Uitslag Tolbert

 

TOLBERT    
rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april    
150 NOORDPOLDER AMADEUS ROETSENEST'S SANTA FÉ X ZONNEWEIDE'S JUPPIE H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE afw  
151 NIJENKLOOSTER'S CHIPPENDALE MOARZICHT'S SEBASTIAAN X KLEIN AKKER'S HENDRIKUS T.A. BUNSCHOTEN, KLOOSTERBUREN 2a  
152 OLD AVENUE'S HESSEL DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X KNODISHALL GERAINT P.D. JONKMAN, ROTSTERHAULE 1A  
           
rubriek A2 sectie A hengstveulens geboren na 30 april    
153 LAVINIA'S ZIGO VIKARIËN'S JOLYON X MULLIGEN'S DION K. BOER, LIEVEREN 2A  
154 CORDIAL'S CHARMEUR CORDIAL'S TORINO X VECHTZICHT'S HYLANDER H.F.K. KUPER, NIEUW-AMSTERDAM 1A VEULENKAMPIOEN
155 CORDIAL'S COOPER CORDIAL'S TORINO X FRIARS DIVINE SPIRIT H.F.K. KUPER, NIEUW-AMSTERDAM 1B  
           
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april    
156 WELSHRIJK'S BIBI VIERHOEKS FIGO X COLNE HEARTSEASE J. MENNINGA-LOK, RHEDE ( EMS) afw  
           
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april    
157 IKEMAHEERDS LYNN BRYNSEION CADIVOR X SPRINGBOURNE HUCKLEBERRY I.Y. HAAN, OLDEHOVE 1C  
158 OLDENZIJLSTER BRITT FRIARS DIVINE SPIRIT X OLDENZIJLSTER AXEL FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1A  
159 OOSTERSLAG'S MADELIEKE DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X FRIARS BANTAM V.S.H. DE JONGE-DINGS, VLEDDERVEEN DR 1E  
160 BIJDORP'S QUINTINA DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X VECHTZICHT'S HARMONY C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN 1B  
161 WINDHOEK'S ANGELIQUE KASTANJEHOF AMICO X BOSKANT'S EROS A. H. SCHILTHUIS-NIEHOF, SCHILDWOLDE afw  
162 BLACKBLAZE HYJANE VECHTZICHT'S HYWEL X PINEWELL BUCKS FIZZ R. SCHOORLEMMER, SCHOONEBEEK 1D  
           
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries    
163 OOSTERSLAG'S MADELIEF DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X FRIARS BANTAM V.S.H. DE JONGE-DINGS, VLEDDERVEEN DR 1C CK  
164 HORSES FARM MISS HILKE STEENHOEVE RONALDO X FRIARS OSBEK K. BELLEFROID, HASSELT 1A CK JEUGDKAMPIOEN
165 FRISIA'S CLEO GOLD WRENTNALL GOLD X CEULAN CARIADOG STEFFEN PROCEE, NIJEGA 1B CK  
           
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries    
166 SUPREME OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VECHTZICHT'S HYWEL M. GRAANSTRA, LUCASWOLDE 1A CK  
167 SINGELS NOAH (NLD) PENBOETH FULL-STOP X PENBOETH RAFFLES GERRIT EN LENY VAN BEEK, WIJK BIJ DUURSTEDE afw  
           
rubriek A9 sectie A 4 en 5 jarige merries met veulen    
168 RÖTGERS KYRA KLEIN AKKER'S HENDRIKUS X VECHTZICHT'S HARMONY T.A. BUNSCHOTEN, KLOOSTERBUREN 1A  
           
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
169 LUNA SPRINGBOURNE CAERWYN X BLANCHE MERCURY N. M. POSTMA, KROPSWOLDE 1B  
170 KIELSHOOP ROSE MARY OF ROSE VECHTZICHT'S CHALLENGER X VECHTZICHT'S HAZY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER 1A CK  
           
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
171 ZONNEWEIDE (N) PRINCESS CAITLIN BLACKHILL DEWI X ZONNEWEIDE'S HAMID J. SCHILTHUIS-TEEUWEN, SIDDEBUREN 1B CK  
172 YSSELVLIEDTS SIMANGA DUKESHILL MAGNUM X COLNE HYPERION H.R. & Y.B. ZOET, WEZEP 1A CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER
173 LIANNE SPRINGBOURNE HUCKLEBERRY X VECHTZICHT'S CYMRO BACH I.Y. HAAN, OLDEHOVE 1D  
174 VECHTZICHT'S CANA VECHTZICHT'S HARMONY X SPRINGBOURNE CAERWYN C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN 1C  
           
rubriek A12 sectie A 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen    
175 HONEY BEE'S JOLIENA YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) X COLNE HYPERION J. EN D. EPEMA, OLDEBERKOOP 1A CK  
           
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
176 VECHTZICHT'S CHARLIZE FRIARS DIVINE SPIRIT X VECHTZICHT'S HYLANDER H.F.K. KUPER, NIEUW-AMSTERDAM 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER, SECTIE KAMPIOEN
          DAGKAMPIOEN
rubriek A19 sectie A 10 jaar en oudere stermerries met veulen    
177 WINDHOEK'S TJITSKE BOSKANT'S EROS X GREULKE'S BLACK BOY A. H. SCHILTHUIS-NIEHOF, SCHILDWOLDE AFW  
           
rubriek A22 sectie A 3-jarige merries zonder veulen    
178 LOWLAND DECIMA COLNE TABOO X YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) T.A. BUNSCHOTEN, KLOOSTERBUREN afw  
179 NOORDPOLDER WELMOED GULDEN HOEF'S VIVALDI X ZONNEWEIDE'S JUPPIE H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE afw  
180 WINDHOEK'S GRIESALDA GULDEN HOEF'S VIVALDI X BOSKANT'S EROS A. H. SCHILTHUIS-NIEHOF, SCHILDWOLDE 1A CK BESTE 3 JARIGE
181 HONEY BEE'S NORINDA HEATHSIDE FLASHMAN X TWYFORD GUCCI J. EN D. EPEMA, OLDEBERKOOP 1F  
182 STEENHOEVE'S ROLINDA MEEDENBLIK FABRIS X VECHTZICHT'S CYMRO BACH K. BELLEFROID, HASSELT 1B CK  
183 HAPPYFEET'S MISS MOUSEY PENDOCK BRIDEGROOM X FOXHUNTER PANTHER S. ENGELS, HOOGENWEG 1C CK  
184 WANTON'S SAMBUCA RHYDYFELIN STORY X VECHTZICHT'S HYWEL A.W. WIJBENGA, OUDWOUDE 1E  
185 UITERWAARDENS EMILY UITERWAARDEN'S FREE-LANCE ( IR) X BLACKHILL PICALO FAM. BOSMAN, ELBURG 1D CK  
186 BELLA-BORAH VECHTZICHT'S HY-BINDER X BLANCHE MERCURY N. M. POSTMA, KROPSWOLDE 2A  
           
rubriek A23 sectie A Voorlopig keurmerries    
187 ZONNEWEIDE(N) CHERRY (IR) ZONNEWEIDE'S JUPPIE X VERDREFAWR DANIEL H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE afw  
           
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april    
188 BOKKESPRONG CIBOR ALEX DAI X WOLDBERG'S BART E. BROEKVELDT, APPELSCHA 2A  
189 HOGE LINTHORST CORLEONE ALEX X WOLLING'S DANTE G. WENSVOORT, KOEKANGE 1A  
190 HOGELAND'S ZANDOR CADLANVALLEY LANDLORD X BARKWAY ARTISTE H. PILON, UITHUIZERMEEDEN 1C  
313 T HEECHHIEM'S HENRICO T HEECHHIEM'S CARLOS C. DE WIND, AUGUSTNESGA 1B  
           
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april    
191 VANETY TC ALEX DAI X WARMWELL PAGEBOY CHANTAL N. JANSE, GROOTEGAST 1A  
           
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april    
192 RONDO BEYONCÉ NILANTSHOEVE'S ZIPPO X EYARTH TOM TOM J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1B  
193 DE WHEEM'S MONIKA WHEEMHOEVE'S MARKO X HOGELAND'S NANDOR J. TIMMER, ZWEELOO 1A VEULENKAMPIOEN
194 VOSCO'S JEWEL OF MAY SPRING STAR'S JARNO X CASPERHOF'S FREDDY MELISSA MOL, ERICA 1D  
314 T LEECHHIEM'S INCA T LEECHHIEM'S CARLOS X MANISHOF KELLY C. DE WIND, AUGUSTINESGA 1C  
           
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries    
195 NOLA TC ALEX DAI X WARMWELL PAGEBOY K. POELMAN, NIJEGA 2A  
196 SPRING STAR'S FREE HILL GLANSEVIN GRAFFITI X EYARTH CARADOG J.E. VAN LENTE, IJSSELMUIDEN 1B CK  
197 ROWOL'S DIVA PADDOCK SAHARA X BLETHNI PUCK FAM. VAN ERP, LANGELO DR 1A CK  
198 ZWEELERHOF'S ROBINE PADDOCK SAHARA X DEN BRAMEL'S BUCCO E.G.H. & J. VAN DER SPOEL, ANNERVEENSCHE KANAAL 1C CK  
199 LAKEWAY'S SILENCE WELTEVREDEN'S SANTIAGO X WARMWELL PAGEBOY F.R. VENHUIZEN, VRIES AFW  
315 T HEECHHIEM'S DEXIA T HEECHHIEM'S CARLOS C. DE WIND, AUGUSTINESGA 1D CK  
           
rubriek B6 sectie B 1 jarige hengsten    
200 TSCHAI HOGELAND'S NANDOR X CUSOP STEWARD F. VEERMAN, SIJBEKARSPEL 2A  
201 OLTEWOLDE'S SVEN WILLOW TREE'S AMIGO X CASPERHOF'S FREDDY S.K. AGEMA/ JOH. DE BOER, BUITENPOST 1A CK  
           
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries    
202 DAIRA TC ALEX DAI X WARMWELL PAGEBOY P.M.B. VAN DER VELDE, URETERP 1B CK  
203 KONINGSDIEPS MAKIERA CADLANVALLEY GOLDSTAR X SHAMROCK BACKSTAGE IMPERIAL S.G. LOLKEMA-HOOGHIEMSTRA, LIPPENHUIZEN 1A CK JEUGDKAMPIOEN
204 SAMORENS KATE GRIASHALL NIJINSKI X GLANSEVIN GRAFFITI G.H. RENSEN, HOLTEN 1D  
310 MARGRIETHOEVE'S SAFIRA LUCIFER X EYARTH CALIPH A.K. VISSER, FEERWERD 1C  
           
Rubriek B9 4 en 5 jarige merries met veulen    
316 T HEECHHIEM'S NIENKE SPRINGDREAMS OVER THE MOON C. DE WIND, AUGUSTINUSGA 1A CK  
           
rubriek B10 sectie B 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
205 ZUUDWIEK'S WALITHA HOGELAND'S NANDOR X EYARTH HARLEQUIN MW. A. TIENSTRA-ALERS, MEPPEN 1A CK  
           
rubriek B11 sectie B 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
206 MARONS HONEYSUCKLE BARKWAY ARTISTE X EEABROOK DEMOCRAT H. PILON, UITHUIZERMEEDEN 1D  
207 DE WHEEM'S CHANTAL HOGELAND'S NANDOR X SARNAU PELYDROG J. TIMMER, ZWEELOO 1B  
208 LAKEWAY'S GLORIOUS HAZEL WARMWELL PAGEBOY X TWICKEL'S JULIUS CHANTAL N. JANSE, GROOTEGAST 1A CK  
209 HOGE LINTHORST BLUE PEARL WOLLING'S DANTE X DEN BRAMEL'S BAYE G. WENSVOORT, KOEKANGE 1C  
           
Rubriek B12 sectie B 6 en 9 jarige merries zonder veulen    
312 CADLANVALLEY MYSTIQUE BOSTON BONAPARTE X VARNDELL RIGHT ROYAL M. BROEKHUIZEN, KAMPEN 1A CK  
           
rubriek B14 sectie B 10 jaar en oudere merries zonder veulen    
210 AYUBOWAN'S KYARA STEEHORST JUAN X EYARTH HARLEQUIN G. WENSVOORT, KOEKANGE 1A  
           
rubriek B15 stectie B 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
211 MARGRIETHOEVE'S NANOUSCHKA GRIASHALL KIWI X GLANSEVIN GRAFFITI FAM. HORINGA, WETSINGE 1A CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER
212 LAKEWAY'S APRIL WEYDOWN LIONHEART X SKELLORN BENEDICT F.R. VENHUIZEN, VRIES 1B  
           
rubriek B19 sectie B 10 jaar en oudere stermerries met veulen    
213 DOLLY DEN BRAMEL'S BAYE X EYARTH RIO G. BIES, GASSELTERNIJVEEN 1A CK  
           
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries    
214 RONDO'S BOLERO EYARTH TOM TOM X EYARTH HARLEQUIN J. FLIER, IJSSELMUIDEN 1B CK  
317 MANISHOF KELLY DEN BRAMELS BAYE X ROWOL'S POKO C. DE WIND, AUGUSTINUSGA 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER, SECTIE KAMPIOEN
           
rubriek N1 sectie NWR hengstveulens geboren t/m 30 april    
215 GETSWERDER'S JELTE BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X BODO A.K. DIJKSTRA, FRANEKER 1C  
216 ILERIO VALERIO X ORCHARD D'AVRANCHES B.H. VAN DER VEEN, OPENDE 1D  
217 OOSTING MARADONNA ORCHARD (G) WILDEMAN X VERONA'S BO-GI DHR. T. SANTEMA, WIJTGAARD 2A  
218 LOOPZICHT'S  DARIUS LEUNS VELD'S XANTOS X KIELSHOOP HONEYHILL R. BATHOORN, RODEN 1A  
219 DEXTER WOLDHOEVE'S BART X KIELSHOOP HONEYHILL M. ANDRINGA, KOMMERZIJL afw  
220 POPKE B LEUNS VELD'S XANTOS X BJIRMEN'S WYTSE G. BUMA, URETERP AFW  
221 BEUKENHOF'S LORENZO ORCHARD (G) WILDEMAN X AESTER EL NINO H. WOLTERS, NIEUW-BUINEN afw  
222 ELDORADO DESPERADO X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA'S MATSJO) B. ZIJLSTRA, MUNNEKEZIJL 1B  
           
rubriek N2 sectie NWR hengstveulens geboren na 30 april    
223 OLD AVENUE'S LAGUNDO FLEURAMO'S JUSTIN X MORGENLAND'S FABIAN P.D. JONKMAN, ROTSTERHAULE 2B  
224 DE GOEDE REE D'AVRANCHES LEUNS VELD'S XANTOS X WOLDHOEVE'S BART FAM. POSTMA, GROOTEGAST 2C  
225 GETSWERDER DYNAMITE VALERIO X ORCHARD D'AVRANCHES A.K. DIJKSTRA, FRANEKER 2A  
226 HAMILTON BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X VEENSTRA'S PROMISE L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A  
           
rubriek N3 sectie NWR merrieveulens geboren t/m 30 april    
227 INDUWENDA BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X WOLDHOEVE'S SILCO A. KNAPPMANN, ESPEL afw  
228 NIJEBERT'S LIEWINA LEUNS VELD'S XANTOS X ORCHARD RED PRINCE L.J. MELLEMA, NIEBERT 1A VEULENKAMPIOEN
229 OOSTEIND'S SILENCE LEUNS VELD'S XANTOS X HEIDEHOF'S DON DIËGO COMB. G.R. / H.J. DRENTH, KOLHAM 1B  
           
rubriek N4 sectie NWR merrieveulens geboren na 30 april    
230 MEIDOORN HOEVE'S CHRISTEL LEUNS VELD'S XANTOS X VERONA'S BO-GI J. LOURENS, MIDWOLDE 2B  
231 DE GOEDE REE'S RALITSA LEUNS VELD'S XANTOS X ORCHARD D'AVRANCHES FAM. POSTMA, GROOTEGAST 1A  
232 WESTERHUIS VALERIE VALERIO X KIELSHOOP HONEYHILL H. WESTERHUIS, TERMUNTERZIJL 1C  
233 WADDENHOEKS FELICIA OOSTING AMIGO X BJIRMEN'S WYTSE G. SMIDTS, PIETERSBIERUM 2A  
234 STARWIN'S ANITA ORCHARD (G) WILDEMAN X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J.R. HILBRANDS, DROUWEN 1B  
           
rubriek N7 sectie NWR 2 jarige merries    
235 REINA VERONA'S BO-GI X CUPKESHOF WINOBERT M. JONKER, LEUTINGEWOLDE 1A CK JEUGDKAMPIOEN
236 LIANNE WINSTON X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA'S MATSJO) B. ZIJLSTRA, MUNNEKEZIJL 1B CK  
           
rubriek N9 sectie NWR 4 en 5 jarige merries met veulen    
237 KOLSTEIN'S ALICIA HEIDEHOF'S DON DIËGO X VITA NOVA'S HANASSIE COMB. G.R. / H.J. DRENTH, KOLHAM 1B CK  
238 HENDI'S EDILIA ORCHARD RED PRINCE X BOKKESPRONG CZARDAS COMB. LAMBERTS/ DOLFING, ASSEN 1A CK  
           
rubriek N10 sectie NWR 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
239 CREEKMAN'S CHARETY DE GOEDE REE NOW OR NEVER X ORCHARD BOGINOV J. BEEKMAN, DROUWENERMOND AFW  
240 BEUKENHOF'S ERICA HEITRAK'S MARVIN X AESTER EL NINO P.D. JONKMAN, ROTSTERHAULE 2C  
241 KOOIHUSTER SABINA HEITRAK'S MARVIN X BJIRMEN'S WYTSE FR. BOUIUS, KOLLUMERZWAAG 2A  
242 CINDERELLA SPRING TG KIELSHOOP HONEYHILL X ORCHARD D'AVRANCHES W. TOP, GROOTEGAST 2B  
243 REDUSTER CHANTAL WENGELO'S RICARDO X WESTER AIKEMA'S ADIOS G. HOFSTRA, REDUZUM 1A  CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER
           
rubriek N11 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
244 BEUKENHOF'S NATASJA AESTER EL NINO X SPEYKSBOSCH NANDO H. WOLTERS, NIEUW-BUINEN AFW  
           
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen    
245 NIA DOMO'S FIRST LADY ORCHARD RED PRINCE X ORCHARD D'AVRANCHES M. JONKER, LEUTINGEWOLDE 1A CK  
           
           
rubriek N14 sectie NWR 10 jaar en oudere merries zonder veulen    
246 FALLINGASATE DEWI ORCHARD D'AVRANCHES X SJAPOER DAPHNE S. DE VRIES, MAKKUM 2A  
           
rubriek N15 sectie NWR 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
248 BERKELHOF LIEKE WOLDHOEVE'S BART X SPEYKSBOSCH NATUREL FAM. POSTMA, GROOTEGAST 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR EN OUDER, SECTIE KAMPIOEN
           
rubriek N17 sectie NWR 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen    
249 WESTERHUIS HONEY KIELSHOOP HONEYHILL X BOKKESPRONG CZARDAS H. WESTERHUIS, TERMUNTERZIJL 1A  
250 WESTER AIKEMA'S TRUDY KIELSHOOP HONEYHILL X WESTER AIKEMA'S ADIOS R. BATHOORN, RODEN 1B  
           
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen    
251 MARISKA " F " BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO X WESTER AIKEMA'S ADIOS G. WENSVOORT, KOEKANGE 1I  
252 LADY SILVER DIAMOND BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO X VITA NOVA'S GOLDEN BORIS C.M. HAKEN, BIERUM 2A  
253 BROUWERSHAVEN'S LOTTE BOWE X WOLDHOEVE'S SILCO BROUWER SR, TOLBERT    
254 GETSWERDER'S KATHARINA BOWE X OAKLEY (C) BUBBLING ON A.K. DIJKSTRA, FRANEKER 1K  
255 JONKERS' TESSA DE GOEDE REE NOW OR NEVER X ORCHARD BOGINOV M. ELZINGA, JONKERSVAART 1G  
256 BROUWERSHAVEN'S LEONIE HEIDEHOF'S DON DIËGO X VITA NOVA'S HANASSIE BROUWER SR, TOLBERT 1D CK  
257 REDUSTER DONNA HEIDEHOF'S DON DIËGO X DE GOEDE REE NOW OR NEVER G. HOFSTRA, REDUZUM 1E CK  
258 OOSTING HESTELLA HEITRAK'S MARVIN X VERONA'S BO-GI DHR. T. SANTEMA, WIJTGAARD 1A CK BESTE 3 JARIGE
259 MADAM'S MISS MABEL KIELSHOOP HONEYHILL X WESTER AIKEMA'S NORBERT G.P. KAPMA, BRILTIL 1F CK  
260 HEIDEHOF'S MONTANA KLEIN RODERIJS COCKTAIL X MORGENLAND'S FABIAN T. KOOPMAN, WOLVEGA 1M  
261 STEERWOLDE'S SUNSHINE KOOIHUSTER SAMME X DOWNLAND FOLKLORE L. ROETERS, SCHILDWOLDE 1J  
262 SUSAN ORCHARD BOGINOV X BJIRMEN'S WYTSE C.M. HAKEN, BIERUM 2B  
263 KOOIHUSTER SINDY ORCHARD RED PRINCE X BJIRMEN'S WYTSE S. VAN DE BURG, KOARNJUM 1B CK  
264 BLOKLANDS HOEVE'S SYMPHONICA RHODIN HEDDE X COELENHAGE'S PURIOSO H. LOOPERS, HOOGEVEEN 1L  
265 KUIKHORNSTER LUCIE RHODIN HEDDE X BOKKESPRONG CZARDAS R. VAATSTRA, NOARDBURGUM 1H  
266 HARMONIE H & C WINSTON X DOWNLAND FOLKLORE MTS. WIELSMA-DE VRIES, OLDEKERK 1C CK  
           
           
           
           
           
           
           
rubriek W1 sectie WPBR hengstveulens geboren t/m 30 april    
267 HOTSPUR DESPERADO X VEENSTRA'S PROMISE L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1B  
268 INVITO KLEIN RODERIJS COCKTAIL X KIELSHOOP HONEYHILL K. HARTLIEF, BOERAKKER 1A VEULENKAMPIOEN
           
rubriek W2 sectie WPBR hengstveulens geboren na 30 april    
269 BROUWERSHAVEN BLACK CAVIAR STEERWOLDE'S V.I.P. X VITA NOVA'S HANASSIE BROUWER SR, TOLBERT AFW  
270 HENDI'S AFTER MIDNIGHT STEERWOLDE'S V.I.P. X ORCHARD RED PRINCE COMB. LAMBERTS/ DOLFING, ASSEN 1A  
           
rubriek W3 sectie WPBR merrieveulens geboren t/m 30 april    
271 ILSE EMELWERTH STEERWOLDE'S V.I.P. X BOKKESPRONG CZARDAS P.& H BINKSMA, ENS 1A  
272 QUEEN PERL VALERIO X JURJEN H. E. RASKER, GRONINGEN 1B  
           
rubriek W4 sectie WPBR merrieveulens geboren na 30 april    
273 CAYENNE STEERWOLDE'S V.I.P. X MORGENLAND'S ANDOR F. DIJKSTRA, ZUIDHORN 2A  
274 MYRTHE LE MATSJO(EX. VEENSTRA'S MATSJO)X VERONA'S BO-GI B. ZIJLSTRA, MUNNEKEZIJL 1C  
275 ROWENA "F" STEERWOLDE'S V.I.P. X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1A  
276 CAMPSTERHOVEN'S VERA STEERWOLDE'S V.I.P. X VITA NOVA'S GOLDEN BORIS K. RIJSKAMP, STEDUM 1D  
277 FABELS STEERWOLDE'S V.I.P. X KOMPAS MARCO BRIT HUMMEL, TOLBERT 1E  
278 HENDI'S CARLEEN LEUNS VELD'S LORD (RHEINL.020047196) X AESTER EL NINO COMB. LAMBERTS/ DOLFING, ASSEN 1B  
           
rubriek W14 sectie WPBR 10 jaar en oudere merries zonder veulen    
247 DINEKE VITA NOVA'S HANASSIE X ORCHARD D'AVRANCHES H.J. UBELS, GLIMMEN 2A  
           
rubriek W22 sectie WPBR 3 jarige merries zonder veulen    
279 STERRENHOF INFINITY ANJERSHOF ROCKY X JAZZ G.J. SUICHIES, DEURZE 2B  
280 CHEYANN TG CINDY'S CHEVY TG X ORCHARD D'AVRANCHES W. TOP, GROOTEGAST 2A  
281 ELVIRA LE MATSJO ( EX. VEENSTRA'S MATSJO) X VEENSTRA'S PROMISE L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A CK BESTE 3 JARIGE , SECTIE KAMPIOEN
           
rubriek W25 sectie WPBR ruinen    
282 TI SENTO BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO X SAPOROS E. RASKER, GRONINGEN N.G. NIET GEKEURD, I.V.M. ONREGELMATIGHEID
           
           
           
           
rubriek U  Jonge voorbrengers 8 t/m 11 jaar    
299 HAMBROEK'S RICHELLE DEN BRAMEL'S BUCCO X EYARTH RIO G.V.D. SCHEER, GASSELTERNIJVEEN    
302 GOLDSBERG CHARLEY REVEL PAUL-JONES X NACHTEGAAL'S CAPTAIN N. EN J. VENHUIZEN, VRIES CK  
303 DE BEUKENALLEE'S MORNING STAR VECHTZICHT'S HYWEL X LLANERCH SIRIUS MEVR. KOMDUUR-SPEKLÉ, NIJEBERKOOP    
304 DE EVERTSHOEVE'S SUNBEAM VLONDERZICHT'S HARM X FOXHUNTER PANTHEON A.M. VERWOERD, WARFHUIZEN    
           
rubriek U  Jonge voorbrengers 12 t/m 16 jaar    
298 STERRENHOF INFINITY ANJERSHOF ROCKY X JAZZ G.J. SUICHIES, DEURZE    
300 LIEVE FRIARS BANTAM X ABBERTHOME'S HELLO-BOY V.S.H. DE JONGE-DINGS, VLEDDERVEEN DR    
301 FREEDOM ROBIN'S PASCHA PENTYRCH VIKING X BADHOEVE'S DUSTY I. LAUWERS, APPINGEDAM    
305 HONEY BEE'S JOLIENA YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) X COLNE HYPERION J. EN D. EPEMA, OLDEBERKOOP CK  
           
rubriek M  Leading Rein    
294 DE BEUKENALLEE'S MORNING STAR VECHTZICHT'S HYWEL X LLANERCH SIRIUS MEVR. KOMDUUR-SPEKLÉ, NIJEBERKOOP 1 CK  
295 DE EVERTSHOEVE'S SUNBEAM VLONDERZICHT'S HARM X FOXHUNTER PANTHEON A.M. VERWOERD, WARFHUIZEN 1  
297 KIELSHOOP MARY ANN VLONDERZICHT'S HARM X VECHTZICHT'S HYTIME H.R. DEKKERS, KOEKANGE 1 CK  
           
rubriek H  Bestgaande rijpony kleine maat    
285 STERRENHOF'S ROXY ANJERSHOF ROCKY X ONBEKEND G.J. SUICHIES, DEURZE 2  
286 LUTMARS GWENN CASPERHOF'S FREDDY X LINDE HOEVE'S SEBASTIAAN MW. A. TIENSTRA-ALERS, MEPPEN 3  
287 KIELSHOOP NASHLEY OF ROSE MARRENK'S WESLEY X WESTON FALCON C. DE VRIES, APPINGEDAM afw  
288 FREEDOM ROBIN'S PASCHA PENTYRCH VIKING X BADHOEVE'S DUSTY I. LAUWERS, APPINGEDAM AFW  
289 GOLDSBERG CHARLEY REVEL PAUL-JONES X NACHTEGAAL'S CAPTAIN N. EN J. VENHUIZEN, VRIES 1  
           
rubriek I  Bestgaande rijpony grote maat    
290 STEERWOLDE'S V.I.P. HAGELKRUIS VALENTIJN X DOWNLAND FOLKLORE STAL BROUWER, TOLBERT afw  
291 JONKERS' SIMONE ORCHARD BOGINOV X TETWORTH CRIMSON LAKE M. ELZINGA, JONKERSVAART 1 CK  
292 LADY VIVETTE RIETHEIM'S HILBERT X OAKLEY (C) BUBBLING ON A.W. WIJBENGA, OUDWOUDE/ A. WIJBENGA, TUIL 1CK  
306 FALLINGASATE DEWI ORCHARD D'AVRANCHES X SJAPOER DAPHNE DE VRIES, DE MUNNIKSPLAAT 1 CK  
308 RENEJA SILKE LEANDROS SIRIK X HAGELKRUIS MONARCH F.W.L. SCHUURMANS, IDAARD 3  
311 WENDY COELENHAGE'S PURIOSE X  BOKKESPRONG CZARDAS M.HAMMINGA-ADAMS,KROPSWOLDE 2  
           
rubriek L  Bestgaande rijpony grote maat amazone ouder dan 18 jaar    
293 JONKERS' OLIVIA VEENSTRA'S PROMISE X ORCHARD D'AVRANCHES M. JONKER, LEUTINGEWOLDE afw  
           
rubriek O  First Ridden    
296 KIELSHOOP MARY ANN VLONDERZICHT'S HARM X VECHTZICHT'S HYTIME H.R. DEKKERS, KOEKANGE 1 CK  
309 WHEEMHOEVE'S MATHILDE HOGELAND'S NANDOR X WOLDBERG'S BART B. ASKES, ZWEELOO 2  
           
rubriek F  Bestgaande Menpony    
283 STERRENHOF'S ROXY ANJERSHOF ROCKY X ONBEKEND G.J. SUICHIES, DEURZE AFW  
284 DE EVERTSHOEVE'S SUNBEAM VLONDERZICHT'S HARM X FOXHUNTER PANTHEON A.M. VERWOERD, WARFHUIZEN 2  
307 MELADELLE'S AVANTIE FRIARS SUPERMAN X BOLSTER GOLDLEAF T.TACOMA, ST.ANNAPAROCHIE 1 CK  
           
FOKGROEP B    
317 MANISHOF KELLY DEN BRAMELS BAYO X ROWOL'S POKO C.DE WIND, AUGUSTINUSGA 1A CK  

Afdeling Midden