• Home
  • Keuringen
  • Centrale hengstenkeuring

Uitslagen Her en Na keuring

Doorverwezen naar het verrichtingsonderzoek:

3 jarige NWR
30 Oosting Alexander

Ingeschreven in het Stamboek(onder voorbehoud van DNA)

3 jarige Sectie C
52 Honeybee's Graddock

Primering:

Sectie A
146 Shamrock Micro Cleveland     Eerste premie

Uitslagen CHK 2017 dag 2

Dagkampioen CHK 201770 Springstars Kimro

Reserve dagkampioen CHK 201754 Brynseion Lord Mayday

 

Doorverwezen naar het verrichtingsonderzoek:

3 jarige NWR
10 De Bekelaar's Romero
13 Vlagberg's Bowden
28 Nieuwmoed's Mister Right
34 Westerhuis Cupido (Beste draf)
38 Castenrayseweg Charmeur

4 jaar en oudere NWR
41 Coelenhage's Amor

Ingeschreven in het Stamboek(onder voorbehoud van DNA)

WPBR

3 jarige WPBR
48 Coelenhage's Happy Hour

Kampioenskeuring WPBR

Kampioen
Coelenhage's Happy Hour
Reserve kampioen
Cassanova Du Bois

Sectie B

3 jarige B
70 Spring Star's Kimro
57 Woldberg's Flamenco
69 Maarlen's Romeo
74 Stella's Calvin
63 Warmtebron's Mister Sandman
71 Racoon

4 jaar en oudere B
78 Adagio De L'Aurore

Kampioenskeuring B

Kampioen
Spring Star's Kimro
Reserve kampioen
Adagio De L'aurore

Sectie C

3 jarige C
53 Llandidan Esquire

4 jaar en oudere C
54 Brynseion Lord Mayday

Kampioenskeuring

Kampioen
54 Brynseion Lord Mayday
Reserve kampioen
124 New Challenge's Braveheart

Sectie D

3 Jarige D
55 Brynarth Pure Defiance

Kampioenskeuring

Kampioen sectie D
125 Brynithon Red-Flyer
Reserve kampioen
55 Brynarth Pure Defiance

Sectie A

3 jarige sectie A
100 Heideparks Him
094 Bolderhofs Alejandro
102 Selehem's Machaquito
090 Challenge Royal Harmony
083 Springbourne Compas
099 Heuvelrug Hyderus
081 Ysselvliedts New-Jersey
092 Oldenzijlster Buzz
085 Rotan's Camelot
086 Phanette Pre Zen

4 jaar en oudere
106 Heniarth Scheckter
110 Emilio van de Garderhof

Kampioenskeuring

Kampioen
Shorebrooks Cooper

Reserve kampioen
Islyn George Or North

Uitslagen CHK 2017 Dag 1

Door naar de tweede bezichtiging zijn:

3 jarige NWR
08 Iliano
10 De Bekelaar's Romeo
14 Beukenoord's Mythe
15 Groeze's D-Day
02 Jonkers' Dylano
05 Ginger's Comic Relief
13 Vlagberg's Bowden
11 Ilzanthos
12 Ivanhoe
22 Dempsy Bobby
34 Westerhuis Ferguson
27 Sunstar's Mister James
32 Turfhorst Let's Be Better
34 Westerhuis Cupido
38 Castenrayseweg Charmeur
28 Nieuwmoed's Mister Right

4 jaar en oudere NWR
41 Coelenhage's Amor (V. Fleuramo's Justin)

3 jarige WPBR
47 Da Vinci
48 Coelenhage's Happy Hour

4 jaar en oudere WPBR
40 Heidepeel's Sydney
50 Coelenhage's The Count

3 jarige B
057 Woldberg's Flamenco
060 Bengd's Salero
061 Rondo’s Monaco
063 Warmtebron's Mister Sandman
064 Warmtebron's Next Twan
071 Racoon
069 Maarlen's Romeo
070 Spring Star's Kimro
074 Stella Calvin
075 Lakeway's Racoon
076 Lakeway’s Salvador

4 jaar en oudere B
078 Audagio de L'Aurore

3 jarige C
053 Honeybee's Graddock
054 Llanidan Esquire

4 jaar en oudere C
054 Brynseion Lord Mayday

3 jarige D
055 Brynarth Pure Defiance
056 Lynbrie Ronaldo

3 jarige A
079 Blackblaze Capriool
081 Ysselvliedts New-Jersey
083 Springbourne Compas
085 Rotan's Camelot
086 Phanette Pre Zen
090 Challenge Royal Harmony
091 Broekland Mascherano
092 Oldenzijlster Buzz
094 Boldershof Alejandro
097 Noabershoeve’s Concorde
099 Heuvelrug Hyderus
100 Heideparks Him
101 Rhosbrenin Hedydd
102 Seleham's Machaquito
103 Rotherdale Herald

4 jaar en oudere A
105 Oosterslag's Spike
106 Heniarth Scheckter
110 Emilio van de Garderenshof

Afdeling Midden