Uitslagen Keuring te Gasselte 2013

GASSELTE    
           
rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april    
001 WELSHRIJK'S OLLIE VIERHOEKS FIGO X MAESGWYN HI TEC J. MENNINGA-LOK, RHEDE ( EMS) afw  
002 NOORDPOLDER BRUTUS SHORE BROOKS HOT GOSSIP X LANGE VOREN CHARLES H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE 1B  
003 REITDIEPSTER PRINCE HARRY OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VLONDERZICHT'S HARM E. DE JONGE, SAUWERD 1A  
004 WELTEVREDEN'S KING OF ORANGE SPRINGBOURNE CHARMER X YSSELVLIEDT'S HIGH GUY N. EN J. VENHUIZEN, VRIES 1C  
           
rubriek A2 sectie A hengstveulens geboren na 30 april    
005 SAM YSSELVLIEDT'S SPECIAL EDITION (OS) X YSSELVLIEDT'S SVEN G. LANGENBACH SELLES, DALFSEN 1A  
006 MIDDENDORP'S HEARTBREAKER VECHTZICHT'S HYWEL X VECHTZICHT'S HARMONY DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1B  
           
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april    
007 DE EVERTSHOEVE'S AMBERLY DE EVERTSHOEVE'S ELEGANCE X VECHTZICHT'S HYWEL E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A  
008 MELODIE OLDENZIJLSTER AXEL X REVEL PAUL-JONES J. JANSEN, SCHOONEBEEK 1B  
009 KIELSHOOP BEATRICE OF ROSE OLDENZIJLSTER AXEL X MARRENK'S WESLEY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER 1C  
010 GOLDENHORSES JENNA OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VLONDERZICHT'S HARM SANDRA SCHUILING, TYNAARLO 1D  
           
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april    
011 CEMLYS BLUE IVY SHORE BROOKS HOT GOSSIP X CRICCIETH HYWEL I. LAUWERS, APPINGEDAM 1B  
012 LADY OF THE FIELDS OLDENZIJLSTER AXEL X YSSELVLIEDT'S SHY CHARMER (OS) J.H. EBELS, 2E EXLOERMOND 1D  
013 FRISIA'S SARAH GOLD WRENTNALL GOLD X SPRINGBOURNE CLARET STEFFEN PROCEE, NIJEGA 1C  
014 OLIEBRON CIZANDRA BLACKBLAZE CAVALLINO X HENIARTH QUIP ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK 1A Veulenkampioen sectie A
015 OLIEBRON FLEUR BLACKBLAZE CAVALLINO X NERWYN LYGON ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK afw  
016 NOA VAN DE ES YSSELVLIEDTS HIGH-WOOD X ERICA'S MANNY J. SMIDT, AALDEN 2A  
           
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries    
017 BIJDORP'S QUINTY OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VECHTZICHT'S HARMONY C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN afw  
018 WELTEVREDEN'S LADY BLUE SPRINGBOURNE CHARMER X YSSELVLIEDT'S HIGH GUY N. EN J. VENHUIZEN, VRIES 1B CK  
019 DE EVERTSHOEVE'S ARIANE WRENTNALL GOLD X VECHTZICHT'S HYWEL E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A CK Jeugdkampioen sectie A
           
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries    
020 FRISIA'S TRACEY GOLD WRENTNALL GOLD X VERDREFAWR DANIEL STEFFEN PROCEE, NIJEGA 1A CK  
           
rubriek A9 sectie A 4 en 5 jarige merries met veulen    
021 CORDIAL'S QUEEN OF THE DAY YSSELVLIEDT'S SHY CHARMER (OS) X CHURCHWOOD PRESIDENT J.H. EBELS, 2E EXLOERMOND 1A CK  
           
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
022 CHARDONNAY F.W. FRISIA'S SNOW WIND X VECHTZICHT'S HYWEL O.L. & M.C. V.D. WEIDE, ANSEN 2A  
023 KIELSHOOP HAZEL OF ROSE VECHTZICHT'S CHALLENGER X MARRENK'S WESLEY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER 1A CK  
           
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
024 VOLLENHOF'S GWYNFAES (OS) YSSELVLIEDT'S SVEN X REVEL JEEVES G. LANGENBACH SELLES, DALFSEN 1A CK  
           
rubriek A14 sectie A 10 jaar en oudere merries zonder veulen    
025 DWEE SERENADE PENDOCK LEGEND X REVEL JANUS H.P. KOELE, WEZEP 1A CK  
026 BEUKENHOF'S SISKA ZONNEWEIDE'S NICO X TONGELRE'S WYATT C.G.A.M. MEEREBOER, EES 1B  
027 BEUKENHOF'S ISABELLA ZONNEWEIDE'S NICO X SPRINGBOURNE CLARET C.G.A.M. MEEREBOER, EES 2A  
           
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
028 TERVAKE BEYONCE CRICCIETH HYWEL X MAESTIR ODYSSEY I. LAUWERS, APPINGEDAM 1A  
           
rubriek A17 sectie A 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen    
029 WELSHRIJK'S GLORIE ERICA'S MANNY X BRYN STORM J. SMIDT, AALDEN 1B CK  
030 BEUKENALLEE'S NICOLE LANGE VOREN CHARLES X REVEL JEEVES H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE 1C  
031 WELTEVREDEN'S GOLDEN GIRL VLONDERZICHT'S HARM X AMSTELHOEVE'S ANTON SANDRA SCHUILING, TYNAARLO 1D  
032 OLDENZIJLSTER ALICIA YSSELVLIEDT'S SHY CHARMER (OS) X REVEL JEEVES FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1A CK  
           
rubriek A23 sectie A voorlopig keurmerries    
033 REITDIEPSTER HARIËTTE VLONDERZICHT'S HARM X COLNE HEARTSEASE E. DE JONGE, SAUWERD 1A CK Reserve Kampioen sectie A
           
rubriek A24 sectie A keurmerries    
034 KASTANJEHOF CONFETTI HENIARTH QUIP X VERDREFAWR DANIEL ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK 1B CK  
035 KASTANJEHOF FLAME NERWYN LYGON X LACY RUPERT ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK afw  
036 DE EVERTSHOEVE'S ANGALI VECHTZICHT'S HYWEL X FOXHUNTER PANTHEON E.D. DEELSTRA, ROTTEVALLE 1A CK Kampioen sectie A + Sectiekampioen
           
rubriek B1 sectie B hengstveulens geboren t/m 30 april    
037 GERINE HOEVE'S DANNICK CADLANVALLEY LANDLORD X HOGELAND'S NANDOR G. BIES, GASSELTERNIJVEEN 1A  
           
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april    
038 HEAVENLY CREAM WILLOW TREE'S AMIGO X HOGELAND'S NANDOR M.L. VOS-POLS, VALTHE 1B  
039 SUN RANCH WILROS WILLOW TREE'S AMIGO X CASPERHOF'S FREDDY W.J. LANTING, WESTERBORK 1C  
066 STELLA’S MON AMI SPRING STAR’S JARNO X HOGELAND’S NANDOR J.DOORNEWAARD/G.v.'t HUL,Wezep 1D  
067 WHEEMHOEVE’S GAMEKEEPER WHEEMHOEVE'S MARKO X THORNBERRY GAMEKEEPER  J.ASKES, ZWEELOO 1A  
           
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april    
040 MEZENNEST'S FANTASTIC STOUGJESHOEVE EAGLE EYE X DEN BRAMEL'S RIO M. HAZELEGER, GRAFHORST afw  
041 GELPENBERG'S SUZAN WHEEMHOEVE'S MARKO X DEN BRAMEL'S BUCCO E. BOERSMA, BENNEVELD 1A  
           
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april    
042 WOLLING'S DOLABELLA SPRING STAR'S JARNO X STEEHORST CELEBRATION H. BLEKER, VLAGTWEDDE 1A Veulenkampioen sectie B
043 HAMBROEK'S RACHEL WILDZANG'S SINJEUR X EYARTH RIO G.V.D. SCHEER, GASSELTERNIJVEEN 1B  
           
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries    
044 ZWALUWENBURG'S CAMELIA EYARTH HANSEL X BALEDON COMMANCHERO E. ZOET, OLDEBROEK 1A CK Jeugdkampioen sectie B
045 BETTENAKKER'S BELINDA WARMTEBRON'S HIELKE X STOUGJESHOEVE EAGLE EYE FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1C CK  
068 WHEEMHOEVE’S ROYAL PRINCES PADDOCK SAHARA X HOGELAND’S NANDOR  A.H & A.G. ASKES, ZWEELOO 1B CK  
           
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries    
046 RIBBON'S SHAIRISHA CADLANVALLEY GOLDSTAR X CASPERHOF'S FREDDY H.R. DEKKERS, KOEKANGE 1A CK  
047 WOLLING'S DEWI KULLTORPS JUVENTUS X PENDOCK PLATO H. BLEKER, VLAGTWEDDE afw  
048 MARGRIETHOEVE'S NAFIRA LUCIFER X EYARTH CALIPH A.K. VISSER, FEERWERD afw  
071 MAARLEN’S ALAYA SHAMROCK BACKSTAGE IMPERIAL x EYART TOM TOM J. PLENDER,IJSSELMUIDEN 1B  
           
rubriek B10 sectie B 4 en 5 jarige merries zonder veulen    
049 FEERWERDER LUCY STEEHORST PRIDE X MYNACH FLOWER POWER A.K. VISSER, FEERWERD 1A CK  
           
rubriek B11 sectie B 6 t/m 9 jarige merries met veulen    
050 GELPENBERG'S SOUZA DEN BRAMEL'S BUCCO X ROELAND E. BOERSMA, BENNEVELD 1A CK  
051 ZUUDWIEK'S UTOPIA HOGELAND'S NANDOR X EYARTH HARLEQUIN M.L. VOS-POLS, VALTHE 1B  
           
rubriek B15 stectie B 4 en 5 jarige stermerries met veulen    
052 NILANTSHOEVE'S YOLENTHE LINDE HOEVE'S OPTIMIST X EYARTH HARLEQUIN F.J. AALBERS, BALKBRUG 1A CK Reserve Kampioen sectie B
           
rubriek B22 sectie B 3 jarige merries zonder veulen    
053 WARMTEBRON'S MARY POPPINS WARMTEBRON'S HIELKE X WARMWELL PAGEBOY FAM. VAN DER WEERD, OLDEBROEK 1A CK Beste 3-jarige sectie B
           
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries    
054 SUN RANCH ROSE CASPERHOF'S FREDDY X LINDE HOEVE'S ALEXANDER W.J. LANTING, WESTERBORK 1C CK  
055 DEN BRAMEL'S FAMKE DEN BRAMEL'S RIO X SHAMROCK MR. OLIVER M. HAZELEGER, GRAFHORST afw  
069 EMMELY’S ELMA HOGELAND'S NANDOR X CAROLINAS LEPRECHAUN  J.DOORNEWAARD/G.v.'t HUL,WEZEP 1A CK Kamp sectie B + Sectiekampioen+ Alg Dagkamp
070 THORNBERRY CAMEO  THORNBERRY GAMEKEEPER X SKELLORN CONSORT  J.ASKES, ZWEELOO 1B CK  
           
rubriek N2 sectie NWR hengstveulens geboren na 30 april    
056 RAFAL "F" OOSTING AMIGO X BLOKLANDS HOEVE'S MR. SILVANO J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1A  
           
rubriek N4 sectie NWR merrieveulens geboren na 30 april    
057 VEENSTRA'S INCREDIBLE DESPERADO X WESTER AIKEMA'S ADIOS E. VEENSTRA, NUIS 1A Veulenkampioen NWR
           
rubriek N5 sectie NWR 1 jarige merries    
058 ROSANNE'S LADY "F" BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1A CK Jeugdkampioen NWR + Sectiekampioen
           
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen    
059 NIJDAM'S VALENTINA HAGELKRUIS VALENTIJN X ORCHARD D'AVRANCHES H. DRENT, ONSTWEDDE 1A CK Kamp 4 jr e.o. NWR
           
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen    
060 VEENSTRA'S FELINE KLEIN RODERIJS COCKTAIL X KOMPAS SOLFERINO E. VEENSTRA, NUIS 1A Beste 3-jarige NWR
061 TURFHORST LUCKY LADY ORCHARD D'AVRANCHES X SPEYKSBOSCH NANDO H.P. KOELE, WEZEP afw  
062 VOSSENTIP'S DAGMA ORCHARD RED PRINCE X PIONIER'S CASPER G. VOS, MEPPEN 2A  
           
rubriek W2 sectie WPBR hengstveulens geboren na 30 april    
063 MIDDENDORP'S SABU OOSTING AMIGO X ORCHARD D'AVRANCHES DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1A  
rubriek W3 sectie WPBR merrieveulens geboren t/m 30 april    
064 HESTER DESPERADO X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA'S MATSJO) L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A Veulenkampioen sectie WPBR + Sectiekampioen
rubriek W22 sectie WPBR 3 jarige merries zonder veulen    
065 ENNIA KLEIN RODERIJS COCKTAIL X VEENSTRA'S PROMISE L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A CK Beste 3-jarige sectie WPBR

Afdeling Midden