek N14 sectie NWR 10 jaar en oudere merries zonder veulen      
064 97.00462 HOEKHORST GRACIA FLORA'S HOF MAGIC X DOWNLAND FOLKLORE M. VAN DRUNEN, DUSSEN 2a    
               
rubriek N15 sectie NWR 4 en 5 jarige stermerries met veulen      
065 528017200901230 SILVIA V.D. HOUT BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO X SILVERTOP'S RICCO H.A. VAN ERP, SINT-OEDENRODE 1b    
96   VIERSPRONG'S DANCING QUEEN ORCHARD RED PRINCE X GOLDWINE EMPIRE'S VOICE   1a j res kampioen ouderen
rubriek N16 sectie NWR 4 en 5 jarige stermerries zonder veulen      
066 528017000800163 BRENTA V.D. HOUT ORCHARD RED PRINCE X FLORA'S HOF MAGIC J.W.V. KLAARBERGEN, WELLERLOOI 1a n  
               
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen      
067 528017201000291 KOOIHUSTER LIWINDA DE GOEDE REE NOW OR NEVER X BJIRMEN'S WYTSE J.W.V. KLAARBERGEN, WELLERLOOI 1b    
068 528017201000484 RICENA'S VIËNNA JURJEN H. X LEUNS VELD'S LORD (RHEINL.020047196) N.M.E. BUSKERMOLEN, AALSMEER 1d    
069 528017201000064 KLEIN RODERIJS FLOWER KLEIN RODERIJS COCKTAIL X COELENHAGE'S PURIOSO COMB. G.A. ROOK/ G. STAM, OOSTVOORNE 1c    
070 528017201000849 SPOORZICHT'S DORA RHODIN HEDDE X DE GOEDE REE NOW OR NEVER GEBR. SLOOF, RIJSSEN 1a j beste 3 jarige
rubriek N25 sectie NWR ruinen      
071 52801704.00348 LWCUS LORD LUCIUS LEUNS VELD'S LORD (RHEINL.020047196) X BJIRMEN'S WYTSE T. WALTA, STIENS 2a    
               
rubriek W2 sectie WPBR hengstveulens geboren na 30 april      
072 528017201300330 DELANO VAN DEN HOUT VLAGBERG'S CARWAY X FS CHAMPION DE LUXE H.A. VAN ERP, SINT-OEDENRODE 2a n  
               
rubriek W4 sectie WPBR merrieveulens geboren na 30 april      
073 528017201300295 TURFHORST TOP STAR WOODSTOCK ( EX ORCHARD FENDT) X WENGELO'S RICARDO H.P. KOELE, WEZEP 2a n  
               
rubriek W10 sectie WPBR 4 en 5 jarige merries zonder veulen
103   BROUWERSHAVEN'S STEPHANIE LEUNS VELD'S LORD X VITA NOVA'S HANASSIE J.L ZIELTJENS, SCHOONERWOERD 2a n  
rubriek W17 sectie WPBR 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen      
074 52801706.00648 ESMEE VAN DEN HOUT FS CHAMPION DE LUXE X BJIRMEN'S WYTSE H.A. VAN ERP, SINT-OEDENRODE 1a n enige deelnemer - sectiekampioen
               
rubriek B enkelspan tuigponies merries      
075 97.00995 OCTOPUSSY ABERAERON ARBENIGWR X NEBO DANIEL K. SMINK, NIEUWLEUSEN 1 ja  
               
rubriek C enkelspan tuigponies ruinen en niet goedgekeurde hengsten      
076 H84971 IP HAFODYRYNYS JACK SPARROW BRYNCARREG LIGHTNING JACK X NEBO BOUNCER E. DEKKERS, HOOGE MIERDE AFW    
077 H59543 IP SHAMROCKLAKE THE COOL COLONELL CEULAN CARIADOG X REVEL PAUL-JONES A.DE GEUS, DORDRECHT 1 j  
078 528017201000382 FARRIERS WODAN GULDEN HOEF'S VIVALDI X VIKARIËN'S JOLYON H. ROSENKAMP, RAALTE 2 j  
079 52801705.00220 ZELLEMSHOEVE WESLY NACHTEGAAL'S CAPTAIN X SYNOD PROPHET A.DE GEUS, DORDRECHT AFW    
080 H75959 IP GLEBEDALE SAMBURU PHILDON CHIEF X POLARIS ROYAL FLUSH A.DE GEUS, DORDRECHT AFW    
rubriek F Bestgaande menponies 3 jaar en ouder      
081 528017201000982 PLANTEELS JELLE PLANTEELS LEONARDO X BOLSTER GOLDLEAF H. ROSENKAMP, RAALTE 1 ja  
               
rubriek G Bestgaande menponies dubbelspan 3 jaar en ouder      
082 528017201000382 FARRIERS WODAN GULDEN HOEF'S VIVALDI X VIKARIËN'S JOLYON H. ROSENKAMP, RAALTE 1 ja  
083 528017201000982 PLANTEELS JELLE PLANTEELS LEONARDO X BOLSTER GOLDLEAF H. ROSENKAMP, RAALTE 1 ja  
               
rubriek I Bestgaande rijponies grote maat 4 jaar en ouder      
084 528017000800151 MORNING SKY KIELSHOOP HONEYHILL X ORCHARD BOGINOV E. VAN DE VOORT, HOOGMADE afw    
085 528017000801030 MORNING BREEZE KIELSHOOP HONEYHILL X COELENHAGE'S LET'S BE THE BEST J. LETSCH, BENTHUIZEN 2 ja  
086 52801704.00049 STELLA ORCHARD BOGINOV X COELENHAGE'S LET'S BE THE BEST E. VAN DE VOORT, HOOGMADE 1 ja  
rubriek L Bestgaande rijponies Grote maat ruiter/amazone ouder dan 18      
087 52801704.00348 LWCUS LORD LUCIUS LEUNS VELD'S LORD (RHEINL.020047196) X BJIRMEN'S WYTSE T. WALTA, STIENS 1 ja  
               
rubriek M Leading rein      
088 52801707.00570 EINDEGOOI'S PHILEINE DUKESHILL MAGNUM X YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1 ja  
               
rubriek O First Ridden      
089 M112135 IP SUNWILLOW EUROA SPRINGBOURNE CARAWAY X WAXWING HILL BILLY H.P. KOELE, WEZEP 3 ja  
100   DALENOORD'S ALEXANDER ROOKERY JACKPOT X NACHTEGAALS AMBASSADOR FAM. PEEK-DE BOER, WILNIS 1 ja  
102   ESTELLA'S MISCHA WHEEMSHOEVE'S ICARDUS X LINKSBURY CELEBRATION FAM. PEEK-DE BOER, WILNIS 2 ja  
               
Rubriek U: Jonge voorbrengers      
090 M112135 IP SUNWILLOW EUROA SPRINGBOURNE CARAWAY X WAXWING HILL BILLY H.P. KOELE, WEZEP 1 ja  
091 52801707.00570 EINDEGOOI'S PHILEINE DUKESHILL MAGNUM X YAVERLAND CAROUSEL J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1 ja  

Afdeling Midden