Dagindeling CHK 2017

DAGINDELING VRIJDAG 10 februari 2017

PRINSES AMALIA HAL:

09.00 u 3-jarige sectie NWR- hengsten in 5 groepen, gevolgd door 1 groep

4- jarige en oudere hengsten

11.45 u 3- jarige WPBR- hengsten in 1 groep, gevolgd door 1 groep

4- jarige en oudere hengsten

12:15 -13.00u PAUZE

13.00 u 3- jarige sectie B- hengsten in 3 groepen, gevolgd door 1 groep

4- jarige en oudere hengsten

14.15 u 3- jarige sectie C- hengsten in 1 groep, gevolgd door 1 groep

4- jarige en oudere hengsten

14.25 u 3- jarige sectie D- hengsten in 1 groep

14.35 u 3- jarige sectie A- hengsten in 4 groepen, gevolgd door 1 groep

4- jarige en oudere hengsten

BUITEN:

14.00 u beoordeling sectie NWR- hengsten op de harde bodem, aansluitend

beoordeling WPBR- hengsten

15.00 u beoordeling sectie B- hengsten op de harde bodem

15.30 u beoordeling sectie C- hengsten op de harde bodem

15.45 u beoordeling sectie D- hengsten op de harde bodem

16.00 u beoordeling sectie A- hengsten op de harde bodem

 


 

DAGINDELING ZATERDAG 11 februari 2017

PRINSES AMALIA HAL

08.30 u 4- jarige sectie NWR hengsten

08.50 u 5- en 6 jarige sectie NWR hengsten

09:00 u 7- t/m 9 jarige sectie NWR hengsten

09.05 u 10- jarige en oudere NWR hengsten

09:15 u KAMPIOENSKEURING SECTIE NWR
09.30 u 5- t/m 6 jarige WPBR hengsten
09.35 u 5- en 6 jarige sectie C- hengsten

09.40 u 7- t/m 9 jarige sectie D- hengsten

09.45 u 4- jarige sectie B- hengsten

09.55 u 7 - t/m 9 jarige sectie B- hengsten,

10:00 u 10- jarige en oudere sectie B- hengsten

10:05 u 4- jarige sectie A- hengsten

10.25 u 5- en 6 jarige sectie A- hengsten

10.35 u 7- t/m 9 jarige sectie A- hengsten

10.40 u 10 jarige en oudere sectie A- hengsten

10.45 u NWR- hengsten onder het zadel welke in 2016 het verrichtingsonderzoek hebben

afgelegd en in het stamboek zijn ingeschreven.

11.05 u Kleine maat reeds in het stamboek ingeschreven hengsten vrijwillig

onder het zadel

11.20 u Dekhengsten sectie C/D onder het zadel - aparte plaatsing

11.30 u Grote maat reeds in het stamboek ingeschreven hengsten vrijwillig

onder het zadel
12.00 - 12.45 u PAUZE

12.45 u Presentatie en huldiging predicaat hengsten
13.00 u Huldiging fokker van het jaar
13:15 u 2e bezichtiging sectie NWR hengsten, aansluitend verkiezing hengst

met de beste draf

14.20 u 2e bezichtiging WPBR hengsten

14.30 u KAMPIOENSKEURING WPBR
14.45 u 2e bezichtiging sectie B- hengsten
15.20 u KAMPIOENSKEURING SECTIE B
15.35 u 2e bezichtiging sectie C- hengsten
15.40 u KAMPIOENSKEURING SECTIE C
15.50 u 2e bezichtiging sectie D- hengsten
15.55 u KAMPIOENSKEURING SECTIE D
16.05 u 2e bezichtiging sectie A- hengsten
16.50 u KAMPIOENSKEURING SECTIE A
17.10 u ALGEMEEN DAGKAMPIOENSCHAP


 

GROEPSINDELING SECTIE NWR 3-JARIGE

GROEP 1

001 JONKERS’ KEYANO

006 BJIRMEN’S JENS

007 OLANDO ‘F’

008 ILIANO

009 DUC DE D’ARBANVILLE

010 DE BEKELAAR’S ROMERO

014 BEUKENOORD’S MYTHE

015 GROEZE’S D-DAY

GROEP 2

002 JONKERS’ DYLANO

003 MEEDENBLIK’S UNDERCOVER

004 HENDI DANCER’S DREAM BOY

005 GINGER’S COMIC RELIEF

013 VLAGBERG’S BOWDEN

016 LEUNS VELD WINSTON JR.

017 AMALIA’S GOLDEN BOY

023 WAYLON B

GROEP 3

011 ILZANTHOS

018 DE GOEDE REE CHARMEUR

169 KOLSTEIN’S KENSINGTON

019 DE GOEDE REE VIVALDI

020 LEUNS VELD DANDYBOY

021 DEMPSY SHOWTIME

022 DEMPSY BOBBY

012 IVANHOE

GROEP 4

024 IGLESIAS

025 ROYAL COLLECTION QUICKSILVER

026 MAURIK’S SUN MEN

027 SUNSTAR’S MISTER JAMES

028 NIEUWMOED ‘S MISTER RIGHT

029 KEIZERSKROON FINN

030 OOSTING ALEXANDER

031 PLOEG KING THEODOOR

032 TURFHORST LET’S BE BETTER

GROEP 5

033 GETSWERDER DAVINCI

034 WESTERHUIS CUPIDO

168 DJAMBO H.

035 WESTERHUIS FERGUSON

036 JOHNNIE WALKER EMELWERTH

037 DEANSTON EMELWERTH

038 CASTENRAYSEWEG CHARMEUR

039 CHANCE

GROEPSINDELING SECTIE NWR 4 JAAR EN OUDERE

GROEP 1

040 HEIDEPEEL’S SYDNEY

041 COELENHAGE’S AMOR

042 KONINGSHOEK SPENCER

043 IROKO EMELWERTH

GROEPSINDELING SECTIE WPBR 3-JARIGE

GROEP 1

044 JAMAICA EMELWERTH

045 DRIKKUSHOF ZORO

046 DOMINGO DU BOIS

047 DA VINCI

048 COELENHAGE’S HAPPY HOUR

049 WESTERHUIS LONDON

 

GROEPSINDELING SECTIE WPBR 4 JAAR EN OUDERE

GROEP 1

050 COELENHAGE’S THE COUNT

051 INDURANDO EMELWERTH

GROEPSINDELING SECTIE C 3-JARIGE

GROEP 1

052 HONEYBEE’S GRADDOCK

053 LLANIDAN ESQUIRE

 

GROEPSINDELING SECTIE C 4 JAAR EN OUDERE

GROEP 1

054 BRYNSEION LORD MAYDAY

GROEPSINDELING SECTIE D 3-JARIGE

GROEP 1

055 BRYNARTH PURE DEFIANCE

056 LYNBRIE RONALDO

GROEPSINDELING SECTIE B 3-JARIGE

GROEP 1

057 WOLDBERG’S FLAMENCO

058 NOVELLA’S ARROW

059 STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY

060 BENGD’S SALERO

061 RONDO’S MONACO

062 YSSELVLIEDTS VELVET GOLD

GROEP 2

063 WARMTEBRON’S MISTER SANDMAN

064 WARMTEBRON’S NEXT TWAN

065 GELPENBERG’S WAYLON

066 HEFSWAL FERNANDO

067 ALBRECHT’S HOEVE ELEGANT

068 MAARLEN’S AMMERANT

069 MAARLEN’S ROMEO

GROEP 3

070 SPRING STAR’S KIMRO

071 RACOON

072 SPRING STAR’S ATLANTIS

073 PARALELS LEONARDO

074 STELLA CALVIN

075 LAKEWAY’S RACOON

076 LAKEWAY’S SALVADOR

 

GROEPSINDELING SECTIE B 4 JAAR EN OUDERE

GROEP 1

077 OOSTDIJK D. ROYAL NIJINSKI

078 ADAGIO DE L’AURORE

GROEPSINDELING SECTIE A 3-JARIGE

GROEP 1

079 BLACKBLAZE CAPRICOOL

080 NIEUWSTADS ZANDOHKAN

081 YSSELVLIEDTS NEW-JERSEY

082 TRYFEL GALILEO

083 SPRINGBOURNE COMPAS

084 SPRINGBOURNE CHAUCER

GROEP 2

085 ROTAN’S CAMELOT

086 PHANETTE PRE ZEN

087 DUKESHILL MAN ALIVE

088 DE EVERTSHOEVE’S EMERALD

089 NIEUWSTADS MELBOURNE

090 CHALLENGE ROYAL HARMONY

091 BROEKLAND MASCHERANO

GROEP 3

092 OLDENZIJLSTER BUZZ

093 HOEKHORST PATRIOT

094 BOLDERSHOF ALEJANDRO

095 BAGGELVELD’S JAMES BLOND

096 HEGELSHOFS DOLERO

097 NOABERHOEVE’S CONCORDE

GROEP 4

098 HEUVELRUG HAYDIN

099 HEUVELRUG HYDERUS

100 HEIDEPARKS HIM

101 RHOSBRENIN HEDYDD

102 SELEHEM’S MACHAQUITO

103 ROTHERDALE HERALD

104 WATERLANDS PHIL

 

GROEPSINDELING SECTIE A 4 JAAR EN OUDERE

GROEP 1

105 OOSTERSLAG’S SPIKE

106 HENIARTH SCHECKTER

107 ARDAL ARAGO

108 SINGELS GERAINT

109 RAIDEBOORD’S JACOBUS TG

110 EMILIO VAN DE GARDERENSHOF

111 WOHLD CONNOR MCCLOUD

Afdeling Midden