Verslag dag 2

0
1767

Vandaag zaterdag 10 februari de tweede dag van de centrale hengstenkeuring.

Hierbij de uitslagen:

Sectie NWR

4 jarige stamboekhengsten

114 Westerhus Cupido (Steerwolde’s V.I.P x Kielshoop Honeywill)
115 Castenrayseweg Charmeur (Vlagberg’s Carway x Leuns Veld’s Lord)
111 Vlagberg’s Bowden (Heitrak’s Marvin x Aester el Nino)
112 Nieuwmoed’s Mister Right (Orchard Red Prince x Coelenhage’s Purioso)
113 Oosting Alexander (Pippin’s Pride A.T. x Verona’s Bo-Gi)

5 en 6 jarige stamboekhengsten

117 Jonkers’ Jayden (Valerio x Orchard Boginov)
116 Coelenhage’s Amor (Fleuramo’s Justin x Coelenhage’s Let’s Be Best)

7 t/m 9 jarige stamboekhengsten

118 Bijsterhof’s Diamond Dancer (Heitrak’s Marvin x Vita Nova’s Golden Boris)

10 jaar en oudere stamboekhengsten

121 Heitrak’s Marvin (De Goede Ree’s Now Or Never x Vita Nova’s Golden Boris)

Kampioen: Jonker’s Jayden
Reserve Kampioen: Heitrak’s Marvin

Sectie WPBR

4 jarige stamboekhengsten

112 Coelenhage’s Happy Hour (King William x Rhodin Hedde)

5 en 6 jarige stamboekhengsten

123 Cassanova Du Bois (FS Champion de Luxe x Der Harlekin)

Sectie C

4 jarige stamboekhengsten

125 Llanidan Esquire (Parvadean Gold Top x Gristhills Blazing Commando)
124 Honeybee’s Graddock (Llanfihangel Comet x Bryncarrey Lighting Jack)

5 en 6 jarige stamboekhengsten

126 Brynseion Lord Mayday (Brynmeillion Llwelyn x Synod Armstrong)

Sectie B

4 jarige stamboekhengsten

130 Maarlen’s Romeo (Rondo’s Gentleman x Den Bramel’s Rio)
131 Spring Star’s Kimro (Spring Star’s Jarno x Eyarth Tom Tom)
127 Woldberg’s Flamenco (Boston Bonaparte x Casperhof’s Freddy)
128 Warmtebron’s Mister Sandman (Luca x Warmwell Pageboy)
132 Racoon (spring Star’s Spirit x Linde Hoeve’s Sebastiaan)

7 t/m 9 jarige stamboekhengsten

133 Marons Valentino (Barkway Artiste x Eearbrook Democrat)

10 jaar en oudere stamboekhengsten

135 Spring Star’s Spirit (Wolling’s Dante x Casperhof’s Freddy)
134 Alex Dai (Breeton Dai x Linde Hoeve’s Alexander)

Sectie A

4 jarige stamboekhengsten

142 Heideparks Him (Spoorzicht’s Hilfiger x Criccieth Hywel)
139 Oldenzijlster Buzz (Heniarth Yesteryear x Oldenzijlster Axel)
141 Heuvelrug Hyderus (Shore Brooks Hot Gossip x Revel Jiro)
138 Phanette Pre Zen (Deweyerds Gameboy x Colne Taboo)
137 Rotan’s Camelot (De Evertshoeve’s Elegance x Ysselvliedts Sven)
136 Springbourne Compas (Cascob Silverghost x Springbourne Caraway)
143 Selehem’s Machaquito (Trefynys Maestro x Shamrock Desert Cobra)
140 Bolderhof Alejandro (Kai Midas x Ceulen Cariadog)

5 en 6 jarige hengsten

144 Dargale Velvet (Three-B Playboy x Llanerch Sirius)

10 jaar en oudere hengsten

145 Amity’s Ocean King (Maestir Odyssey x Trianta’s Silver Shadow)
148 Oldenzijlster Action Man (Vechtzicht’s Hywel x Revel Jeeves)
106 Maestir Odyssey (Pendock Legend x Baledon Crackerjack)
147 Oldenzijlster Axel (Vechtzicht’s Harmony x Vechtzicht’s Hywel)
146 Emilio van de Gardenshof (Vechtzicht’s Harmony x Springbourne Caraway)
181 Frisia’s Snow Wind (Shore Brooks Stanley x Springbourne Claret)

TWEEDE BEZICHTIGING

SECTIE NWR

Doorverwezen richting het verlichtingsonderzoek 2018

001 Speyksbosch Double U (Bijsterhof’s Diamond Dancer x Aester El Nino)
003 Furioso V.H. Enkershof (Coelenhage’s Purioso x De Goede Ree’s Now or Never)
005 Cornetto KV (Coelenhage’s Purioso x Verona’s Bo-Gi)
011 Nijebert’s Marc (Heidehof’s Dylano x Orchard Red Prince)
020 Liandro (Orchard Red Prince x Heitraks Marvin)

Hengst met de beste draf Furioso V.H. Enkershof

SECTIE WPBR

Hengsten die goedgekeurd zijn bij de sectie WPBR

030 Beukenoord’s Arena (Coelenhage’s Purioso x Hagelkruis Valentijn)
031 HSH Kingston (Nilantshoeve’s Zippo x Orchard Red Prince)

Sectiekampioen Beukenoord’s Arena
Reserve sectiekampioen Coelenhage’s Happy Hour

SECTIE B

Hengsten die zijn goedgekeurd bij de sectie B

3 jarige

051 Spring Dreams Go For Gold (Gunthwaite old Gold x Cadlanvalley Landlord)
061 Stougjeshoeve’s Charmer (Stougjeshoeve’s Escudo x Carweg Charmer)
050 Beschenhof Action Man (Eyarth Atlantis x Benschenhof Beverley)
063 Ribbons Sendor (Wolling’s Dante x Cadlanvalley Goldstar)
044 Lakeway’s Kensington (Bekveld’s Dave x Skellorn Benedict)
045 Wildzang’s Sorento (Beschenhof Darwin x Cusop Steward)
059 Wheemhoeve’s Bolero (Störtebekers Dorkas x Eyarth Tacoma)

4 jaar en ouder

064 Waxwing Perrin (Eyarth Beau Geste x Cwrtycadno Perlen)
067 Wildzang’s A Dream Dessert (Wildzang’s Lustre Madog x Wildzang’s Socrates)

Kampioen Maarlen’s Romeo
Reserve kampioen Spring Star’s Kimro

SECTIE C

3 jarige hengsten goedgekeurd

038 Stud of Diamonds Ray of Light (Rangeview Radius)
037 Danash Shangri-La (Parvadean Roberto x Tyreos Survivor)
036 Shamrocklake Wild Humphrey (Glebedale Razamataz x Parvadean the Gigolo)

4 jaar en ouder hengsten goedgekeurd

040 Fronarth Defoe (Fronarth Ginola x Fronarth Glyndwr)
039 Dycott Esquality (Cargarsar Silver Shadow x Felinmore Ringmaster)

Kampioen Fronarth Defoe
Reserve kampioen Brynseion Lord Mayday

SECTIE D

Goedgekeurd in de sectie D en sectiekampioen Shamrocklake Oliver Twist (Trefaes Bradpit x Trefaes Black Flyer)

SECTIE A

3 jarige hengsten goedgekeurd

097 Eindegooi’s Pretty Charmer (Ysselvliedts Helycon x Vollenhof’s Hynod)
073 Oosterslag Beallfire (De Evertshoeve’s Elegance x Fronbach Hello Campers)
084 Heuvelrug Hallmark (Shorebrooks Hot ’n Spicy x Baledon VIP)
099 Cannenburg’s Dark Prince (Ysselvliedts Irresistible x Criccieth Penaig)
095 Perlhof Rhys (Vennebos Pretty Gamble x Vechtzicht’s Harmony)
070 Springbourne Coalport (Cascob Silverghost x Springbourne Caraway)
078 Colne Tibo (Nantdywyll Telor x Nantdywyll Pwyll)
086 Blackblaze Honeyhilver (Spoorzicht’s Hilfinger x Vechtzicht’s Harmony)

4 jaar en oudere hengsten goedgekeurd

105 Pinewell Jeronimo (Frairs Golden Glory x Blackhill Picalo)
109 Ceulan Masterclass (Weston Distinction x Twyford Sprig)

Kampioen Amity’s Ocean King
Reserve Kampioen Pinewell Jeronimo

NWPCS Uitslagen CHK 2018

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here